Clanky jen pro predplatitele?????To snad ne!!!

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod libor0007 26. 1. 2006 18:36

Co to je za dalsi vymysly? Na to, ze se tady vydavaji reklamy kamuflovane jako recenze autoru zive.cz jsem si uz zvykl. Ale kdyz si chci precist cely clanek a dozvim se, ze je jen pro predplatitele, to uz je na mne silne kafe. Sam jsem mel Computer predplacen, nekolik let pred tim jsem si ho kupoval na stanku. Dnes se ovsem doba meni a i redakce si musi uvedomit, ze spousta lidi postupne prejde od papirovych casopisu k internetovym. Jestli se domniva, ze si kvuli zive.cz znovu predplatim computer, hluboce se myli. S takovym postojem se pripravi i o cast navstevniku www.
libor0007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 07.michal (novy) 26. 1. 2006 18:50

Jestli si myslíš, že jako předplatitel přicházíš o hodně, musim tě zklamat. V tištěném časopise je toho dost. Pro předplatitele je to spíš doplnění z časopisu, rozhodně tam toho obsahově víc nenim je to spíš pro odborníky.
07.michal (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kucf3r 26. 1. 2006 18:55

Plne souhlasim. Majitelum nestaci ze maji stranky s nekolika tisici pristupy za den a z toho plynouci zisk za reklamu. Jeste by jste mohli chtit od kazdyho kdo sem napise radu aspon 10 kc. :(
kucf3r
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrix 26. 1. 2006 18:58

z toho vypliva - konkurence pctuning.cz, svethardware.cz a cdr.cz :-B
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 26. 1. 2006 19:25

:D :lol:

nj taky na to koukám ... to je nejspíše tím že recenze na ŽIVĚ a czechcomputeru jsou buhužel kvalitativně vcelku naprd ... tak je ani nesleduju ... ale občas bych se rád podíval a nemůžu ? nejem předplatitel ...

mno jo ale já sem s tištěnými medii skončil už před docela dlouhou dobou takže co si mám předplácet ?! nemůžu si předplatit alespoň něak vstup ? teda jestli to za to stojí :)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 1. 2006 19:54

Berte to prosím spíš jako akci pro předplatitele Computeru. Ten článek je navíc - kdyby tam nebyl, nebude místo něj žádný jiný.

Každopádně tímto stylem to na Živě nebude často, to myslím mohu slíbit.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N3RF 26. 1. 2006 20:43

Podobne pokusy probihaji i na jinych webech, nejen o pocitacich ale treba o valce. Rekl bych ze s dost mizernym vysledkem protoze stejne informace najdete i jinde a mozna lepsi. Takze dusledkem byva odliv ctenaru kteri najdou stejne kvalitni web ke kteremu se vraci.
N3RF
Junior

Odeslat příspěvekod metla23 26. 1. 2006 20:54

Tak to ste ma potešily /pro zahrádkáře/

Na prvního máje půda úrodná je a my už teď víme, co si zasadíme
Travičko zelená ty jsi moje potěšení travičko zelená ty jsi moje cha cha cha ...
:D :D
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosmir 26. 1. 2006 21:15

Je to dost trapný, jediný dva články, který jsem si dnes chtěl prohlédnout jsou pro předplatitele:-(
kosmir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suah 26. 1. 2006 21:20

Prave preto su pre predplatitelov. Keby to boli nejake obycajne clanky, tak by sa im na to kazdy vykaslal. Takto maju aspon nejaku (minimalnu) sancu, ze si kvoli tym clankom niekto to predplatne aj objedna :D
suah
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 26. 1. 2006 22:26

2suah: No to teda nevim.. Ja treba bych si Computer nekupoval jen kvuli tomu abych si tu precetl nejaky clanky pristupne pro predplatitele.. Hold vetsinou davam prednost internetovym clankum, ale je pravda ze odebiram doupe (a sem velmi rad)..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kucf3r 27. 1. 2006 03:09

BTW. kam zmizely ty clanky pro predplatitele ? Doufal jsem ze si je prectu aspon az nebudou aktualni. Jsem linej a nechce se mne hledat je na jinych webech. Ale ted je uz nemuzu na zive najit ??? Ze by clanky pro predplatitele zacli chodit predplatitelum mailem. :))
kucf3r
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suah 27. 1. 2006 07:52

2christian: Je to proste jeden argument pre predplatenie. Pre (nielen) teba zrejme bezvyznamny, ale ak niekto vaha, ci predplatit alebo nie, tak mu to moze pomoct na tu "spravnu" stranu.
suah
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 1. 2006 11:06

Tohle byla chyba. Článek měl vyjít jen na webu Computeru, omylem se ale dostal na titulku Živě. Už se to nebude opakovat, omlouváme se.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veolw 27. 1. 2006 11:49

Prave jsem to chtel napsat ze by se to mohlo zobrazovat jen na strankach Computeru a ne na hlavni strance Zive. Uz to je ale Ok.
Jinak ja si Computer kupuji i pro ten pocit ze si muzu proste vecer lehnou a precist si Computer v klidu a vleze aniz bych musel s sebou do postele tahat PC 8)
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků