Nejlepší P2P Program?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jahůdka 5. 8. 2005 08:20

Rozhodně DC++.
Ne že by ostatní sítě nebyly dobré, ale nic na nic nenajdete.

Kde jinde seženete třeba česky dabovaného Mrazíka od 100 lidí nebo třeba Přednostu stanice (vymyslete si téměř jakýkoli film)? :)

Ale chce to hodně sdílet, rozhodně není dobrý nápad stahovat třeba z práce nebo ze školy.
jahůdka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 8. 2005 08:31

Kazda sit je dobra k necemu..

Bitcomet pouzivam na tahani novinek, na tohle jsou torrenty paradni.

StrongDC pak na starsi a hlavne ceske veci.
_DAVE_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 6. 8. 2005 17:05

nejlepsi sit je Direct Connect a jeji klient StrongDC++ kdyz se to dobre nastavi tak je to hoodne rychly. BitTorrent se mi taky libil ale kdyz sem si neco stahnul tak jediny co sem mel byly MP3 ktery byly nejak divne smixovany do sebe...jestli nekdo chce vedet jak tak at si napise ja mu neco muzu poslat
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schm20 6. 8. 2005 17:21

Můžete mi někdo vysvětlit jak se s těmi torrenty pracuje, stáhl jsem si program BitTorrent a když si stáhnu ten torrnet a dám ho otevřít tak to nic nestahuje může mi někdo s tímto poradit. díky
schm20
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 6. 8. 2005 17:52

s verejnou ip je dobra kazda p2p siet
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palics 6. 8. 2005 18:02

anebo uz mit na dc dobry jmeno a admin ti na pozadani da v.i.p. klienta,a nemusis nic sdilet
palics
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 6. 8. 2005 18:06

veřejná IP je stejně lepší jenže to já nemam :( :( :( ale i jako pasív najdu to co hledáám
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .ParadoX. 6. 8. 2005 18:21

Ja mam nejradeji DC++, neni pravda, ze je tezke nastavit klienta pro tuto sit, staci jen trosku chapat, jak co funguje :-) (Pasive x Active atd), na netu jsou desitky navodu, jak to rozjet (kdyby nahodou nekdo nevedel).

pres Bittorrent jsem kdysi cosi stahoval, ale jelo to priserne pomalu.. na dc++ mi to jeli diky segmentaci hezky rychle a melo to vic lidi.. nevim to jsou me zkusenosti, kazdy ma ale nejake jine...

:-B
<? echo "hello world"; ?>
.ParadoX.
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 6. 8. 2005 18:39

dc je myslim najlepsie. ale chce to byt active, napojeny na viacero hubov + segmentove stahovanie
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suk 6. 8. 2005 18:42

jeste bejt aktiv a mam to lepsi...segmentovy stahovani vyuzivam a je to asi to nej na strongoj a vetsinou sem tak na 6-9 hubech a to je dost na to abych nasel od vseho tak 10 zdroju(to od tech veci ktery nema skoro nikdo) jenze stejne tak od 1 az dvou lidi de stahovat ostatni nemaj volny sloty :evil:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michelin 6. 8. 2005 19:43

ja pouzivam eMuli a jsem spokojeny :) zatim se mi nestalo ze bych tam nenasel co jsem pozadoval a pokud nefrci lowID modu (neco jako passive na DC) tak je to bez problemu a rychle :)
michelin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schm20 6. 8. 2005 19:56

tak vysvětlí mi někdo jak to je s těmi torrenty co je třeba nejdříve udělat atd. prostě postup jak si něco stáhnout
schm20
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 7. 8. 2005 07:51

Zaloz si na to novy thread, tenhle je o tom, ktery p2p je nejlepsi.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 7. 8. 2005 08:07

Uz jsem zkousel tech programku dost (Kazaa, WinMX, eDoneky...) ale nejvice se mi asi libi Sharazea a potom samozrejme DC++ na cesky veci...
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coden 7. 8. 2005 08:32

Pro Cechy a Slovaky nejlepsi klienti založený na bazi DC++ /osobne nej StrongDC++/.
Jinak jeste pouzivam eMule ale je o hodne pomalejsí. To kdyz nemuzu najit nejaky japonsky 20-30 let stary veci.
Jinak premejslim o I2P sítich /nástupci P2P/, konkrétne Nodezilla hlavne kvuli absolutní decentralizaci a anonymite. Zadná RIA ani MPAA si pak ani neskrtnou.

http://www.schnio.iglu.cz/index.php?page=ndz&lng=sk
Coden
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků