Windows Genuine Advantage -zjištěna neleg.kopie

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod X__ 4. 3. 2006 00:09

Morfeus211: Je to možný, už si nepamatuju co měli SP1

jupik: Ani z účtu Administrator, případně z nouzovýho režimu?

Kruci, buď na mě tohle nový vylepšení nefunguje, nebo ji ještě nemám v systému :) Já si chci taky hrát :)
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morfeus211 4. 3. 2006 00:40

X: Je to v podstate jedno či na to treba SP2, lebo ten trik s tým javascriptom fungoval (žasnem nad tým aké vymoženosti má ten „vynikajúci“ IE :P)
Morfeus211
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zxma 4. 3. 2006 09:34

X píše:Pokud je to stejný nástroj ActiveX, kterým už dříve MS kontroloval pravost, pak stačí jen v IE > Nástroje > Spravovat doplňky > vybrat Windows Genuine Advantage > zakázat > OKz/quote]


V tom je ta zakernost M$, nastroj je oznacen porad stejne, ale pole pro povoleni nebo zakaz ted zustanou seda a i v seznamu pridat,odebrat pgm je ze tato vymozenost nejde odebrat. Ja to vyresil pri zkouseni vyresil tak, zejsem predtim vytvoril bod obnoveni a kdyz to neslo dat nijak pryc, vratil jsem to zpet a byl pokoj.
zxma
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 4. 3. 2006 10:19

Streetfighter1 píše:Ovládací panely -> Přidat nebo odebrat programy -> zapnout zobrazování aktualizací programů (zobrazit aktualizace -> a najít v aktualizacích pro win nástroj pro ověření pravosti systému Windows Genuine n/quote]


Díky, docela mě to tady štvalo...
X123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 4. 3. 2006 14:02

zxma: Ale tady už je to vyřešený, tvůj bod obnovení má jen dočasný efekt, nebo musíš přestat tahat aktualizace, případně zakázat tuto nepřátelskou utilitu v automatickém stahování :)

http://www.sezob.cz/navody/w_navody/win ... indows.htm

Protože tu cracky neřešíme, tento návod je jen pro ty uživatele MS Win XP, kteří mají OS legálně zakoupený a přesto mají problémy, nejčastěji to zlobí u OEM verzí :P
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 4. 3. 2006 14:40

X píše:[b]Protože tu cracky neřešíme, tento návod je jen pro ty uživatele MS Win XP, kteří mají OS legálně zakoupený a přesto mají problémy, nejčastěji to zlobí u OEM verzí :Pg/b]


ano, ovsem, samozrejme
botepidemic
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zxma 4. 3. 2006 22:11

X píše:zxma: Ale tady už je to vyřešený, tvůj bod obnovení má jen dočasný efekt, nebo musíš přestat tahat aktualizace, případně zakázat tuto nepřátelskou utilitu v automatickém stahování :)

http://www.sezob.cz/navody/w_navody/win ... htm_/quote]


V prvni casti s tebou souhlasim, ale ten odkaz je k nicemu, tam se predpoklada, ze je mozne tuto aktualizaci odinstalovat. A to neni pravda, v seznamu se objevi bez tlacitka odebrat s textem "tuto aktualizaci nelze odinstalovat"
Zrovna tak predpoklad ze po prihlaseni se na xp update se v nabidce zrusi zatrzitko a aktualizace se nenaninstaluje take neni pravda, protoze tato aktualizace je nabidnuta jeste pred vstupem do xp update bez moznosti jakekoliv volby (vyjma zavreni ie).

//christian: Poopraveny quote tagy
zxma
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 5. 3. 2006 16:08

zxma: Dost dobře nechápu o čem píšeš, je tam popsáno více způsobů a podle mě je nejlepší vrazit tam ten upravený LegitCheckControl a pak již jde klasicky zakázat. Nic víc není potřeba, i když na sobě jsem to ještě nezkoušel ... předpokládám, že se ty nebude instalovat update co už máš nainstalovaný, upravený s možností zakázat a také zakázaný :P
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zxma 5. 3. 2006 23:21

X píše:zxma: Dost dobře nechápu o čem píšeš, je tam popsáno více způsobů a podle mě je nejlepší vrazit tam ten upravený LegitCheckControl a pak již jde klasicky zakázat. Nic víc není potřeba, i když na sobě jsem to ještě nezkoušel ... předpokládám, že se ty nebude instalovat update co už máš nainstalovaný, upravený s možností zakázat a také zakázaný :P /quote]


Bohuzel, prave ze nejde "klasicky zakazat".

Je tam vice zpusobu, ale taky je tam nadpis jak to bylo do 1.3.
zxma
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jech 6. 3. 2006 00:15

Mně se tahle svině nainstalovala včera a normálně jsem jí odinstaloval, dneska se chtěla nainstalovat znovu, tak jsem to zakázal napořád. Neměl jsem s tím žádné problémy, ale je pravda, že mám "ověřená" Wokna, v tom bude možná ten trik.
jech
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 6. 3. 2006 00:51

zxma: No, tak si to přečti ještě jednou, co jsem napsal ... :) Po přepsání to už jde zakázat :P
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zxma 6. 3. 2006 09:48

X píše:zxma: No, tak si to přečti ještě jednou, co jsem napsal ... :) Po přepsání to už jde zakázat :P-/quote]


Skutecne jsem to precetl i vickrat, je to nejaka anomalie na mem kompu, ale i po prepsani toho souboru v menu spravovat doplnky zustanou policka povolit-zakazat vysedla s tim ze doplnek je v tom vysedlem, tedy bez moznosti to zmenit - povolen !!!
zxma
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jozo (novy) 6. 3. 2006 12:03

Ale aj po prepisani knižnice Legit....dll nie je možné zrušiť povolenie pre Windows genuine advantage tool v IE - položka nie je prístupná, pomôže len javascript.
jozo (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš 6. 3. 2006 12:33

jozo píše:Ale aj po prepisani knižnice Legit....dll nie je možné zrušiť povolenie pre Windows genuine advantage tool v IE - položka nie je prístupná, pomôže len javascript.a/quote]

A to máš takto odskúšané? Ja som bol v tom, že ti stačí len nová .dll a už sa ti systém neoveruje...resp.považuje sa za overený-legálny...
Luboš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salko 6. 3. 2006 12:38

[quote="Luboš";A to máš takto odskúšané? Ja som bol v tom, že ti stačí len nová .dll a už sa ti systém neoveruje...resp.považuje sa za overený-legálny...
salko
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků