Cena prevodu penez z KB na PayPal

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod :D 11. 6. 2006 10:08

prosim vas potreboval bych vedet, jestli kdyz budu platiti pomoci uctu PayPal, kde budu mit pouze 30kc tak jestli me bude stat neco navic kdyz si PayPal sahne na muj ucet u KB. Zajima me kazdy poplatek, nemuzu to nikde sehnat tak diky za kazdou odpoved.
Tam, kde ostatní končí, my začínáme... HONDA
:D
Junior

Odeslat příspěvekod sHIPoFfOOLS 11. 6. 2006 14:33

Jak si "sahne na ucet"? Pokud platis Paypalem z platebni karty, tak poplatky resi obchodnik, tj. Paypal.
Once you are willing to sell your soul, it no longer has any value.
sHIPoFfOOLS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Netro 11. 6. 2006 15:37

V PayPal sa nevyznam, ale ked ta zaujima kazdy poplatok, tak nezabudni na ten u KB za prevod na PayPal. Neviem kde su vedene PayPal ucty, ale asi v zahranici a prevod do zahranicia je dost draha zalezitost... To je v percentach z platby, ale zaroven je stanovena maxmalna a minimalna sadzba. Staci pozret web KB, alebo tam zajist a opytat sa... Ale potom ako to funguje fakt netusim.
Inak na bankove prevody do zahranicia je najlepsi asi PayPay (okolo 5-6 korun) v ramci EU + USA...
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod :D 11. 6. 2006 18:30

no tak ja fakt uz nevim :D on mi kazdej rika totiz neco jinyho :D takze kdyz proste platim pres paypal tak vsecky ty poplatky plati ten prijemce penez? takze ja vlastne neplatim za transakci vubec nic?

a tamto s tim posilanim na zahranicni ucty to mi rikal kamarad to samy ,,, akorat sem nepochopil kde je to minimum ,,, jestli je to tak, ze minimalne jde poslat do zahranici 200kc + z toho 1% nebo jestli je to tak, ze oni si vemou za tu transakci minimalne 200kc takze i kdyz poslu blby kilo, tak jenom ta transakce me bude stat 2kila ,,,, hmmm? :D
Tam, kde ostatní končí, my začínáme... HONDA
:D
Junior

Odeslat příspěvekod Netro 11. 6. 2006 23:51

:D píše:no tak ja fakt uz nevim :D on mi kazdej rika totiz neco jinyho :D takze kdyz proste platim pres paypal tak vsecky ty poplatky plati ten prijemce penez? takze ja vlastne neplatim za transakci vubec nic?

a tamto s tim posilanim na zahranicni ucty to mi rikal kamarad to samy ,,, akorat sem nepochopil kde je to minimum ,,, jestli je to tak, ze minimalne jde poslat do zahranici 200kc + z toho 1% nebo jestli je to tak, ze oni si vemou za tu transakci minimalne 200kc takze i kdyz poslu blby kilo, tak jenom ta transakce me bude stat 2kila ,,,, hmmm? :D

Takto, co sa tyka PayPal, tak myslim, ze absolutne nic neplatis. Ale nejak si tie prachy tam musis dostat, ale to si zisti vo svojej banke (odkial pracy posielas na PayPal), to ti mi nepovieme... Ale ano, povedzme, ze 200 je minimum... Preto pouzi radsej PayPay za 6 korun...
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod :D 12. 6. 2006 00:00

no a muzes mi s tim paypay nejak pomoct? nebo strucne proste jak se to jako vyuziva? nevim jak to mam popsat :D
Tam, kde ostatní končí, my začínáme... HONDA
:D
Junior

Odeslat příspěvekod :D 12. 6. 2006 00:02

jo ale neni to jen pro vas pro slovaky? nebo i pro CR?
Tam, kde ostatní končí, my začínáme... HONDA
:D
Junior

Odeslat příspěvekod :D 12. 6. 2006 00:02

jo a ted cucim na ty paypay stranky :) tak teda jak to jako funguje :D
Tam, kde ostatní končí, my začínáme... HONDA
:D
Junior

Odeslat příspěvekod :D 12. 6. 2006 00:06

no tak ted mam proste ucet u paypay a muzu si tam posilat penize, a jak jako to ted dostanu na paypal??
Tam, kde ostatní končí, my začínáme... HONDA
:D
Junior

Odeslat příspěvekod Snoopy 12. 6. 2006 07:02

uuuuf... tak od zacatku. Abys mohl uzivat PayPal, musis mit platebni kartu, kterou lze platit na internetu. U KB to je tzv. e-card, coz je jen papir s cislem karty, jeji platnosti a bezpecnostnim kodem. To pri prihlaseni na PP vlozis, plus jmeno, na ktere je karta vystavena. Az budes platit, PP si prostrednictvim danych cisel karty vyzada u KB platbu. Je to uplne to same, jako kdyz platis kartou v obchode. A podobne jako obchodnik, i PP plati bance nejake to procento z prevadene castky, ale to te vubec nemusi trapit. Pro tebe je tato transakce zdarma. Platis pouze bance asi 70 Kc rocne za tu kartu.

Jiny zpusob pro nas neexistuje. Zatim stale NEMUZEME si pridavat na ucet PP penize dopredu. A i kdyby, tak to pujde stejnym zpusobem jako normalni platba, cili opet pres kartu. Zadny prevod z banky do banky, kde se opravdu plati nejaka procenta.

Konecne, nevidim ani duvod, proc bys mel mit na PP penize predem. Jakmile neco zaplatis, PP to oznami a asi rovnou zaplati cloveku, kteremu platis a tobe se okamzite zablokuje dana castka na uctu. Pak je tam urcita doba splatnosti, kdy to banka skutecne na PP prevede, ale to uz je opet jejich starost.
Snoopy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod :D 12. 6. 2006 08:35

jo aha ,,, no ja nevim on kazdej rika uplne neco jinyho vsude pisou neco jinyho ja uz vazne nevim co si mam vybrat ,,, takze paypal v paypal to funguje jako v krame, tak to je dobry ,,,, ted este promin ale, ty uz si to delal? :) jako ze to takhle vis :) ja si pripadam jak pako jo ale proste po tom co sem na tohle tema precet odpovedi, tak se radsi ptam pac by me jako docela mrzelo kdybych caloval este naky 2kila jen za prevod :)
Tam, kde ostatní končí, my začínáme... HONDA
:D
Junior

Odeslat příspěvekod clayman 12. 6. 2006 08:42

Je to tak, jak rika Snoopy. Ja PayPal ucet mam, nekolikrat jsem ho pouzil pri platbe na Ebay a neplatil jsem o nic vic nez co byla hodnota nakupu v prepoctu na Kc (coz jsem kontroloval).
clayman
Junior

Odeslat příspěvekod Netro 12. 6. 2006 09:08

Aha... tak u nas sa este nedaju prachy posielat rovno na PayPal? Takze vsetko co je na beznom bankovom ucte ku ktoremu je ta karta pridelena, sa da pouzit na platenie z PayPal, pochopil som?
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza K. 12. 6. 2006 09:12

V rámci denního limitu dané platební karty - ano. I když je možné, že Paypal má nějaké omezení na výši prováděných transakcí.
Honza K.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gepard75 12. 6. 2006 09:15

Nebo pouzivej MoneyBookers.com a muzes si i penize posilat zpet na ucet (kdybys treba na eBay neco v budoucnu prodal) :)
Nebo pokud budes chtit nabit si kredit na Skype.

https://www.moneybookers.com/app/?rid=234134
gepard75
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků