Universal Vista Inspirat Brico Pack 1.1-nastavení vzhledu

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod xcmaniax 20. 4. 2006 20:41

Ahoj používáte někdo tento prográmek?zatim se mi celkem líbí, ani se mi nezdá, že by došlo ke zpomalení počítače.Jen bych rád změnil jednu věc-např.když zapnu outook tak je veškeré okolí nástrojových lišt extrémně světlé a bolí z toho oči, to samé excel, word apod...myslel jsem ze se to da nastavit normalne pravym tlacitkem na plochu, vzhled, upresnit atd...ale to nezabira.proste bych chtel listu, dokumenty apod "Vista", ale pozadi a vzhled aplikaci (krom listy s krizkem, minimalizaci..) jako driv, nevite jak na to?
xcmaniax
Junior

Odeslat příspěvekod decried 20. 4. 2006 20:49

Tieto instalacne baliky suxxx. Najlepsie je pouzit uxtheme patcher a nahrat temu do zlozky C:/WINDOWS/Resources/Themes/
http://www.softpedia.com/get/System/OS- ... cher.shtml
Tu je nejaky navod http://addict3d.org/index.php?page=view ... ws&ID=8994
Len treba vygooglovat pozadovanu temu, napriklad http://www.google.sk/search?hl=sk&q=Lon ... 5%A5&meta=
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xcmaniax 21. 4. 2006 12:35

No neprijde mi tenhle programek uplne nejhorsi, system vypada fakt pekne, jen me stvou ty silene svetly vzhledy programu jako excel.zmeni to i ikonky a ma to ten spousteci panel v "apple stylu", takze je to zase zmena:-)
xcmaniax
Junior

Odeslat příspěvekod xcmaniax 22. 4. 2006 07:45

teda uz nikdo nevi?:-)a jaky vubec pouzivate vy zmeny vzhledu?zkousel jsem dat do jineho pocitace ty jiny themes jako psal decried.je to sice taky fajn,ale nezmeni se ikonky, nebo nak vyrazne prostredi, vlastne jen poradna zmena je panel rychleho spusteni. Nerikam, ze je to to nejdulezitejsi hrat si se vzhledem xp,ale uz me jen nebavi tak dlouho koukat na stejny system:-)
xcmaniax
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 22. 4. 2006 07:58

ikony se nezmění, protože ikony nejsou součástí témat...ikony se mění použitím jiných utilit, v lepším případě manuální změnou...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 22. 4. 2006 16:29

S tím Brico packem jsem osobně spokojen - žádný problém po jeho nainstalování a jak se píše výše žádné zpomalení systému.I se mi moc líbí, takže na to jedu a zatím to nemíním měnit.
drak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xcmaniax 22. 4. 2006 16:42

no a neobtezuje te ten prilis svetly vzhled oken aplikaci?podarilo se mi to treba zmenit v zobrazeni, kdyz jsem dal zmenit barvu prostorovych objektu, ale stale to neni uplne ono, treba takovy outlook pak vypada dost zle:-(
xcmaniax
Junior

Odeslat příspěvekod drak 22. 4. 2006 19:02

Ze začátku trochu nezvyk, ale už mi to nijak nevadí a outlook nepoužívám.Zatím jsem na druhou stranu nenašel vizual style, kterej by pro mě byl 100%.Ale jak píšu, tenhle se mi líbí (minimálně do doby, než najdu nějakej hezčí :)).
drak
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků