Kde je to v praze levne? (PC komponenty)

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod khihihi 26. 10. 2005 12:37

2Pix píše:CzC : pokud si to nevydupete tak na reklamaci neuspejete (nekolikanasobna osobni zkusenost)
Alzasoft : relativne v pohode, zkousej chytaky, ale necapou se a pak jen pokorne vymeni

mam dokonale opacne skusenosti (a so mnou este zopar ludi).. u alzy reklamacka = cakanie (na ramku 2 tyzdne.. ze by mi ju nemohli vymenit? nie som vip :]), v cc som bol reklamovat fortrona, dostal som peniaze spat.. [objednal som si chiefteca a teraz mam chill :)]
Moderátor diskusného fóra Živě.cz ve výslužbě
khihihi
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 26. 10. 2005 12:43

ICEBOSS píše:ja te chapu, ale chapu i ten xeft... pro ne je proste vymena disku prodelecna dobrocinnost... + oni maji koncaku dost,takze co by to resili...


Nechapu jak na tom prodelaji, proste to zas zalepi a normalne prodaji, nebo to vrznou do sestavy. Akorat na tom chteji nepoctive vydelat prachy navic.
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 26. 10. 2005 13:32

p0etrik píše:
ICEBOSS píše:ja te chapu, ale chapu i ten xeft... pro ne je proste vymena disku prodelecna dobrocinnost... + oni maji koncaku dost,takze co by to resili...


Nechapu jak na tom prodelaji, proste to zas zalepi a normalne prodaji, nebo to vrznou do sestavy. Akorat na tom chteji nepoctive vydelat prachy navic.

videl si nekdy ten sacek, ve kterym byva disk? to zalepit nejde...

do sestavy? jo, ale napred ho tam nekomu musi vnutit... atd... proste je to pro ne prace navic. = vynalozene penize za cas.
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 27. 10. 2005 00:46

jinak k problemu se SATA II .. ja mam Tamtungy ... 2 x 200GB SATA II (SP2004C) a ty mne v nativnim SATA II rezimu nebezely.. tak sem se podival na takovej malej pribalenej letacek k tomu a tam "::I: SATA I Compatability" ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Junior

Odeslat příspěvekod Katt 27. 10. 2005 10:00

to ICEBOSS
Tak přesně to co píšeš není pravda.
Ten sáček byl spojenej (svařenej) na třech stranách, nahoře přehnutej (srolovanej) a přelepenej samolepkou made in china. :lol:
BTW: Svářečku na pytlíky má dneska každej druhej v kuchyni.
Katt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katt 27. 10. 2005 10:05

JJ, když si vzpomenu v jakým balení jsem koupil před 5. lety 20GB IBM Deskstar (kterej stále fachčí na 100%). Krabice, polstrování ...
Dneska mě div nepošlou do ...
Katt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Artificial Intelligence 27. 10. 2005 11:11

No myslim ze by jsem si nekoupil rozbalene veci. Proc taky kdyz k tomu neni duvod ?

To ze je neco na SATA nebo SATA II a ze to nefunguje ? no a vite kolik je nefungujicich pripadu i kdyz papirove je vsechno ok ? Proste vyrobci na to kaslou. Je to chyba (nedomluva) vyrobcu. Proste se to odmita bavit. Navic to ze to jeste detekuje ovladace funguji neznamena ze je to bezproblemove a nektere aplikace narazi na problem a pak to pada jak hrusky.
No snad nechcete donutit prodejce aby to zpet zavaril do sacku a prodaval jako by se nic nedelo.
Aha uz jsme uz to neni vyjimka a pocit ze v parcich je maso nam dela dobry pocit. No sami si o to rikame.
Artificial Intelligence
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katt 28. 10. 2005 11:33

2 Artificial Intelligence
Dneska je polovina výrobků stejně OEM, tak mi řekni, jak asi poznáš jestli to před vložením do pytlíku někdo nepoužíval?!
To je argument jak stehno.
Na faktuře je napsáno, že se jedná o nové zboží a to je směrodatné. Záruka startuje stejně od data na faktuře. Když bude problém, tak to prostě vrátíš.
Jak si myslíš, že to funguje u zásilkového prodeje, kde je 30. denní záruka vrácení peněz? Pokud nejsou na zboží či balení pečeti, tak to nikdo nepozná.
Katt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 28. 10. 2005 13:35

Katt píše:to ICEBOSS
Tak přesně to co píšeš není pravda.
Ten sáček byl spojenej (svařenej) na třech stranách, nahoře přehnutej (srolovanej) a přelepenej samolepkou made in china. :lol:
BTW: Svářečku na pytlíky má dneska každej druhej v kuchyni.e/quote]

:shock: uz se setri i na pytlikach :shock: >:-[]
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katt 28. 10. 2005 17:13

ICEBOSS píše: :shock: uz se setri i na pytlikach :shock: >:-[]

JJ, krutá realita :-/
Katt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Artificial Intelligence 1. 11. 2005 13:55

Katt píše:2 Artificial Intelligence
Dneska je polovina výrobků stejně OEM, tak mi řekni, jak asi poznáš jestli to před vložením do pytlíku někdo nepoužíval?!
To je argument jak stehno.
Na faktuře je napsáno, že se jedná o nové zboží a to je směrodatné. Záruka startuje stejně od data na faktuře. Když bude problém, tak to prostě vrátíš.
Jak si myslíš, že to funguje u zásilkového prodeje, kde je 30. denní záruka vrácení peněz? Pokud nejsou na zboží či balení pečeti, tak to nikdo nepozná.
Artificial Intelligence
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katt 1. 11. 2005 18:15

Artificial Intelligence píše:He he ... OEM neni urcene pro koncaky coz se teda moc nenosi.
Slusne firmy (vyrobci posledni dobou a ti slusnejsi temer od zacatku ) davaji na zbozi "plombu". To ze si nekdo kupuje OEM diky cene je jina vec a jestli toho obchodnici zneuzivaji je jiny problem a riziko zakaznika a obchodu.

To, že někdo kupuje OEM... Tak mi řekni, která značka dneska prodává disky jinak než v pytlíku?! Nevěřím, že něco najdeš. A cena? Ten Seagate co jsem koupil v zalepeným pytlíku byl paradoxně nejdražším 160GB SATA diskem.
Např. u grafáren je OEM spíš výhodou. K čemu škatule a CD, když na NETu jsou nejpozději měsíc po koupi nové ovladače. Platit za zbytečnou placku a kus papíru řádově stovky korun je, spíš než machrovina, blbost.
Katt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Artificial Intelligence 2. 11. 2005 09:19

Katt píše:
Artificial Intelligence píše:He he ... OEM neni urcene pro koncaky coz se teda moc nenosi.
Slusne firmy (vyrobci posledni dobou a ti slusnejsi temer od zacatku ) davaji na zbozi "plombu". To ze si nekdo kupuje OEM diky cene je jina vec a jestli toho obchodnici zneuzivaji je jiny problem a riziko zakaznika a obchodu.

To, že někdo kupuje OEM... Tak mi řekni, která značka dneska prodává disky jinak než v pytlíku?! Nevěřím, že něco najdeš. A cena? Ten Seagate co jsem koupil v zalepeným pytlíku byl paradoxně nejdražším 160GB SATA diskem.
Např. u grafáren je OEM spíš výhodou. K čemu škatule a CD, když na NETu jsou nejpozději měsíc po koupi nové ovladače. Platit za zbytečnou placku a kus papíru řádově stovky korun je, spíš než machrovina, blbost. /quote]


Pokud chces kupovat OEM tak v tom muzes pokracovat mi to navadi a ani proti tomu nebojuji. OEM oficialne nema v rukach koncaku co delat. Dnes ale PC sklada i kde jaka babicka a tem OEM nevadi. Navic jak rikam uz se to nenosi ale to neznamena ze neexistuje. Jak ktery vyrobce bali HW je jeho otazka a do obchodu neprichazeji pouze v pytlicich. Nekdo ten disk veme a proda v pytliku nebo CD/DVD ale je to otazka toho nakupujiciho prodejce a koncaka.
Artificial Intelligence
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků