Nabehnou Windows ze stareho PC na novem PC?

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mr.bean 8. 6. 2006 16:01

ČUS POTŘEBOVAL BYCH RADU,
KDYŽ POSTAVIM NOVEJ KOMP A DAM DO NEJ DISK ZE STARÝHO KOMPU S NAINSTALOVANEJMA WINDOWSAMA, NABEHNE MI NORMALNE SYSTEM, NEBO HO BUDU MUSET NAINSTALOVAT ZNOVU? DÍKES

//christian: upraven název threadu, nepoužívejte Caps-Lock
mr.bean
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Czicza 8. 6. 2006 16:08

samozřejmě, že ti nenaběhne
Czicza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gentle Giant 8. 6. 2006 16:12

může naběhnout, ale starej a novej komp by musely bejt hodně podobný, co se týká HW, nejdůležitější je chipset
Too old to rock'n'roll, too young to die
Gentle Giant
Junior

Odeslat příspěvekod christian 8. 6. 2006 16:12

Nabehnou do modre smrti. Protoze to vlastne pro ne zmenis uplne vsechen hardware a navic mam dojem,ze by mohly pozadovat novou aktivaci. Takze reinstallu se nevyhnes.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda-B 8. 6. 2006 16:13

Může, ale pravděpodobnější je, že tam budou chybět některé drivery, podle toho jak odlišná je HW konfiguraace nového PC.

Zkus si tam připravit drivery chipsetu nové desky (diskový řadič), grafiky, modemů apod., než disk ze starého PC vyndáš.

Pak to stojí za pokus.
Tonda-B
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FastIkarus 8. 6. 2006 17:40

případně tam hodit instalalční cd, ale místo nové instalace dej jen opravit instalaci... to pomohlo mně po výměne desky
FastIkarus
Junior

Odeslat příspěvekod p0etrik 8. 6. 2006 17:47

Nabehne v drtive vetsine pripadu, ale preinstaluje snad vsechny drivery co tam jsou a zbytek si "vymysli". :D Cely system pak nemusi bezet moc dobre...
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 8. 6. 2006 17:49

Mozna ano, mozna ne.
Uz se mi rozchodily na celeronu i W-XP, ktere byly nainstalovane na AMD.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 8. 6. 2006 17:54

Mne se jeste nestalo aby to nenabehlo, akorat ta funkce potom nemusi byt nejlepsi.
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod Petr Štěpka 8. 6. 2006 18:01

jenom je v tom takovy maly hacek ... musite mit vistu
Petr Štěpka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod christian 8. 6. 2006 18:31

p0etrik píše:Nabehne v drtive vetsine pripadu, ale preinstaluje snad vsechny drivery co tam jsou a zbytek si "vymysli". :D Cely system pak nemusi bezet moc dobre...


Mne se teda nikdy nepovedlo aby nabehly po kompletni zmene hardwaru. Vzdy to koncilo modrou smrti.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků