DVD Shrink nespolupracuje s Nerem

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod P.A.B.L.O 23. 2. 2006 12:09

U ShrinkTo5 mi hlási antivirus malware. Zrovna včera jsem formátoval a nevydrželo mi to ani den aby si neza....al počítač. :x
P.A.B.L.O
Junior

Odeslat příspěvekod Nodzi 23. 2. 2006 12:57

Ještě k tomu Neru - Nero používá své vlastní Aspi
proto se muž zdát že se vše jeví Ok ale v některých případech - určité konfigurace může docházet ke kolapsům proto platí pravidlo použít systémové Aspi.
Před tím mohlo vše fungovat protože se Aspi mohlo přinstalovat s nějakým softvérm - třeba nějaký softvérový DVD přehrávač.
Aspi ovladače sy myslím naposledy objevili v systému 98 kde byla jejich starší verze součástí - proto v systému XP jsou jeho nutností je doinstalovat pro správný chod vypalovacích a grabovacích softvérů.
Pokud stahovaný soubor hlásí detekci nějakého spy nebo malw - co takhle najít jiný odkaz na dawnload.
k tomu ASPI: Jeho správnou funkčnost ti pomůže detekovat program Nero Info Tool - pokud je vše OK je položka Nero Aspi a System Aspi zelená !!!
Nodzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P.A.B.L.O 23. 2. 2006 13:19

Pokud stahovaný soubor hlásí detekci nějakého spy nebo malw - co takhle najít jiný odkaz na dawnload.

Stahoval jsem to přímo od zdroje ttp://www.shrinkto5.com/software.asp tak pochybuji že z jiného linku by to bylo jiné.
P.A.B.L.O
Junior

Odeslat příspěvekod P.A.B.L.O 23. 2. 2006 17:01

Nodzi píše:Ještě k tomu Neru - Nero používá své vlastní Aspi
proto se muž zdát že se vše jeví Ok ale v některých případech - určité konfigurace může docházet ke kolapsům proto platí pravidlo použít systémové Aspi.
Před tím mohlo vše fungovat protože se Aspi mohlo přinstalovat s nějakým softvérm - třeba nějaký softvérový DVD přehrávač.
Aspi ovladače sy myslím naposledy objevili v systému 98 kde byla jejich starší verze součástí - proto v systému XP jsou jeho nutností je doinstalovat pro správný chod vypalovacích a grabovacích softvérů.
k tomu ASPI: Jeho správnou funkčnost ti pomůže detekovat program Nero Info Tool - pokud je vše OK je položka Nero Aspi a System Aspi zelená !!! /quote]

Nejde to ani s ASPI
P.A.B.L.O
Junior

Odeslat příspěvekod fl1 23. 2. 2006 18:07

takze z mojej skusenosti, nedavaj si nove verzie nera, aj tak tam nic moc navyse nie je, len co si skomplikujes zivot. Shrink je dobry akurat ze nevie zalohovat dvd s cervenym povrchom. Vtedy nastupuje decryptor, alebo clone dvd. Stiahnes cez decryptor, a stiahnute subory das jednoducho vypalit na dvd data, vypise ti sice ze dvd sa nebude dat prehrat na stolnom prehravaci, ale mne to funguje.
fl1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nodzi 23. 2. 2006 18:48

Tohle bude spíše nějaká systémový chybka než chyba v Neru
Může to způsobovat třeba špatná instalace systémových - chipsetových driverů než chyba ve verzi Nera.
Pro zgrabování nových chráněných filmů na HDD použijte DVD FAB Decrypter v nejnovější verzi. Poslední verze je tuším :2972
Nodzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P.A.B.L.O 23. 2. 2006 19:20

DVD FAB Decrypter není ale v plné verzi free jestli se nepletu.
P.A.B.L.O
Junior

Odeslat příspěvekod Czulibrk 23. 2. 2006 19:37

download ShrinkTo5 Build: 2.0.2

- aktualizovany NOD hlasi Win32/AdWare ... tak nevim
Olé!
Czulibrk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nodzi 23. 2. 2006 19:51

P.A.B.L.O píše:DVD FAB Decrypter není ale v plné verzi free jestli se nepletu.u/quote]


DVD Fab je placený tak jako DD Fab Platinum.
Ale existuje verze DVD Fab Decrypter a ta je free pokud se nepletu.
http://www.dvdidle.com/download/DVDFabDecrypter29.exe
Nodzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P.A.B.L.O 23. 2. 2006 20:25

Takže potvrzuji to o čem psal yarik. Chyba je v nové verzi Nera 6.6.1.4. Vrátil jsem se k předchozí verzi Nero-6.6.0.18 a vše běží jak má. Díky všem za připomínky a rady, dozvěděl jsem se opět něco nového. :wink:
P.A.B.L.O
Junior

Odeslat příspěvekod P.A.B.L.O 23. 2. 2006 20:27

Nodzi píše:
P.A.B.L.O píše:DVD FAB Decrypter není ale v plné verzi free jestli se nepletu.u/quote]
DVD Fab je placený tak jako DD Fab Platinum.
Ale existuje verze DVD Fab Decrypter a ta je free pokud se nepletu.
http://www.dvdidle.com/download/DVDFabD ... exee/quote]

Jj, stahoval jsem to tady http://www.dvdidle.com/cs/free.htm
P.A.B.L.O
Junior

Odeslat příspěvekod P.A.B.L.O 23. 2. 2006 20:36

Czulibrk píše:download ShrinkTo5 Build: 2.0.2

- aktualizovany NOD hlasi Win32/AdWare ... tak nevim

Hlavně že tady píšou že neobsahuje Spyware, Adware. Ale jen u verze 2.0.1 http://www.softpedia.com/get/CD-DVD-Too ... -GUI.shtml
P.A.B.L.O
Junior

Odeslat příspěvekod amrtin 24. 3. 2006 16:54

Me shrink nahlasi,ze dvd neslo vypalit,ale ze soubory jsou ulozeny...,a tak spustim nera 6.6.1.4 a dam vypalit novy dvd film.... :-)Funguje to spolehlive a tak se s tim moc nezaobiram.
amrtin
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků