GF 6600 GT - kde nejlevněji?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sikini 2. 12. 2005 00:45

Rozhodl jsem se pro koupi GK nVidia GeForce 6600 GT. Dokáže někdo poradit, kde by se dala pořídit za nejrozumnější peníz?

Předem díky!
sikini
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 2. 12. 2005 11:55

obchod.cz asi ...
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vortex 2. 12. 2005 12:58

tyhle karty obsahujou 256bitovou sběrnici pouoze tak od 8000,- nahoru. takže odpověď na tvojí otázku, protože si to nespecifikoval je:
Czech Computer: http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.js ... dia%5C6600
A Obchod.cz: http://www.obchod.cz/products.php?kod_param=12
tam se v tom trochu zorientuj a najdi si co potřebuješ ;-)
Moře bez vln nevychová zkušené námořníky.
Vortex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 12. 2005 13:14

Vortex píše:tyhle karty obsahujou 256bitovou sběrnici pouoze tak od 8000,- nahoru. /quote]


u 6600 256bitová sběrnice není... i když někteří výrobci označují 2x128b sběrnici jako 256, ale to už jsou dvě karty v jedné... a navíc jsou dost nevýhodné.. za 8000 seženěeš mnohem lepší karty...
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vortex 2. 12. 2005 13:33

já neřikám že neseženeš lepší karty za ty prachy.. :-p
ale ty karty sou dvojčipové (256bitů), připadalo mi zbytečný se o tom takhle rozepisovat.....
Moře bez vln nevychová zkušené námořníky.
Vortex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sikini 2. 12. 2005 13:34

Vortex: ... specifikovat muzu max. sbernici, kterou jsem tam nenapsal ... a to je AGP ... vyrobce je mi jedno ... samozrejme cim levnejsi, tim lepsi ... ale ne na ukor kvality ... tvuj odkaz na czechcomputer je na PCI-Ex. karty
sikini
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vortex 2. 12. 2005 14:03

tak to si moh rovnou napsat: Chci grafárnu do tolika tisíc, se sběrnicí AGP. aby se s tim tady lidi ne**ali. to sem to měl vyčíst asi z čeho....
do kolika tisíc????
Moře bez vln nevychová zkušené námořníky.
Vortex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sikini 2. 12. 2005 15:26

Vortex: ... ty ses asi trochu slabsi na nervy, ze? ... to se vzdycky hned, kdyz clovek zapomene napsat jeden udaj, ohanis vulgarismama? ... nebo chces, abych se ti za to omluvil??? ... pokud jsem se te tim, ze jsem do meho dotazu zapomnel zadat jednu informaci nejak urazil, tak se ti omlouvam a dal mi radit nemusis ...
... pokud to ale prekousnes a postaci ti, ze jsem ti naspsal, ze chci GK AGP nVidia GeForce 6600 GT ... za co nejnizsi cenu (ale ne na ukor kvality), jedno jakej vyrobce, tak budu rad, pokud ty, anebo nekdo jiny napise neco konstruktivnejsiho, nez jsi napsal ted ty ;-)
sikini
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vortex 2. 12. 2005 20:36

sikini, jo to teda sem, byl sem nachcípanej a sem tejden zalezlej v baráku, takže nervy napochodu.
Vůbec nevim kolik do toho chcheš vrazit, musim se něčeho chytnout, rozumíš?? Sice za nejnižší cenu ale ne na úkor kvality vzhledem k čemu... :-)
Moře bez vln nevychová zkušené námořníky.
Vortex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sikini 6. 12. 2005 11:57

... tak vsem diky za rady ;-) ... koupim asi v ts bohemia!
sikini
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků