Výbuch v PC skryni

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod LUC.key 24. 4. 2006 20:39

timhle sme se bavili na stredni v praxi :) slupky to sou pekne :twisted: Pripojuju se k doporuceni nezkouset :lol:
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Sonny* 24. 4. 2006 20:41

a teraz si mozete byt isty ze zajtra to plno ludi vyskusa. len tak z recesie ...
Ak kontrolu inputu navrhli tak , aby sa nesprávne inputy vyfiltrovali , niektorý objaviteľský idiot vypracuje systém , pomocou ktorého sa nesprávne inputy vyhnú kontrole :)
*Sonny*
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Horst_ 24. 4. 2006 20:46

Doufám,že si vezmou brejle.
Horst_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 24. 4. 2006 20:56

no doufám že budou držet bezpečnou vzdálenost několik metrů
a nebudou mířit na obličej :!:
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LUC.key 24. 4. 2006 20:59

myslim ze zitra bude u ocniho plno :lol:
...sice to uz moc nesouvisi s tematem ale priciny a nasledky vybuchu se tady pekne rozjely :)



// decried - stop OT, to plati pre vsetkych.
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Sonny* 25. 4. 2006 16:30

No pochvalte sa, kto dnes prisiel o oko, alebo sa nejako podobne zranil pri experimentoch ?
Ak kontrolu inputu navrhli tak , aby sa nesprávne inputy vyfiltrovali , niektorý objaviteľský idiot vypracuje systém , pomocou ktorého sa nesprávne inputy vyhnú kontrole :)
*Sonny*
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muskaat 27. 4. 2006 12:05

My sme to na praxi schovavali pod hrnec :-D keby to nahodou buchlo viac ....
muskaat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 1. 5. 2006 08:34

Heh. No, jelikoz se cela rodina, uz tak nejak z generace na generaci patlala s elektrikou, nedalo to me a brachovi, a museli jsme to zkusit. Nikoli ted, ale asi tak pred 13ti lety, kdyz jsme byli mali (ja mel 5 a on 4) :D. No a tak jsme spatne zapojili nechtic myslim svitkovy kondik, a pak jsme uz jen po pokoji cely den vysavali same malickate papirky a kousky plisku za nazlobene pritomnosti rodicu :D.
AlanWake
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod otto2 12. 5. 2006 13:37

Je to tak,taky mi jednou bouchnul kond a to ješte v ruce...celej den mi brněly prsty...rána to byla jak z pistole....Kutil jsem nějaký zařízení...už ani nevím co to bylo...náhle jsem zaregistroval změnu na tišťáku...uvědomil jsem si že jeden z kondů začíná růst...než mi došlo,co to znamená...bylo pozdě...strašná rána,bolest...,oblak dýmu a všude papírky... :D
otto2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lagvand 8. 6. 2006 12:15

při testování zdroje mi přistál kondík z desky jeden cenťák pod okem.... tři dny jsem chodil s parádním krvavým kolečkem. Teď už si dávám fakt majzla.
lagvand
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snoopy 8. 6. 2006 13:36

jj... trikrat jsem se presvedcoval, ze je polarita tech 144 V spravne a stejne se z toho elitu stala paradni dymovnice :)
Snoopy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4r3k2 29. 9. 2008 18:50

m4r3k2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 29. 9. 2008 19:13

Možná je to dlouhé kvůli hudbě (nemám zapojené repráky), ale sledovanost naženeš spíš na smetišti Garáže a ještě navrch bych to sestřihl na 5 sekund.
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salama 29. 9. 2008 20:46

tema z roku 2006... no hezky no... to akoze na ozivenie fora ? :-) ci preco dakto na tak staru debatu akoze vobec reagoval ?

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Cesta bez prekážok, nevedie nikam. (Maxim Gorkij)
Všetko čo sa môže pokaziť, sa pokazí. (Murphyho zakon)
-
MB:ASUS M5A97-EVO-R2.0, CPU:AMD FX-6350 (3900 MHz), RAM:2x Kingston 4GB 1866MHz (DDR3), VGA:Sapphire ATI Radeon R9 270X (2GB), PSU:SS-650HT-F3
salama
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JIV 30. 9. 2008 13:49

omg nespamujte to, potom mi chodia emaily zo zabudnuteho fora :/
JIV
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků