FireFox1.5-přerušení downloadu-co s tím??

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod djmilas 4. 4. 2006 10:37

Dobrý den..Stahuji z netu linux..Protože mám pekelně pomalé připojení, budu ho stahovat asi 4 dny..2 dny mám už za sebou, jenomže jsem byl nucen restartovat systém - zadal jsem pozastavit stahování..Po restartu vypadalo vše v pořádku, akorát ve správci stahování už není tlačítko pokračovat :oops:, pouze pozastavit nebo zrušit..Jde ještě nějak práci za dva dny zachránit-pokračovat, nebo musím začínat znovu :?:
djmilas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dressler 4. 4. 2006 10:43

skus pouzivat na stahovanie flashget http://www.amazesoft.com/ avsak obnovit sa to zial neda
dressler
Junior

Odeslat příspěvekod Kkovi 4. 4. 2006 10:48

nestahovat pres prohlizec, nejlepe pouzit treba getright, net transport nebo jiny program urceny na stahovani souboru, treba na http://www.slunecnice.cz jich je hodne, vetsinou umi stahovat ve vice vlaknech, takze vyuziji celou kapacitu linku, funguje i pozastaveni a preruseni stahovani, takze se nemusi tahat znova, pripadne do firefoxu nainstalovat nejake rozsireni na stahovani, treba downTHEMall! plugin[/url]
Kkovi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 4. 4. 2006 10:55

schopnej download manažer by měl umět navázat na ten roztahanej soubor...a do budoucna rozhodně na větší downloady nepoužívej prohlížeč, nejsou k tomu určeny...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JIV 4. 4. 2006 11:00

dressler píše:skus pouzivat na stahovanie flashget http://www.amazesoft.com/ avsak obnovit sa to zial neda


ano odporucam spolu s extension flashgot funguje bezproblemovo (pozor flashget ma adware, maly banner ale po zadani serialu je to ok ) :twisted:
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod djmilas 4. 4. 2006 12:03

tak děkuju:(
djmilas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 4. 2006 12:12

Zminovany downthemall umi navazovat,i stahovat ve vlaknech nic vic neni treba.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 4. 4. 2006 12:39

free download manager - řečeno všechno jasně a stručně (s flashgot pluginem do ff pochopitelně umí pracovat, to je pro tebe asi důležité)
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kyosuke 4. 4. 2006 12:41

djmilas píše:Dobrý den..Stahuji z netu linux..Protože mám pekelně pomalé připojení, budu ho stahovat asi 4 dny..2 dny mám už za sebou, jenomže jsem byl nucen restartovat systém - zadal jsem pozastavit stahování..Po restartu vypadalo vše v pořádku, akorát ve správci stahování už není tlačítko pokračovat :oops:, pouze pozastavit nebo zrušit..Jde ještě nějak práci za dva dny zachránit-pokračovat, nebo musím začínat znovu :?::/quote]


Use wget, Luke... :-) Já s ním dnes v pohodě navázal firefoxí stahování 600 MB souboru přerušeného ve dvou třetinách. :-)
Kyosuke
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 4. 4. 2006 13:07

to je mozny, ale neni to 100%.
ja bych taky spis pouzil download manager, nebo zmineny DownThemAll! jako rozsireni do FF
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzon 4. 4. 2006 13:28

Mobil-man píše:to je mozny, ale neni to 100%.
ja bych taky spis pouzil download manager, nebo zmineny DownThemAll! jako rozsireni do FF

Co neni 100%ni? Ja wget pouzivam a tvrdim ze JE to 100%ni. Pokud ovsem druha strana podporuje resume.
Dzon
Junior

Odeslat příspěvekod Erg.Noor 4. 4. 2006 14:03

Dzon píše:Co neni 100%ni? Ja wget pouzivam a tvrdim ze JE to 100%ni. Pokud ovsem druha strana podporuje resume.

Ono pokud druha strana NEPODPORUJE resume, tak ma clovek smulu s cimkoliv :mrgreen:
Per aspera ad astra!
Erg.Noor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 4. 4. 2006 14:19

Asi tak jsem to myslel...jsou spolehlivejsi zpusoby, jak ziskat nejaky soubor z netu (pokud je to tak dostupny).
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzon 4. 4. 2006 14:50

Mobil-man píše:Asi tak jsem to myslel...jsou spolehlivejsi zpusoby, jak ziskat nejaky soubor z netu (pokud je to tak dostupny).

spolehlivejsi nez wget? Jmenuj je.
Dzon
Junior

Odeslat příspěvekod ufik 4. 4. 2006 14:52

djmilas píše:Dobrý den..Stahuji z netu linux..Protože mám pekelně pomalé připojení, budu ho stahovat asi 4 dny..2 dny mám už za sebou, jenomže jsem byl nucen restartovat systém - zadal jsem pozastavit stahování..Po restartu vypadalo vše v pořádku, akorát ve správci stahování už není tlačítko pokračovat :oops:, pouze pozastavit nebo zrušit..Jde ještě nějak práci za dva dny zachránit-pokračovat, nebo musím začínat znovu :?::/quote]


A pouzit na to legalne BitTorrent by nebylo reseni? K vetsine distribuci jsou torrenty dostupne.
ufik
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků