Nextra ADSL zaviedla F.U.P!

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod nl 4. 3. 2006 00:43

asi by vam to mali poriadne zagregovat, to by ste boli asi stastnejsi. Kua ked chcete aby vam to bezalo na plnu rychlost stale, tak si kupte program z meranym objemom dat, neviem preco by vas mala nextra dotovat >:-[]
nl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Azrael (novy) 4. 3. 2006 01:22

Neviem naco potom Nextra vobec poskytuje FLAT programy...
Azrael (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Maxicek 4. 3. 2006 10:28

Otazka pre vsetkych, kto je tak strasne nastvany na Nextru. To vam nestaci priemerne 30 GB/mesiac. To co stahujete? Filmy? Kedy to pozerate? Alebo to presurfujete? To tazko.
Maxicek
Junior

Odeslat příspěvekod Rarach 4. 3. 2006 10:42

Suhlasim s Maxicekom. 30gb mesacne je obrovske mnozstvo dat. Jediny komu to nestaci su totalny tahaci ktorym bezi non stop stahovanie p2p.
Sa uvedomte ludia. Vsetci by ste chceli kvalitu ako na datovke a ceny flatu.
Aky by mal byt podla Vas rozdiel medzi 30gb data programom a Flatom ??? Asi ziaden, ze... . 25GB datovka od Nextry stoji 2933sk bez dph a vy chcete mat taku istu alebo este lepsiu kvalitu za ubohych 444 mesacne.
Je mi z Vas zle. Na mieste Nextry vam po precerpani limitu rychlost pribrzdim na cely tyzden a nie len do konca dna.
:!:
Rarach
Junior

Odeslat příspěvekod pipiak 4. 3. 2006 11:10

Vies ked by som chcel chodit po pokeci a pozerat si http://www.zoznam.sk tak by som si nedal zaplatit dsl2000 FLAT za 3000sk mes. NEVIEM ci chapes slovo FLAT,resp. neobmedzeny net. Alebo to ber tak ,v telke ti chodia reklamy ze mas tahat a pozerat filmy na nete s ich neuveritelnym netom.

Keby FUP/agregacia fungovala tak ako ma ,nikto by proti tomu nic nemal. Lenze ta zacnu obmedzovat za to ze tahas (ked mas FLAT program a s tym umyslom si si to zakupil) ...

Malo by to by riesene nasledovne>
Mame 4PC a jeden z nich je downloader (povedzme ze ja)
Ak sa ti traja pripoja na net a zacnu tahat maily/surfovat(porty 25.80) ziskaju prioritu (myslim ze sa tomu nadava QoS),a mna to trochu spomaly ale ne 1:30 (ked su tam 4 PC)
Spomaly ma to presne o tolko kolko oni potrebuju (na stiahnutie mailov ti staci 30s,a nemusim trpiet cely den ,aj ked nikto netaha)
pipiak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Composite 4. 3. 2006 14:27

Maxicek píše:Otazka pre vsetkych, kto je tak strasne nastvany na Nextru. To vam nestaci priemerne 30 GB/mesiac. To co stahujete? Filmy? Kedy to pozerate? Alebo to presurfujete? To tazko.


Mna hlavne sere 1GB/den, lepšie by bolo 7GB/týždne, alebo 30GB/mesiac. Alebo ked ťaháš film, alebo poriadnu hru, alebo niečo objmené nad 1GB, ťaháš to viac ako deň. Inokedy bysi to stiahol za "chvílu".
Ja mesačne stiahnem 10-15GB, niekedy len 5GB.
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwerty3 4. 3. 2006 15:42

cez weekend to neobmedzuju ani po 1GB. vyskusane. oficialne, neoficialne ? dokedy ???
qwerty3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yo! 4. 3. 2006 15:53

stale je to neobmedzene...rychlost ti sice klesne,ale tahat mozes neobmedzene. v zmluvnych podmienkach pisu jasne o tom, ze rychlost nie je garantovana...
yo!
Junior

Odeslat příspěvekod yo! 4. 3. 2006 15:57

Azrael píše:Neviem naco potom Nextra vobec poskytuje FLAT programy...


mas pravdu, naco ? aspon by ste vy chamrad stahovacia isli k inemu providerovi a nam beznym zakaznikom, by zostali volne linky.
len chodte...
Naposledy upravil yo! dne 4. 3. 2006 16:43, celkově upraveno 1
yo!
Junior

Odeslat příspěvekod qwerty3 4. 3. 2006 16:09

provider, ktory povazuje zakaznikov za chamrad tu nema miesto.
qwerty3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andy 4. 3. 2006 16:13

Pre stahovacov: Aj kedy ste mali cely mesiac 128 kbps, tak takych 30 GB za ten mesiac natahate..
Andy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yo! 4. 3. 2006 16:14

qwerty3 píše:provider, ktory povazuje zakaznikov za chamrad tu nema miesto.


keby som bol provider, tak som s FUPkou prisnejsi !
len ma mrzi, ked tu kydaju na providera s ktorym som roky spokojny a nemal som s nim ziadne problemy...
yo!
Junior

Odeslat příspěvekod Composite 4. 3. 2006 16:57

yo! píše:
qwerty3 píše:provider, ktory povazuje zakaznikov za chamrad tu nema miesto.


keby som bol provider, tak som s FUPkou prisnejsi !
len ma mrzi, ked tu kydaju na providera s ktorym som roky spokojny a nemal som s nim ziadne problemy...


Takto by sme dopadli s tvojím prísnym FUP :mrgreen:
Oni zarobia ja by som FLAT ani nedával, ale na DATAch nezarobia.
Na FLAT ano, lebo veľa ľudí má net len na kukanie.

MF, nechám to utriasť a uvidíme, ako to bude, lebo posledné dni mi ich skvelé FUP ***** rýchlosť a chodilo mi to 100-1000kbps, ping aj 5sec (to som nestiahol ani 100MB), ale dostali doslovne pičunk v rámci slušnosti. A zas to ide ako má priemer 1100kbps ping priemer 30ms, takže uvidíme ako dlho to vydrží.
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Azrael (novy) 4. 3. 2006 23:33

yo! píše:
Azrael píše:Neviem naco potom Nextra vobec poskytuje FLAT programy...


mas pravdu, naco ? aspon by ste vy chamrad stahovacia isli k inemu providerovi a nam beznym zakaznikom, by zostali volne linky.
len chodte...
Vy chamrad stahovacia? Nemam nextru, tak sa uvolni chlapce ;)

By som sa im na to hned z vysoka vys*al.
Azrael (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod yo! 5. 3. 2006 08:23

tak, sa Ti ospravedlnujem,ale nechal som sa uniest...nadavat alebo kritizovat na nieco resp. niekoho vie kazdy (aj ked Ty zrovna si nenadaval...).

peace
yo!
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků