Jedete letos na Invex 2005?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 16. 9. 2005 21:08

vratu - ty si opravdu rozpatlany decko - ja byl na Invexu vsehovsudy jednou nekdy v roce 2001 a presne takovyho mamlase mrnavyho sem tam potkal "s bandou a delaly bugr" - ach jo :-( ceska mentalita nezna omezeni :-(

a tvuj prispevek o vypinani TV Eurotelu je taky samostatna kapitola napred "my" a pak "oni" .... kolik ti je ? .. 14 ? ...

Invex stoji za houby - to je uz nijak nezmenitelny fakt - Expo / CeBit / E3 je alespon o necem
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Junior

Odeslat příspěvekod Patrix 16. 9. 2005 21:11

jenze etrojka je v americe ne? :)
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vratu 17. 9. 2005 08:25

2Pix píše:vratu - ty si opravdu rozpatlany decko - ja byl na Invexu vsehovsudy jednou nekdy v roce 2001 a presne takovyho mamlase mrnavyho sem tam potkal "s bandou a delaly bugr" - ach jo :-( ceska mentalita nezna omezeni :-(

a tvuj prispevek o vypinani TV Eurotelu je taky samostatna kapitola napred "my" a pak "oni" .... kolik ti je ? .. 14 ? ...

Invex stoji za houby - to je uz nijak nezmenitelny fakt - Expo / CeBit / E3 je alespon o necem


teda vy jste se do mě pěkně pustili :lol: takové ohlasy jsem ani nečekal.

Jinak máš pravdu, trošku mi zamrzla puberta v hlavě :) ale banda která dělal bugr, to jsme fakt nebyli. Umíme se chovat :) a věř mi, že takový bandy nás tam taky pěkně otravovali...

rozpatlaný děcko... to si snad někam uložím :mrgreen:
já se vám tady nebudu ospravedlňovat co jsem dělal nebo nedělal. Jinak mi je 18 a letos vyrážím na Invex znova :) vypínání televizí v plánu nemám tak stačí :roll:
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stibi 17. 9. 2005 08:39

vratu píše:
2Pix píše:vratu - ty si opravdu rozpatlany decko - ja byl na Invexu vsehovsudy jednou nekdy v roce 2001 a presne takovyho mamlase mrnavyho sem tam potkal "s bandou a delaly bugr" - ach jo :-( ceska mentalita nezna omezeni :-(

a tvuj prispevek o vypinani TV Eurotelu je taky samostatna kapitola napred "my" a pak "oni" .... kolik ti je ? .. 14 ? ...

Invex stoji za houby - to je uz nijak nezmenitelny fakt - Expo / CeBit / E3 je alespon o necem


[color=green]teda vy jste se do mě pěkně pustili :lol: takové ohlasy jsem ani nečekal.

Jinak máš pravdu, trošku mi zamrzla puberta v hlavě :) ale banda která dělal bugr, to jsme fakt nebyli. Umíme se chovat :) a věř mi, že takový bandy nás tam taky pěkně otravovali...

rozpatlaný děcko... to si snad někam uložím :mrgreen:
já se vám tady nebudu ospravedlňovat co jsem dělal nebo nedělal. Jinak mi je 18 a letos vyrážím na Invex znova :) vypínání televizí v plánu nemám tak stačí :roll: t/color]


jeje tady se to nějak rozjelo :)
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 17. 9. 2005 08:41

hmmm... já fakt ale nejsem tak špatnej, ste tady ze mě udělali obludu :cry:
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 17. 9. 2005 08:50

vratu píše:[color=green]hmmm... já fakt ale nejsem tak špatnej, ste tady ze mě udělali obludu :cry: -/color]
jo hochu jednou slapnes vedle a hned ses nejhorsi :wink:

edit: Tak jsem precetl ty predchozi "nadavky" na tebe a rikam si, ze nekdy je lepsi vsechno zapřít... :-B
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vratu 17. 9. 2005 08:59

všechno zapírám :mrgreen:

Mobil-man: děkuju za tip, uvidíme jestli mi to nějak pomůže :P
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theKing 18. 9. 2005 09:49

Myslim, ze uz ti to nepomuze :-)
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod JIV 18. 9. 2005 13:37

lol..akose vy tu vravite ze invex je onicom a ze tam nejdete...
ale uz ste videli Bratislafsky Cofax?? :mrgreen:

http://spravodaj.madaj.net/archives/000386.html?COFAX,-prvy-den
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod theKing 18. 9. 2005 20:44

No a ted si predstav, ze bys za tim shitem jel jeste z Bratislavy do Kosic, abys mel moznost to videt!!!
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod 3lemen7 19. 9. 2005 15:17

na invexu jsem byl minuly rok a tenhle se chystam nejspis taky... :) zajimaj me tam jak vystavovane firmy, tak i herni turnaje. Pokud pojede jeste nekdo koho znam, tak se k nim urcite pripojim...
3lemen7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 19. 9. 2005 18:51

Jeste nevim, mozna pojedu. Uvidim... Minuly rok me ale trochu zklamal.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 19. 9. 2005 19:38

dyž to mam zadarmo tak lepčí než se nudit doma...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theKing 20. 9. 2005 07:53

todle by chtelo zase nejakou peknou anketu, navrhuji:

1) jsem žák zakladni nebo stredni skoly z Brna a jedu na Invex
2) nejsem žák a nejsem z Brna a na Invex nejedu
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod suk 20. 9. 2005 08:54

theKing píše:todle by chtelo zase nejakou peknou anketu, navrhuji:

1) jsem žák zakladni nebo stredni skoly z Brna a jedu na Invex
2) nejsem žák a nejsem z Brna a na Invex nejeduj/quote]

3) jsem žák střední školy né z Brna a jedu na Invex
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků