Neviditelný USB disk

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod malesice 5. 4. 2006 06:43

Dnes jsem si přinesl do práce něco na flešce a žasnu. Disk se mi vůbec neukáže ve složce Tento počítač, nemohu z něj ani na něj kopírovat data. Při tom ve správci hardware vidět je. Ve flešce to neni mám tady náhradní jiný typ a dělá to to samé. Nevíte někdo co s tím. Poraďte prosím.
malesice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 5. 4. 2006 06:47

máš winxp nebo win98? v 98 bylo nutné dávat drivery. děje se to jen na tvém pc nebo třeba i u kolegy?
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JIV 5. 4. 2006 06:48

ja som mal v praci XP pro ale flash disky mi nesli boli blokovane spravcom..skus sa spytat
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod malesice 5. 4. 2006 06:51

blokovaný správcem to určitě není, to bych si to musel zablokovat jedině sám, v tom případě ale navím jak.
malesice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malesice 5. 4. 2006 06:58

Mám winxp sp2, dřív to tady normálně fachalo. Teď se to normálně nainstaluje, hodí to hlášku, že zařízení je připraveno k použití, ale ten disk prostě neni nikde vidět, ani v tomto pc ani v průzkumníkovi. Když se kuknu do správce zařízení->hardware->disky tak tam vidět je.
malesice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raziel 5. 4. 2006 07:09

Podívej se ve správci logických disků (pravým tl. myši na Tento počítač - Spravovat - Správa disků), jaké písmeno jednotky má ten flash disk přiřazeno a zkus ho změnit na jiné. Mě se to v práci taky párkrát stalo a podle správce jsem pak zjistil, že má stejný písmeno jako síťový disk a proto se mi neukázal.
Naposledy upravil Raziel dne 5. 4. 2006 07:10, celkově upraveno 1
C2D E6850, Asus Commando, 4x1GB RAM Kingston DDR2 800MHz CL4, Leadtek 8800GTX, Hitachi 320B SATAII a 250GB SATAII, SB X-Fi Extreme Music, CoolerMaster Stacker 832, Seasonic M12, LiteOn SHW-16H5S, NEC AD-7173S, LCD Samsung 205BW
Raziel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darek Vrána 5. 4. 2006 07:09

Měl jsem před časem podobný problém. Už si sice přesně nepamatuju jak jsem ho vyřešil :D, ale řek bych že asi takhle: Tento počítač - Spravovat - Správa disků. Tam by ten disk měl bejt vidět. Buď ho máte neaktivní, nebo má blbě přiřazené písmeno. Tak asi tak nějak. Zkuste to.
Darek Vrána
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod higi 5. 4. 2006 07:12

Nemáte tam náhodou síť. Kolik máš namapovanejch síťovejch disků. Někdy pomůže odhlásit se od sítě
higi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emilion 13. 4. 2006 20:47

nechtěně jsem vypnul a zapnul PC s nevypojenným flasdiskem, pak jsem flashdisk neviděl, PC ho nerozpoznalo. Dostal jsem tu hodně moudrých rad od PCMachrů a nakonec mi pomohl. Nakonec mi kamarád poslal CCleaner, použil jsem ho a bylo po broblému. Hurá !
Emilion
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků