Spouštění XP - při každým čtvrtým spuštění se sekne

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tomcz 8. 2. 2006 16:32

Mám tady takovej malej problém. I přesto, že mám novej pc s win xp pro, tak se mi asi při každým čtvrtým spuštění ta načítací obrazovka zasekne a musím pc restartovat, pak už je spuštění v pohodě. Zkoušel sem i body obnovení, ale všude to je stejný.

Můžete mi prosím poradit, jak to můžu spravit?

// Howard - upraven nazev
Tomcz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomcz 9. 2. 2006 16:25

Opravdu fakt někdo nevíte? Alespon nějakej návrh, nápad... Moc bych to uvítal :D
Tomcz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 2. 2006 16:32

No ja bych zkusil startup manager nejakej a v nem mrkl co se pri startu spousti,pokud by nic nebylo podezreleho spustil bych hijackthis
a analyzoval log,no a pokud ani tady nic tak bych zacal premyslet nad tim jestli jsou ok pameti a grafarna.Ale takto tezko radit maloooo informaci...HW profil,spec upravy jako ruzne nesmyslne skiny ktere winy spolehlive rozhasi atd...Nejaka hlaska atd...
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MasterMizu 10. 2. 2006 18:50

Máš nově nainstalováno, není co ztratit, takže zkusit nainstalovat znovu. Pokud bude problém trvat, je chyba v HW. Zkontroluj větráček na procáku (ano, i nový může být vadný... stačí, když má třeba trochu snížené otáčky...), zkus jinou grafiku, paměti, zkus to nainstalovat na jiný disk, odpoj CD, vyměň MB, a moc dalších možností už asi nebude :-) Ručím ti za to, že pak to bude funckovat :-)))
MasterMizu
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda-B 10. 2. 2006 18:58

Tomcz píše:Opravdu fakt někdo nevíte? Alespon nějakej návrh, nápad... Moc bych to uvítal :D:/quote]


Smůla je, že víme. Těch možností je docela dost:

1) Viry
2) Teploty
3) Zdroj
4) Paměti

a další.

Tak co už jsi testoval?
Tonda-B
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morfeus211 10. 2. 2006 19:01

Mal som presne taký istý problém asi pred mesiacom (ten pásik pri bootovaní ide do nekonečna, resp. trhane donekonečna). Asi po 5-6 reštartoch to nabehlo.Tiež som skúšal obnoviť registry, apod. Jedine čo fungovalo bol núdzový režim (predtým len núdzový režim s práci v sítí). Nemá niekto riešenie?
Morfeus211
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků