da sa zabudovat antena na wifi do notebooku ??

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod swarm 30. 10. 2005 21:30

To X je teda vazne humus, tady v CR se ve slovech x-kem nahrazuje tak maximalne "ks"...ale je to mozne, ze na slovensku se ujalo tohle.

Jinak jako ja bych se s tebou nehadal, kdybych tomu nerozumel...jako uvedom si, ze ty notebooky maj klidne stejnou miniPCI kartu od Intelu a pritom maj jinak silnej prijem....fakt si myslis ze zalezi tolik na te karte nebo spis na te antene, co je smotana v displeji? ;-) ...ne jako fakt se s tebou o tom asi nema cenu bavit, sorry...
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Whistler 30. 10. 2005 21:57

To Xko je vazne humus,pouzivaju to priblble deti na pokeci a chatoch,v solidnej diskusii to nenajdes.Fuj,xuji :wink:
Whistler
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saker 31. 10. 2005 23:11

Heh, fakt neviem co sa vyriesi zmenou wifi karty, ked notebook ma antenu zabudovanu, a to vacsinou vedla displaya, takze aka je tam karta je uplne jedno, signal je limitovany skor tou antenou ;-)
Saker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JarinoRS 1. 11. 2005 00:02

ja sa na to mzem...prisli sme na fintu a kazdy ma tu kamenuje...viem velmi dobre, kde je antena a o com wifina je...len som sa snazil poradit fintou, na ktoru sme prisli...tak sorry :(
JarinoRS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady 1. 11. 2005 01:08

JarinoRS: ja si vazim kazdu radu, aj tvoju
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod benco 1. 11. 2005 10:28

Tak sa mi vidi, ze sme opat narazili na velkeho zastancu znacky Acer. Ja osobne si myslim ze tie wifi su v tom acer este horsie ako v Asus, pripadne su take iste, pretoze chcem vidiet ze si Acer "robi" svoje super vykonne karty. Ked je to raz napr. Centrino tak je to centrino. A to vravi ze tam su "nejake " casti spolocne vo vsetkych nb pod slnkom.
2Heady: skus sa pozriet po nejakych navodoch na vymenu tych wifi kariet (ako som kdesi videl napr pre Prestigio) :mrgreen:
benco
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JarinoRS 1. 11. 2005 21:38

nechcem byt vulgarny a toho zastancu aceru si strc do ... by som ti doprial vidiet ksicht majitela spolocnosti poskytujucej wifi net ako sa tvaril ked na jeho asuse m6 vymenil asi 5tu wifinu za aceracku a konecne mu to slo, dovtedy bol nuteny pouzivat pcmcia. Je to odbornik a takisto bol z toho hotovy, ze Aceracka ide ako oci... Este raz zdoraznujem, Heady chcel poradit, toto by vyskusat mohol, ak nie, tak nie. Myslim, ze som tu nikoho nepresviecal o tom, ake superzazracne booky robi Acer. Robi lacne shity, ktore vrzgaju, su skarede a velke a okrem Ferrari maju aj nulovy image. To, ze okrem Compaqu tiez nahodou jeden Acer mam, je nahoda, bol vo vypredaji v super cene za stvrtinovu cenu napr. Asusu. Je to 4502WLMi, inac celkom slusny book. Booky menim tak raz za 2 mesiace, takze tento Acer ma uz svoje dni spocitane, ale to neznamena, ze budem na Acer kydat. Just koli tebe p. najmudrejsi som si dneska vymontoval z neho wifinu a strcil do HP 6110, s ktorym som tak na zahrade mohol akurat Wordovat a nie netovat a hups, odrazu mam signal aj u suseda :idea: Takze naposledy, NIKOMU Acery nevnucujem, ale hodil som len postreh ohladom toho, ze niektore wifiny v Aceroch asi ziaria viac. Inac toto mame odskusane s radou 4000 a 4500, pri 4100 a 4600 je uz standardna Intela, ktora je uplne "normalna". Howgh
JarinoRS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurashek 4. 11. 2005 00:37

Tak to jsi velkej frajer že notebooky měníš co dva měsíce. Ty to asi na práci moc nepoužíváš že?
jurashek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JarinoRS 4. 11. 2005 00:42

a na to si prisiel ked sa mozem opytat ako? booky menim, nakolko ich predavame a testujem ich, s tym sa nechvalim, je to moja praca. staci?
JarinoRS
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků