Grafika u HP nx9420

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ttt4 11. 5. 2006 13:32

A kde presne bude ta recenzia?
ttt4
Junior

Odeslat příspěvekod foxak 11. 5. 2006 13:59

je 1x1024 MB
foxak
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 11. 5. 2006 14:21

ttt4:

Klud, este ju nemam ani spisanu. Vsetko sa vcas dozviete.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cirda 11. 5. 2006 14:27

CeCo píše:ttt4:

Klud, este ju nemam ani spisanu. Vsetko sa vcas dozviete.

C.


Njn doufam ze to bude brzo... abysme mohli porovnavat..
Ceco doufam ze tedka pilne pises na recenzi... :) pak sem hod url link.. at ho najdem rychlo....
diky moc
cirda
Junior

Odeslat příspěvekod Jurajda 11. 5. 2006 15:18

CeCo:

Mohol by si vyvesiť číslo účtu, kde by mohli všetci nedočkavci prispieť nejakým "motivačným" príspevečkom. :-B
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod Velisek 11. 5. 2006 16:37

:o Ahoj, tak ja si myslim, ze je HP nx9420, dobra volba, at soudim podle zpracovani (ktery jsem videl na vlastni oci) tak pomerne dobry vykon-cena. Tenhle nb má výhodu, hlavně pro mě v té klávesnici, jelikož dělám střední, tak dělám různý grafy, zápočty atd. a docela se to hodí. Taky ta obrazovka 17" je dobrá, myslím, že na se na hry celkem hodí :shock: . Jo a že má ten ASUS kameru a TV a ten displej, tak to je o výběru a názoru, takže to je na každém z nás. Ty pozorovací úhly, no mě osobně se zdálo, že je vše ok, ale když moc o tom špekulujete a hledáte různé chybičky, tak je najdete na každém nb, to znamená, že to není nijak závažné :wink: . Jo a o váze ani nemluvím, nejsem ženská, to je to poslední na čem mi záleží, ovšem ta baterka je taky solidní. Mluvil jsem i se známým a kamarády, co tomu rozumnějí a všichni tvrdí, že to je dobrá volba. Já mám taky zájem o tento nb, jelikož nejsem momentálně ve "vatě" , tak si vezmu ten nejlevnější, nejnižší, což je +- 43 tisíc, ale nechám si tam dát větší RAM (1024), ale ne od HP, je lepší říct, že seženete, nebo to s nima domluvte na třeba Kingston 1,500 Kč, když to neuděláte objeví se 3 tisíce, protože vám to předá, jak jinak HP a to není třeba. Taky si tam nechám dát TV kartu-uvažuji o této:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=32998

nechci to mít na USB, nebo jinou vysílačku, ale v nb, což je samozřejmě praktičtější. Takže mě nx9420 s větší ramkou a tv výjde tak na 43+1,5+2,5 = 47 tisíc a myslím, že to za to stojí... :P Ještě počkám na zítra na článek od CeCa, abych věděl víc, ale myslím, že už jsem rozhodnutý a na nějaké nové možnosti u HP čekat nechci, kdovíjak dlouho to bude :-/ Jo a ještě se zárukou já to budu mít na 2 roky, ale mám též teď HP a žádné problémy 2 roky !!! :mrgreen:

Jinak se podívejte na víc...
http://notebook.cz/__/,clanky,recenze-n ... index.html
Takže říkám HP nx9420 každopádně jako celkově dobrá volba, ať už ten dražší, nebo levnější !!! :arrow:
Velisek
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 11. 5. 2006 17:52

Tak, recenzia je na svete. Nájdete ju na http://www.techsupport.sk.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mobil-man 11. 5. 2006 18:02

dik, take si ji rad prectu
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tony_lv 11. 5. 2006 18:17

Po prečítaní recenzie ani nelutujem, že som zvolil ASUS A7J. Uvidíme zajtra keď mi príde do kanclu. :-)
ToNy
Tony_lv
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CeCo 11. 5. 2006 18:28

Tony_lv:
Pockaj, ako to bude s hlukom. Ja som si ASUS M6VA tiez predstavoval trochu tichsi nez je... A poviem ti, ze to ticho pri HP stoji za to...

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mobil-man 11. 5. 2006 18:40

to jsi me potesil, ze je tichy...
sakra ja to do ty soboty uz nevydrzim, uz abych ho mel!!!
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cirda 11. 5. 2006 21:40

CeCo píše:Tak, recenzia je na svete. Nájdete ju na url]www.techsupport.sk[/url].

C.


diky moc du si ji precist...
moc si mi pomoh
Ceco...
cirda
Junior

Odeslat příspěvekod Jurajda 11. 5. 2006 22:15

CeCo píše:Tak, recenzia je na svete. Nájdete ju na url]www.techsupport.sk[/url].

C.


Počin hodný pochvaly!
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 11. 5. 2006 22:29

jurajda píše:
CeCo píše:Tak, recenzia je na svete. Nájdete ju na url]www.techsupport.sk[/url].

C.


Počin hodný pochvaly!y/quote]


Len ma neprechval, lebo mi stupne slava do hlavy... Radsej si zelaj, aby aj dalsie recenzie a postrehy boli take aspon tak dobre ako tato :wink:
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jurajda 11. 5. 2006 22:46

CeCo píše:
jurajda píše:
CeCo píše:Tak, recenzia je na svete. Nájdete ju na url]www.techsupport.sk[/url].

C.


Počin hodný pochvaly!y/quote]

Len ma neprechval, lebo mi stupne slava do hlavy... Radsej si zelaj, aby aj dalsie recenzie a postrehy boli take aspon tak dobre ako tato :wink:


Počin hodný nasledovania!
Jurajda
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků