jak nastavit Nero na mp3

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mikosuo 18. 6. 2006 14:41

Tak ked som mal nero 6 ja tak som mal v zlozke(zvukove) ked zapnes start smart na vyber vytvorit napr. mp3cd alebo dvdmp3 cez to som to napaloval ja a fungovalo.alebo mozes aj normalne ze das vytvorit zvukove cd presunies pesnicky a ked ich budes mat v mp3 tak ich tak aj napali.
mikosuo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod habin 18. 6. 2006 14:46

OK,taky to tak jde.Už to neřešme
habin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 18. 6. 2006 17:43

habin píše:Jo,aby to bylo na CD v mp3.To je jako pálit dataa/quote]

Veď si už od začiatku odpovedáš sám - a správne. Napáliť MP3 na CD je to isté ako napáliť hocijaké data na CD. Vyberieš si cca 10 až 12 albumov v MP3 formáte, pretiahneš ich myšou do poľa pre napálenie a jednoducho vypáliš ako data.
Spustíš NERO, vyberieš napaľovanie CD (ak máš aj DVD), a vyberieš CD-ROM (ISO), potom "Nepoužívať více oddílu", potom mod: napr: 2/XA, systém souboru: "ISO9660+Joliet", délka názvu souboru: "Maximálne 31 znak (Level2), znaková sada ISO: "ISO 9660 (standardní ISO CD-ROM)". Nakoniec si ho pomenuješ napr: MP3_001 a dáš páliť.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trashman 18. 6. 2006 17:58

Vidím sice, že ti to bude sice prt platné při tvých znalostech, ale pro upřesnění: když pálíš CD se soubory MP3, tak bys je měl pálit v režimu Disc at once, to znamená že se zapne laser mechaniky a pálí až do konce bez vypnutí. Pokud totiž CD vypálíš jako multissesion, při použití Track at once, tak se při každé stopě zapíná a na konci vypíná laser. Tento režim ti pak způsobí lupance ve skladbách.
Trashman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod habin 19. 6. 2006 19:07

To co si napsal o tom vypalování,disc at once (disk najednou bez uzavírání laseru) nebo track at once (po každý skladbě se leser uzavře a u nový otevře) vím.Pálím vše disc at once.Odjakživa.Myslím že se bavíme o ničem
habin
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků