Win XP nLite a problem s cestinou

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod BeNiSh 8. 8. 2005 21:38

obrazky netreba .. proste ti verim ...
zajimavy taky je ... ze snad vsichni vychazite z XP bez SP2 ... kdezto ja osekavam uz zaSPdvojkovany XPka :wink: estli to nebude to ono ... k cemu mi sou nejaky navody, ja si vyhodim, co ja uznam za vhodny .... ty zadsadni prvky sem si prekotroloval pres navody a nevidim nic, co by melo delat neplechu :)
BeNiSh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danny1691 8. 8. 2005 21:44

Možná v tom bude zakopanej pes.Mrkni na fórum http://www.pctunig.cz tam to je celkem solidně rozebráno+ nějaký linky
__________________________________________
jdu spát, mějte se úplně všichni
danny1691
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr75 (novy) 9. 8. 2005 10:53

Také mám problém s českými znaky u nějakých programů. Např. Alcohol 120%. Napřed jsem integroval SP2 do Win XP s SP1. Teprve pak jsem upravoval Win pomocí nLite. Žádné hotfixi jsem neintegroval.
Petr75 (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Surfiik 9. 8. 2005 11:10

ze se na to nevykaslete, protoze ja jsem pak s tim mel vzdycky nejaky problemy a nezdalo by se mi ze by mi windows jely rychleji - ba naopak !!!! takze z meho pohledu nemam jediny duvod pouzivat n-lite - tedy zrovna pokud nemate 487 ze?
Surfiik
Junior

Odeslat příspěvekod danny1691 9. 8. 2005 11:13

Tak teda nevím co jsi s tím prováděl, ale mě Win nabíhají rozhodně rychleji. Dokonce na Athlonu XP 2200
Až na výše uvedené drobné problémy jsem opravdu spokojen.
danny1691
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Surfiik 9. 8. 2005 11:54

Me nabíhají win se vsím vsudy .... to znamena - disk uz nehrabe a u mysi neni presypatko za 18 sec.
Surfiik
Junior

Odeslat příspěvekod BeNiSh 9. 8. 2005 16:05

danny1691 píše:Tak teda nevím co jsi s tím prováděl, ale mě Win nabíhají rozhodně rychleji. Dokonce na Athlonu XP 2200
Až na výše uvedené drobné problémy jsem opravdu spokojen.a/quote]

presne tak... nebejt problemu s cestinou, nemel bych proti nLite jedinou vytku :-B sou bezvadny a bez ohledu na to jakej bych mel kdy hardware (jako ze ted nemam na dnesni pomery nic mo) tak bych uz nikdy full win nenainstaloval :mrgreen:

:twisted: nLite rulezZzZ :twisted:
BeNiSh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danny1691 9. 8. 2005 17:19

2BeNiSh a máš šanci se dostat k WinXP bez jakýhokoliv SP?Pohrát si s tím a potvrdit jestlije je zakopanej pes v tvých nebo i jiných XP?
danny1691
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeNiSh 9. 8. 2005 17:28

danny1691 píše:2BeNiSh a máš šanci se dostat k WinXP bez jakýhokoliv SP?Pohrát si s tím a potvrdit jestlije je zakopanej pes v tvých nebo i jiných XP?
BeNiSh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danny1691 9. 8. 2005 17:36

nj tak bojuj a průběžně reportuj.Hlavně neodebírej IE a WMP Classic.Hodně štěstí
danny1691
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeNiSh 9. 8. 2005 17:37

danny1691 píše:nj tak bojuj a průběžně reportuj.Hlavně neodebírej IE a WMP Classic.Hodně štěstí /quote]

jasne ... IE a klasickej WMP tu jasnacka nechavam - viz muj INI vyse :wink: :lol:
BeNiSh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danny1691 9. 8. 2005 17:45

Jsem zapoměl dodat, že u volby jazyky jsem ponechal pouze Central Europe a Western Europe and United States
danny1691
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFiala 9. 8. 2005 18:58

Existuji programy, ktere podporuji UNICODE v ovladacich prvcich a ty problemy nemaji. Pak existuji programy, ktere maji normalni ovladaci prvky, nepodporujici UNICODE a u tech zalezi na nastaveni v ovladacich panelech / Mistni nastaveni
na posledni zalozce musi byt nastavena Cestina !!!
To nastaveni zpusobi nahrazeni systemovych fontu ceskymi.

Nevim, jak se k tomu chova nLite, ale pokud nebudou v systemu ceske fonty (vetsina ovladacich prvku pouziva MS Sans Serif), tak budo tyto problemy mit problem s cestinou.
Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek
JanFiala
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeNiSh 9. 8. 2005 19:45

JanFiala píše:nastaveni v ovladacich panelech / Mistni nastaveni na posledni zalozce musi byt nastavena Cestina !!!
To nastaveni zpusobi nahrazeni systemovych fontu ceskymi.

nejhorsi na tom je, ze vsude nastavena cestina je i fonty ... ale i presto v nekterejch programech ta cestina proste nejde :-/ a uz opravdu nevim, co jinyho s tim delat? asi vazne zkusim WinXP bez SP a servispacky dointegruju .... ale estli nepomuze ani to, tak uz vazne netusim, kam sahnout, co prenastavit ...

spoustu lidi sem uz presvedcil o tom, ze jim cestina vazne nejde ... dokud sem jim nerek, at si pusti PSPad nebo kerio, mi tvrdili, ze to maj OK ... ovsem po tom :mrgreen: :lol: takze to vazne neni jen muj problem :-B
BeNiSh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madagio 10. 8. 2005 08:35

Service Pack 2 na to nemá vliv. Měl jsem ty problémy s češtinou jako ty, už jsem to tu psal, ale teď jedu na WinXP SP2 upravené nLitem a čeština je OK. Ale bohužel nevím, co všechno jsem v nLite změnil a navíc je to už dost dlouho, tak nemám na hdd ani ten INI soubor.
Jen bych dodal, že SP2 jsem integroval ještě před použitím nLite.
Madagio
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků