FIREFOX 1.5 nejde spustit

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kromec 13. 12. 2005 20:18

Dneska jsem si spustil PC a chtel jsem spustit i FIREFOX ,ale sekl se pri spusteni(zatizil CPU na 100%) musel jsem ho pres spravce uloh zhodit. Prvni jsem zkusil ho preinstalovat, pak jsem smazal profil nic nepomohlo tak jsem ho odebral ze systemu pres "ovladaci programy" a znovu jsem ho nainstaloval. Ale pokazde kdyz ho chci spustit tak se me objevi okno:

Aplikace Firefox je jiz spustena,ale neodpovida. Pro otevreni noveho okna musite nejdriv ukoncit puvodni proces Firefox, nebo restratovat vas system.


Ale v seznamu procesu zadny FIREFOX neni a restart tez nepomuze. Zkusil jsem ted nainstalovat verzi 1.0 a ta funguje. Nevi nekdo co stim delat?

Diky za kazdou radu
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 13. 12. 2005 20:46

Jeste doplnim ze kdyz jsem nainstaloval FF 1.0 tak nesel spustit s default profilem psal ze profil je pouzivany .... Musel jsem vytvorit novy profil.
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mungo 13. 12. 2005 20:52

Korektně odinstalovat (i ten starý 1.07, pokud tam je) a znovu nainstalovat ?
mungo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 13. 12. 2005 21:03

Jasne korektne jsem odebral. Zkousel jsem i odinstalovat JAVU apod, ukoncil jsem vsechny programy spustene pri startu. Zkousel jsem vsechno mozny. Nakonec jsem to nevydrzel a smazal jsem svuj profil ve win a zalozil novej a uz to funguje :D .
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Georgo10 5. 1. 2006 13:51

Tak pro příště si třeba zapamatujte, že vám Firefox mohl vytuhnout na pozadí a stačílo jej "zabít" (ve Windows CTRL+ALT+DEL a v Procesech si najít firefox.exe) - pokud neběžel, tak zabrouzdit do adresáře s profilem a smazat soubor parent.lock (v Linuxu jen lock)
Georgo
Georgo10
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 5. 1. 2006 14:02

DIky za radu, sice pozde ,ale aspon priste budu vedet.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 5. 1. 2006 14:30

kromec píše:DIky za radu, sice pozde ,ale aspon priste budu vedet.


To maš ešte v pohode mne nejde vobec.Do SUSE som dal temu BAGHIRA a FIREFOX už ani nespustim :-/
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků