Jak vybrat mys, ktera neprosvecuje?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Xman 20. 4. 2006 21:23

Koupil jsem si novou optickou mys (ta stara porad nekam ulitavala) a pripojim a koukam na monitoru mam par cervenejch carek. Mrknu na mys a zkrz mezeru mezi mysitkama a mezerou mezi mysi a scrol. koleckem prosvicuje svetlo z diody co je vevnitr ... ok koupil jsem jinou ale to sami (ale tam prochazelo svetlo jenom mezerou mezi scrol. koleckem a telem mysi, ale stejne to cerveny svetlo na monitoru je neprijemny a krouti si ruku kvuli tomu nebudu. Sem to zkusil zacernit lihovkou, coz se povedlo a to svetlo bylo pryc, ale ta mys uz nepozhasinava (nevim jestli to delala i predtim, ale je mi to divny...). Se ptam jak poznam mys, ktera mi nebude prosvecovat dirami na monitor (v obchode si to jaksi nevyzkousim... a jedna z nich stala 300 takze ze by to byly nejaky sragory - jedna logitech a druha trust)
Xman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartMole 20. 4. 2006 22:13

U toho logitechu mě to překvapuje, ale přiznejme si, že od myší za 300 se toho moc čekat nedá...
SmartMole
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cyro3 20. 4. 2006 22:41

zaujimavy problem :D
cyro3
Junior

Odeslat příspěvekod JendaLinda 21. 4. 2006 15:28

Mám starou úplně obyčejnou Genius Netscroll+ Eye PS/2 a neprosvěcuje. Nevím, zda se ještě prodává.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cuk 21. 4. 2006 16:08

Prodava. Mam taky genisuku za par supu a v pohode...
Kolik programátorů Microsoftu je potřeba k zašroubování jedné žárovky??? - Žádný; Prohlásí tmu za standard.
cuk
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 21. 4. 2006 16:24

jo, tyhle geniusky zase ulitavaj... nekomu to asi neprijde, ale ja z nich silim. uprimne... netusim, v jake vzajmne poloze mas mys a monitor, ze ti sviti mezi tlacitkama (bezny jev) na monitor :-D.

treba u svoji MX700 jsem nic takoveho zatim nepozoroval...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirda 21. 4. 2006 16:29

a co takhle tu mys rozebrat a odpojit tu diodu ktera je tam stejne knicemu ? :D
CPU AMD Athlon 64 X2 4400+, fosna MSI K9N Neo-F V2, A-Data Vitesta 2x 1024MB DDR II 800MHz Extreme Edition,HDD Seagate 120GB 7200.7 /320GB 7200.10, VGA Gainward N8600GT 256MB,
Jirda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LUC.key 21. 4. 2006 16:35

LOL ...a jak myslis ze by asi ta OPTICKA mys pak fungovala??

edit: napr. ja pouzivam doma tohodle geniuse-neprosvicuje:
http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?ak ... &zbo=46268
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bronicka 21. 4. 2006 16:43

Byla by to prostě BLINDmouse
I žena může být živě ;-)
bronicka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nupix 21. 4. 2006 18:10

Podobnou levnou Logitechu jsem dostal k notebooku a mám podobný problém, navíc když ji zvednu svítí jak blázen a osvětlí mi celý pokoj. Taky mi to docela hodně vadí, protože u stolního pc používám Logitech MX1000 a ta nesvítí vůbec, ani si nelze všimnout jestli jede :) Čili jako řešení bych viděl koupi nové myšky, pokudmožno laserovku, ale tahle rada tě asi moc nepotěšila.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 21. 4. 2006 18:14

Mám dvě optické Genius a jednu optickou Asus - ani jedna "neprosvěcuje".
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirda 21. 4. 2006 18:15

LUC.key píše:LOL ...a jak myslis ze by asi ta OPTICKA mys pak fungovala??

edit: napr. ja pouzivam doma tohodle geniuse-neprosvicuje:
http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?ak ... &zbo=46268


Jeto jednoduche v reklbych ze v kazde mysi je Jedna dioda navíc která je tam knicemu !nevim co mas za mys ale u me je to pekne videt kdyz je vklidu tak tam sviti male svetilko ale jak sni hnu tak sviti jak krava
CPU AMD Athlon 64 X2 4400+, fosna MSI K9N Neo-F V2, A-Data Vitesta 2x 1024MB DDR II 800MHz Extreme Edition,HDD Seagate 120GB 7200.7 /320GB 7200.10, VGA Gainward N8600GT 256MB,
Jirda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 21. 4. 2006 18:19

Já bych to řešil opačně .... koupil bych nový monitor s antireflexní vrstvou :mrgreen:.
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LUC.key 21. 4. 2006 18:27

mno a proc myslis ze by tam byla dioda navic? Ta dioda co tam je plni svuj ucel! Opticka mys ma CCD nebo CMOS snimace ktere snimaji urcitou plochu (podlozku) a to ve tme asi nepujde ze? Proto je tam dioda ktera podlozku prez soustavu zrcadel osvetluje!
To jestli prosvecuje je otazkou mechanickeho navrhu mysi....
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 4. 2006 18:31

Já mám optiku Easy mouse za 250 kč a podobné problémy nemám.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků