Jak vypalit DVIX na DVD aby sel na domacim kine

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod RESTEKP 7. 12. 2005 21:10

Hoj,
-nevite jakej programek je dobrej na prevedeni DVIX na vypaleni
na DVD?
a
-nevite co na prepaleni orig. DVD?
RESTEKP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peter_cz 7. 12. 2005 21:30

win avi video converter
cloneDvD
Jan 3:16
Peter_cz
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Chupacabras 8. 12. 2005 09:27

avi2dvd
Chupacabras
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike.M 8. 12. 2005 09:34

Nero Wision Expres, soucast nera, udelas i menu a vse, jen si pohrat
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 18. 12. 2005 13:13

Mike.M píše:Nero Wision Expres, soucast nera, udelas i menu a vse, jen si pohrat


...přesně, NERO to umí docela dobře a myslim si, že ti to postačí. Jinak co se týče na pálení orig. filmů, tak hojně používaný je DVD Shrink. Sám ho používám a až na pár filmů, umí všechny. :-)
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RESTEKP 18. 12. 2005 15:10

Diky moc vsem uz se mi to povedlo. :o
RESTEKP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bigis 4. 1. 2006 22:04

Mám kompletní návod jak si udělat z DivXu DVDčko se vším všudy i s vypínacíma titulkama a s více zvukovejma stopama (třeba domácí video - jednou normální zvuk, podruhý třeba mluvený komentář atd). Je na to potřeba: Subadjust, Subtitle Workshop, WinAVI Video Converter, IfoEdit, SmartRipper, Srt2Sup. Je to docela prácička, ale výsledek je SUPER DOKONALEJ!!! Dělal jsem takhle DVDčko z dovolený a když jsem pak ještě použil Ulead DVD workshop 2, tak jsem to udělal se super menu i fotogalerií atd atd. Prostě dá se říct PROFESIONALNI DVD. Kdo chce ten návod, dejte vědět, pošlu...

Potom se to normálě vypálí jako běžné DVD (ifo, vob ...)
GB GA-EP45-UD3R | Core 2 Quad Q9300 + AC FREEZER 7| HyperX 4GB 800MHz | WD SE16 640GB + 2TB | GB 9800GTX+ 1GB | Genius SW-HF 5.1 5000 LW
Bigis
Junior

Odeslat příspěvekod gooxim 4. 1. 2006 22:32

zdravim mel bych zajem o ten navod. kdyztak ho posli na novotnyf@gmail.com. Thx
gooxim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaklaJean 5. 1. 2006 00:30

sacreblais.... posli prosim na tlustoch@volny.cz
dik
BaklaJean
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepe2222 5. 1. 2006 01:06

co potrebujes je tento soft: VSO DivxToDVD 2 v1.99.20.60 ten ti prerobi divx do dvd formatu + spravi vypinatelne titulky. Je super, od kedy som ho skusil prvy krat uz nemenim. Nieje velky ak nechas mail-a tak ho poslem.
pepe2222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frn 5. 1. 2006 07:37

Bigis píše:Kdo chce ten návod, dejte vědět, pošlu...u/quote]


Měl bych taky zájem. Díky


frn (at) post.cz
frn
Junior

Odeslat příspěvekod Mike.M 5. 1. 2006 08:38

Bigis píše:Mám kompletní návod jak si udělat z DivXu DVDčko se vším všudy i s vypínacíma titulkama a s více zvukovejma stopama (třeba domácí video - jednou normální zvuk, podruhý třeba mluvený komentář atd). Je na to potřeba: Subadjust, Subtitle Workshop, WinAVI Video Converter, IfoEdit, SmartRipper, Srt2Sup. Je to docela prácička, ale výsledek je SUPER DOKONALEJ!!! Dělal jsem takhle DVDčko z dovolený a když jsem pak ještě použil Ulead DVD workshop 2, tak jsem to udělal se super menu i fotogalerií atd atd. Prostě dá se říct PROFESIONALNI DVD. Kdo chce ten návod, dejte vědět, pošlu...

Potom se to normálě vypálí jako běžné DVD (ifo, vob ...)r/quote]
A co ho takhle vystavit ten navod nekde na net, at nemusis posilat. a pak uz jen odkaz sem supnes neni to lepci?
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigis 21. 1. 2006 10:22

http://www.megaupload.com/?d=2ZX4S3JY
Tady to máte. Je to DOC.
GB GA-EP45-UD3R | Core 2 Quad Q9300 + AC FREEZER 7| HyperX 4GB 800MHz | WD SE16 640GB + 2TB | GB 9800GTX+ 1GB | Genius SW-HF 5.1 5000 LW
Bigis
Junior

Odeslat příspěvekod kukinko 21. 1. 2006 21:29

aj pinacle studio je dobry programik ....
kukinko
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků