Repráky a sluchátka

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Michal_1986 20. 4. 2006 19:06

Je nějake nastavení, při kterém by se při připojení sluchátek k notebooku nevypnul zvuk z reproduktorů?
Michal_1986
Junior

Odeslat příspěvekod Lemur 20. 4. 2006 21:29

Pokud je vystupni jack udelany tak, ze zasusnuti cehokoliv do nej odpoji reproduktory, tak bez hardwarove upravy (ktera by stejne fungovala jen castecne a zrusila by zaruku) ne.

BTW: Osobne si nedokazu predstavit duvod, proc poustet stejny zvuk do reproduktoru i sluchatek. Nejde spis o moznost pouzivat zaroven reproduktory a sluchatka na odlisne veci? Pak by se hodily sluchatka pripojene pres USB (chovajici se jako USB zvukova karta), nebo pres Bluetooth.
Lemur
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal_1986 20. 4. 2006 21:54

Šlo mi o to abych mohl poslouchat třeba hudbu přes sluchátka (protože s kvalitními sluchátkami je to lepší poslech než z reproduktorů u notebooku) a zároveň bych chtěl, aby ji mohli slyšet i ostatní, kteří se nacházejí v místnosti.
Michal_1986
Junior

Odeslat příspěvekod Jurajda 20. 4. 2006 22:39

Tak to si neviem predstavit situaciu napr. pri zure: Vsetci popijaju, pocuvaju hudbu, bavia sa a ja v kute si to cpem do usi cez sluchatka odrezany od okolia...

To uz skor kvoli priestorovejsiemu zvuku. Namiesto sluchatiek by som do vystupu strcil repraky a dal od seba co najdalej: Hned by bolo radoby 2+2, double stereo.
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod decried 20. 4. 2006 22:41

Michal_1986 píše:Šlo mi o to abych mohl poslouchat třeba hudbu přes sluchátka (protože s kvalitními sluchátkami je to lepší poslech než z reproduktorů u notebooku) a zároveň bych chtěl, aby ji mohli slyšet i ostatní, kteří se nacházejí v místnosti.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 20. 4. 2006 23:02

Tak tak, na to jedině klasickou rozdvojku.. http://www.conrad.cz/jack-35-mm-stereo- ... o+dp47577/
Anonymous

Odeslat příspěvekod Michal_1986 21. 4. 2006 11:30

to jurajda: Tak to byl jenom příklad. To je jasné, že ne v takové situaci.

Mě šlo spíše o to jestli to je technicky možné. Ale jak vidím z příspěvků, tak asi ne.
Michal_1986
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 21. 4. 2006 11:34

To vidíte zřejmě špatně, protože je ze dvou příspěvků nad vámi jasné, že to lze pomocí rozdvojky.
Anonymous

Odeslat příspěvekod nupix 21. 4. 2006 11:41

No jenže pokud jsem to správně pochopil, tak on chtěl použít integrované reproduktory v ntb a pouze připojit sluchátka. Rozdvojka by v tomto případě pomoha jen tehdy, pokud by chtěl připojit externí reproduktory a pak ještě sluchátka, ale to už pak opravdu nevím k čemu by to bylo dobré, protože by si rovnou mohl připojit kvalitní repro :)
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 21. 4. 2006 12:38

Jo tak to pak ano 8) .. Hehe, nějak sem si nevšiml toho slůvka notebook, no popravdě jsem ten dotaz nečetl vůbec, až ty příspěvky :-/ .. Tak se omlouvám..
Leda.. Dát rozdvojku do výstupu, do jedné zdířky připojit sluchátka a do druhé kabel a ten zpět do PC do line in. Ale to se mi zdá pěkně hloupé :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod vabo 6. 8. 2011 20:17

Ahoj, chtěl bych se zeptat co dělat: máme na PC s manželkou a synem svoje stránky. Na jejich stránkách když zapojím sluchátka tak v pohodě hrají, ale když jsem na své stránce tak jsou sluchátka úplně hluchá. Neví náhodou někdo proč to tak je? A dá se s tím něco udělat?
vabo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizaard 8. 8. 2011 21:13

Vypnutý/ztlumený zvuk v některých profilech? Špatně nastavené výstupní zařízení v některých profilech?
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabo 9. 8. 2011 16:13

wizaard píše:Vypnutý/ztlumený zvuk v některých profilech? Špatně nastavené výstupní zařízení v některých profilech?

Všechno jsem už myslím zkoušel a pořád nic.
vabo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků