Majitelé Pinnacle Studio 10.5

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod S.t.e.n. 27. 5. 2006 13:56

Hezký den,
uvažuji o koupi programu pro střih dv videa. Zkoušel jsem demo Studia 10.5 a rád bych ze zeptal na vaše zkušenosti (především stabilita) s plnou, plně opatchovanou verzí. Demo totiž není příliš stabilní. Případně mi poraďte alternativní program. Děkuji.

V demu jsem zkoušel vytvořit DVD s menu, ale rendrování menu a efektů je strašně pomalé, pokud tedy vůbec běží (nechal jsem to běžet asi hodinu a pořád nic; vytížení procesoru minimální).
S.t.e.n.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kyong 27. 5. 2006 19:37

Pinnacle Studio Plus 10.5 používám. Na efekty, tvorbu menu editaci atd. je velice dobré, ale stabilní opravu moc není. Taky už mi párkrát spadlo. Zároveň už je celkem náročné. Často načítá z HDD, když měníš efekty nebo skoro cokoliv. Já ho kvůli tomu používám jenom na nahrávání z kamery nebo když to co potřebuji udělat nezvládne jiný program.

Jinak místo něho používám VirtualDub a NeroVision.
Jsem vždycky někde na netu. Vždyť síť je přece rozlehlá a nekonečná.
Kyong
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLOOD 28. 5. 2006 16:37

Mno s Pinnaclem si taky občas pohraju ale vadí mi že je poněkud náročný a většinu efektů a funkcí musíš zvlášť dokupovat.
Zkus třeba Sony Vegas ten je poměrně pohodlnej rychlej a fakt dobrej a nebo je tu ještě možnost ulead video ale mě nějak nepřirostl k srdci
BLOOD
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků