Jak na penize na internetu

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod erstetak 4. 9. 2005 21:25

Surfiik píše:Nech ho bejt. je to stejne nejaky chudak. Takhle prachy nevydela ze erstetaku :-))


Ani sem ten prispevek neprecetl :wink:
TheOnlineMoney (na web se dostanete kliknutim na ikonku www) - web, kde začít s bonus skalpovaním - seznam kasin, návod, support
erstetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erstetak 4. 9. 2005 21:48

Protoze je mozny, ze nam tohle forum zamknou, tak je rozjete nase nove forum.

Dale tu mame cesky ebook o bonus scalpingu "Bereme penize kasinum!".

A jeste tu mame rozsireny seznam online kasin, ktera cekaji jen na to, az je okusime :) Pod kazdym kasinem je mozno pridat vlastni hodnoceni a komentare.

Pozn. to Surfiik: Vyhrazuji si toto pravo jako zakladatel tohodle masivniho threadu :) :wink: Share your knowledge...
TheOnlineMoney (na web se dostanete kliknutim na ikonku www) - web, kde začít s bonus skalpovaním - seznam kasin, návod, support
erstetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luky 4. 9. 2005 22:16

crook píše:To Luky: tak sleduj co mi napsali:
"With regards to your email I want to inform you that Visa has this as their rule an dit is for your security and also for Visa. Be advised that if you use Visa as deposit method, you are only able to use this as withdraw method as well. We are not allowed to change these rule for security reasons."
Takze to vypada spatne s tema penezma tam..na tu moji E-card to asi nevyberu :( :(


Skúsil som to vybrať na kartu a na moje prekvapenie to zobralo :shock: . Zatiaľ každé kasíno mi zamietlo výber na kartu, tak to som zvedavý, či mi tie prachy aj prídu.
Skúšal si vyberať na tú tvoju kartu ?
Luky
Junior

Odeslat příspěvekod MIchal Cerv 5. 9. 2005 09:19

erstetak píše:Protoze je mozny, ze nam tohle forum zamknou, tak je rozjete nase nove forum.

Dale tu mame cesky ebook o bonus scalpingu "Bereme penize kasinum!".

A jeste tu mame rozsireny seznam online kasin, ktera cekaji jen na to, az je okusime :) Pod kazdym kasinem je mozno pridat vlastni hodnoceni a komentare.

Pozn. to Surfiik: Vyhrazuji si toto pravo jako zakladatel tohodle masivniho threadu :) :wink: Share your knowledge...


Cau erstetaku. Mel by jsi nabidnou neco vic nez jen forum (i kdyz nevim po zkusennostech jesltli bys s tim nekoho oblbnul) Kazdopadne tahle diskuze je o vydelku penez tak proc si rovnou nevydelat tady TwistMoney Forum . Docela dobry zpusob vydelku ne? jen hazis posty a vydelavas :-))
MIchal Cerv
Junior

Odeslat příspěvekod crook 5. 9. 2005 11:17

To Luky: Taky jsem to zkusil a taky to vypada ze by to melo prijit tak snad to fakt prijde. Pry by to melo trvat max. 4 dny, ale z uctu se mi jeste neodepsaly ani ty prachy co jsem tam vlozil..
crook
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crook 5. 9. 2005 11:18

Mate nekdo zkusenosti s vyberem do NETelleru pri depositu pres kreditku u InterCasina?Diky..
crook
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fire (novy) 5. 9. 2005 11:52

blbej zavistlivej cech si akurat tak ty!!!!!
fire (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod fire (novy) 5. 9. 2005 11:55

nechapem preco by som mal pomahat referalovy ktory tu pise kraviny ze zaraba 300$ za mesiac a to ma malo zapnuty comp.. ked je niekto debil a kvoli tomu aby nahrabal ref. tak ojebava ludi to je trapne a nevidi,m dovod preco by som mu mal pomahat.. aky pristup ma on taky aj ja!!!!
fire (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Astalavista™ 5. 9. 2005 12:02

Fire Ja Ti v tomto dam za pravdu.Ja som taky isty.Ak sa niekto snazi len sprosto prilakat ludi aby mu robili referalov, a pritom aj zavádza, nezasluzi si, aby mal nieco z toho.
Astalavista™
Junior

Odeslat příspěvekod erstetak 5. 9. 2005 12:07

[quote="Astalavista™"tFire Ja Ti v tomto dam za pravdu.Ja som taky isty.Ak sa niekto snazi len sprosto prilakat ludi aby mu robili referalov, a pritom aj zavádza, nezasluzi si, aby mal nieco z toho../quote]

Ale pokud nekdo predlozi funkcni know-how, coz bonus scalping je, tak proc ne ze :wink:
TheOnlineMoney (na web se dostanete kliknutim na ikonku www) - web, kde začít s bonus skalpovaním - seznam kasin, návod, support
erstetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erstetak 5. 9. 2005 12:10

MIchal Cerv: Ty ses od nich vid, uz sem si toho vsiml driv.

Mam vznesnejsi veci na praci nez hazet nejake posty za par drobnych :)
TheOnlineMoney (na web se dostanete kliknutim na ikonku www) - web, kde začít s bonus skalpovaním - seznam kasin, návod, support
erstetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Astalavista™ 5. 9. 2005 12:16

Javor napísal:

Vezmi si, že nebýt toho člověka, přes kterýho se reguješ, vůbec bys o tom nevěděl a nemohl vydělat! Nepřipadá ti teda blbý, že si od něj všechno přečteš, vyzvíš co se dá a pak protože "nejseš blbý" tak ref id smažeš. /quote]


Ako keby tu niekto niekoho nutil nieco pisat.Preco si niekto automaticky mysli, ze ked si da nejaku namahu na niecom, ze vsetci musia konat podla neho?

Drviva vacsina tu pise o zarobkoch, nie z dobrosrdecnosti a nezistnej pomoci, ale len kvoli nahrabaniu referalov.Len kvoli osobnemu prospechu. Tu namahu si nedavaju kvoli tomu, aby niekto iny mal z toho zarobok, ale len aby sa registroval pod neho.To ze moze mat osoh aj ta druha osoba, to je uz len dosledok, ale Vacsina sa tvari, ze ako chce druhym pomoct, pricom ich len potrebuje za referalov.Toto je praveze vychcanost.
Astalavista™
Junior

Odeslat příspěvekod Astalavista™ 5. 9. 2005 12:20

Erstetak, ale Ty si sa aspon dost snazil popisat postup.Ty si to myslim zasluzis.Ale co Ta viedlo,popisat sem svoje know.how? Isto nie nezistna pomoc, ale zacitenie sance na vlastny profit. Ale za Tvoju namahu by som pod Teba isiel.Vidim aj ochotu pomoct, to sa ceni.
Astalavista™
Junior

Odeslat příspěvekod fire (novy) 5. 9. 2005 13:16

samozrejme ak niekto normalne napise a slusne poprosi ci by sa nemohli napisat pod neho (cislo, resp. referal) tak preco nie? jasne ze sa napisem pod neho.. ale ked niekto tlape kraviny tak sa just pod neho nezapisem! ...
fire (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 5. 9. 2005 20:13

Ahoj, strašnou dobu jsem tady nebylů a přibylo moc stránek, nemám šanci se orientovat vůbec v ničem a jsem tady z toho v šoku. Prosím někoho, kdo by byl tak ochotný a napsal mi co se zrovna zkouší za nové metody, popř. uplně jiný styl výdělku ne jenom přes kasína atd. Díky fakt moc. Doufám, že se takový někdo najde.
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků