ako kupit skype credits na slovensku

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod stupo 21. 6. 2006 17:26

vlastnim VISU od slovesnkej sporitelne, a ked to vezmem cez platenie cez visu tak mi to nechce ist, pozna niekto ako kupovat na slovensku kredit aj nejakov inou cetov, alebo poradit co robim zle?
stupo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza K. 21. 6. 2006 17:47

Záleží jestli máte visa kartu s reliéfním písmem (embossovaná). Visou Electron na internetu zpravidla platit nelze. Potom karta nesmí být blokovaná pro platby na internetu.
Honza K.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SlovakSoft 21. 6. 2006 21:00

Nedá sa náhodou dobiť kredit aj normálnym bankovým prevodom? Dáva mi takú možnosť na výber.
Niečo majú aj v Helpe:
http://support.skype.com/index.php?_a=k ... ils&_i=612
Ja však použijem spôsob Moneybookers.com - to by bolo tiež riešenie, pretože je to niečo ako PayPal, ale dá sa tam dopĺňať konto aj bankovým prevodom (čo u PayPal nie je zatiaľ u nás možné).
SlovakSoft
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stupo 21. 6. 2006 21:47

ide aj bankovym prevodom ale len z Tatra banky a z banky slovakia, tak teda aj ja sa pusim to toho Moneybookers.com, mam tam poslat 12 eur ked mi to potom itak stahuje 11,5euro?
Lenovo 3000 N100, CD 2300, 1,5 GB RAM....
Nokia E65 2GB + KOSS portaPro
stupo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SlovakSoft 21. 6. 2006 21:54

Neviem ešte aký je poplatok za prevod z Moneybookers na Skype. Keď si napr. z Moneybookers posielam do banky, tak je poplatok 1,5 EUR. Pozri si to tam v Helpe (poplatky). Za prevod z banky na Moneybookers sa asi neplatí nič. Na Moneybookers založíš konto, dáš Add Funds a vyberieš spôsob bankovým prevodom, ukáže ti číslo účtu v slovenskej banke kam máš previesť peniaze. Naplnenie konta na Moneybookers bankovým prevodom asi bude pár dní trvať.
SlovakSoft
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků