Jaký program na stahovaní torrentů?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod balrog232 17. 12. 2005 22:49

aj ja mam bitlord ale mi neche nic stiahnut, plz, poradte preco

//nupix: smazán duplicitní příspěvek, příště klikejte na odeslat pouze jednou, navíc jde o OT, takže na tento příspěvek nereagujte !
balrog232
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 18. 12. 2005 12:42

balrog232 píše:aj ja mam bitlord ale mi neche nic stiahnut, plz, poradte preco

[i]//nupix: smazán duplicitní příspěvek, příště klikejte na odeslat pouze jednou, navíc jde o OT, takže na tento příspěvek nereagujte !k/i]



....problém nemusí být ve tvém klientovi...

mrkni sem, určitě najdeš odpověď: http://www.sdileni.cz/phprs/view.php?ci ... 2005051301
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 18. 12. 2005 12:43

killerek píše:Potřeboval bych nějaký dobrý program na stahovaní torrentů. Teď sem vyzkoušel BitSpirit a se 4 mbit připojením se mi nepovedlo stáhnout necelých 6 GB za 2 dny (odesláno sem měl cca 2x tolik), navíc když nějaký z těch souborů byl kompletní (velikostně), tak stejně nešel otevřít (měl nějakou příponu a přehrávač si ani neškrt). Zrovna sem na tohle stahování narazil a díky němu už bych nemusel ty VHSky se seriály vubec skladovat nebo je stahovat do PC. Dík za radu ....n/quote]



....problém nemusí být ve tvém klientovi, mrkni sem, určitě najdeš odpověď. http://www.sdileni.cz/phprs/view.php?ci ... 2005051301
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 20. 12. 2005 18:45

Jinak dobrý program je i µTorrent, jestli ho znáš, jinak rychlost ale nazáleží jen na torrent klientovi, ale podle toho jak je rychlej seeder a kolik jich je. Třeba mj. stahuju nový dema, a to je rychlost naplno.
Jinak rychlost zavísí ještě na dalších faktorech - jsi aktiv nebo pasiv? Pokud jsi za routerem, nejspiš budeš PASIVNÍ, to znamené že ti to nemusí jet plnou rychlostí, protože můžeš stahovat jen od aktivních (většinou, zaláží to na víc věcech), kdežto když jsi aktivní ty, můžeš stahovat od všech. :arrow: proto je dobré nastavit si přesměrování portu který používá klient na tvůj PC :) Snad ti to trochu pomůže.
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Junior

Odeslat příspěvekod radimriha 9. 5. 2006 19:27

nejde mě otevřít stáhlý soubor z torrenspy,prosím poraďte
radimriha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod divotvorca 9. 5. 2006 19:47

ha mam bitlorda..a up load download si regulujem sam..a problemy stahovat nema ziadne
divotvorca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 9. 5. 2006 19:49

Tady se naprosto neni o cem dohadovat - uTorrent

http://www.utorrent.cz (.com)
Olé!
Czulibrk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod markjag 9. 5. 2006 20:34

jj suhlas
mal som Azureus a mam uz µTorrent
markjag
Junior

Odeslat příspěvekod includes 9. 5. 2006 21:14

µTorrent je nejlepší, také doporučuju :wink:
includes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků