prehrievanie turionu

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod 1.april 15. 3. 2006 09:56

mam problem s hp nx6125. Sandra 2005 pise teplotu CPU po spusteni 65 stupnov, doska ma 50. pocas testu vystupila teplota na 70+ a dosiahla kriticku teplotu.
ako sa da ochladit masina? power managment bol nastaveny na minimalne setrenie energie, vetrak sa tocil permanentne.
tak neviem, co mam s tym spravit.
za akukolvek radu moc dik ;)
1.april
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soto 15. 3. 2006 15:24

vyzera to podozrivo, ale v tomto ti neporadim. ja mam hp ZD8000 s procakom P4 3,2GHz, teda poctivy 65W desktopovy procak a ten ma beznu teplotu medzi 49-56C. Ked parim hry tak ma najviac 68C.
soto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ttt4 16. 3. 2006 14:31

ja mam ten isty teda hpnx6125 a v pokoji ma procak okolo 38-43 a pri zatazi tak okolo 55 podla.Skus si zapnut v biose stale zapnutie vetraka ale to je mozne iba ked si napojeny na sieti takze si napoj book zapni si to v biose a pozri teplotu mne pri tomto sposobe isla teplota na niakych 30-31 stupnov v klude.Ak budes mat stale vysoku teplotu tak to skus riesit servisom.
ttt4
Junior

Odeslat příspěvekod Taucher 16. 3. 2006 15:14

ma ten book vyvod vetraku zespodu? me pomohlo podlozeni celeho NB, aby mel vetrak kam vyfukovat a od te doby nejde teplota nad 75 stupnu
Taucher
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.april 17. 3. 2006 08:21

stale vetranie na sieti je spustene, ale po starte ide teplota akokolvek nechcem na 60 stupnov. potom ide uz len vyssie.
vetrak vyfukuje z boku, a zdola ma priestor, lebu je podlozeny na nozickach... idem to skusit reklamovat, uvidime...
drzte palce :wink:
1.april
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Taucher 17. 3. 2006 09:19

Tak drzim palce,

Ale ten muj ma taky nozicky, ale ty 2-3 mm prostoru proste nestaci, zkus ho podlozit aby pod casti kde je vetrak bylo 2-3 cm prostoru. me tohle pomohlo.
Taucher
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pussyshaver 17. 3. 2006 10:39

nebo si kup ten držák co dělá HP...ten polohovací :lol:
Pussyshaver
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taucher 17. 3. 2006 10:48

Taucher
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pussyshaver 17. 3. 2006 12:57

no ... to vypadá dost cool!!!!
du kupovat NB, tak až budu mít problémy :x , tak to zkusím ... díky za tip!!! :wink: ... je třeba být připraven na vše :-/
Pussyshaver
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taucher 17. 3. 2006 13:15

to jo, ale prakticky zkusenosti s tim nemam, nez bych to kupoval, radsi bych to videl na vlastni oci, tak napr. ta predni lista by mi tam asi prekazela.. ale jinak to bude asi dobry, nemate s tim nekdo zkusenosti??
Taucher
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků