Aky je NAJ video player???

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jingjang 27. 3. 2006 12:58

Pouzivam Media Player Classic a ako kodeky ffdshow. Prehra to vsetko, pomaly aj zemiakovu placku v mechanike.
jingjang
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eugen 27. 3. 2006 14:15

Ehe píše:
Kyosuke píše:Hlasuju pro Gabestův Media Player Classic, možnosti nastavení jsou brutální... ;-))/quote]

Taky tak. Plně souhlasím. Nehledě na to, že má minimální hw. požadavky takže i video v HDTV kvalitě jde v klidu přehrát. Což se o BSplayeru, PowerDVD, WinDVD, Zoom playeru a MDV2 říci nedá. Ještě co je fajn přehrávač, tak je VLC.

Kodeky nejlépe CCCP.
/quote]



tak s tym, ze MPC ma minimalni hw pozadavky ja nemozem suhlasit, lebo na mojom celerone 500 MHz proste nestiha, ale BSplayer, ktory pouzivam (+Codec Pack) bezne stiha vsetko. a ako tam do toho BS supli adware, tak bud zostanem pri starej verzii alebo skusim ten uz spominany Zoom Player, ktory nevyzera zle. pripadne niekedy pouzivam aj mplayer, je dobry a ma kodeky v sebe, akurat nema GUI, ale to nie vzdy treba a ten ma minimalne hw poziadavky, by som povedal.
eugen
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JIV 27. 3. 2006 14:41

Bs player ma adware?
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gruppe 27. 3. 2006 14:57

Jak na co :ú vyuzivam vse od Winampu (net radio), tak WM PLayer (kratsi videa apod) pres BS ( na cokoliv delsiho, filmy ne dvd) az konecne po CyberLink DVD (ten se mne zatim nejvic osvedcil na video).

Zalezi na vkusu a na co jsi zvykly a co nejvic poustis :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike.M 27. 3. 2006 15:13

zet píše:Kaffeine, prehra vsetko. (aspon zatial som nenarazil na problem).
Presne tak, jedine co jsem musel prejit na MPlayer bylo jak sem mel titulky posunute o 8s dopredu. Kaffeine to ma jen 1s tam a zpet Mplayer to ma o 10s tam a zpet. i zvuk i titulky. Skoda ze to nema BSPlayer. Jinak pod Win asi BS
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kralcak 27. 3. 2006 17:19

Ja pouzivam Media Player Classic. je jednoduchy, rychly, ziadne prehnane skiny z ktorych sa mi chce gract. najlepsie veci su jednoduche veci. Winamo bez skinu, Media player classic , windows bez skinu atd. naco je komu skin ?
kralcak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod endura 27. 3. 2006 17:22

Mam nainstalovany len MediaPlayerClassic 6.4.8.5 CZ
endura
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Blizzards 27. 3. 2006 18:48

Na DVD filmy používám PowerDVD (už jsem jich vyzkoušel několik a tenhle se mi nejlepé ovládá a nastavuje). Na přehrávání všeho ostatního používám pouze a jen Media Player Classic, který je prostě jednoduchý na obsluhu a má velké možnosti nastavení včetně hardwarového přehrávání titulek, takže žádný další program typu DivXG400 nepotřebuje.
Blizzards
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aeon 27. 3. 2006 22:33

vsfilter ked chces prehrat interne mp4 titulky,aspon mne ffdshow titulkovy dekoder vypinal interne mp4 subs
aeon
Junior

Odeslat příspěvekod chalitmon 28. 3. 2006 08:44

Je ASUSDVD stejny jako POWER DVD? nebo se jedna o rozdilne prehravace? diky
chalitmon
Junior

Odeslat příspěvekod marxel 28. 3. 2006 15:06

a ako tam do toho BS supli adware, tak bud zostanem pri starej verzii alebo skusim ten uz spominany Zoom Player

Je tu este tretia moznost, a to BSplayer Pro... ale to uz neni free takze nic pre odporcow warezzzz
marxel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lynn.cz 28. 3. 2006 16:17

Na win v práci používám Media Player Classic, na linuxu kaffeine a na macu VLC (které je teda multiplatform, ale na linuxu mi nesedlo)
a samozřejmě by šlo též mplayer :-)
...na povídání používám jabber, proč tu na něj ještě není kolonka?
lynn.cz
Junior

Odeslat příspěvekod sioux 28. 3. 2006 16:43

Čti si licenční podmínky, až ho budeš příště instalovat / aktualizovat :wink:
sioux
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioux 28. 3. 2006 16:44

JIV píše:Bs player ma adware?

(reakce je uvedená o řádek vejš)
Nokia 5800 XpressMusic + 16GB microSDHC Sandisk
sioux
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FMG.sk 28. 3. 2006 17:03

Ukradnuty 60 GB iPOD, ale ne vazne asi ziaden skor tiche male pc ako MacMini a podobne :)
FMG.sk
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků