Jak na bordel v kabelech (mimo PC, u periferií)?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PC 6. 7. 2006 19:30

Máte na to nějaký fígl ? Už jsem si pořídil i takové svorky ale stejně z toho časem opět vznikne borčus...

//adams: upraven název threadu.
PC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t6mas 6. 7. 2006 19:39

Neviem ci myslis bordel v kabloch vo vnutri PC alebo tie klasicke od monitora misi repro atd.. na tu prvu moznost odporucam trosku drahsie flexo alebo kvalitny zdroj s cable managmentom+sata disky.. na to druhe som zohnal v ikea taku trubicu na jednej strane prerezanu, ale bordel bude vzdy po case..
t6mas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 7. 2006 19:44

Aha, pardon, myslel jsem v kabelech od počítače, monitoru, bedniček atd...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cuk 6. 7. 2006 20:11

Ja mam takove podelne rozrizle plastove trubky, do kterych se ty kabely nandaji do svazku... Ale nepouzivam to. :) Mam rad bordel v kabelech :)
Kolik programátorů Microsoftu je potřeba k zašroubování jedné žárovky??? - Žádný; Prohlásí tmu za standard.
cuk
Junior

Odeslat příspěvekod THOMAS 6. 7. 2006 20:23

cuk píše: Mam rad bordel v kabelech :)

a nekúpiš rack z 500 zászuvkami ??? tomu hovorím bordel ...
THOMAS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master Awast 6. 7. 2006 21:10

cuk píše:Ja mam takove podelne rozrizle plastove trubky, do kterych se ty kabely nandaji do svazku... Ale nepouzivam to. :) Mam rad bordel v kabelech :)

I já si hovím v bordýlku, ale dají se použít tzv. husí krky, klasické "bindry", gumičky, přímo prodávané svorky na kabeláž PC (drahé až nevkusně).... Ovšem jakmile chceš něco demontovat, přenést apod nastává chvíle, kdy je ti "bordel" milejší a jen tak to pobereš...v mém případě často :mrgreen:
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 6. 7. 2006 21:33

Mam stul u zdi, se "zadni deskou" proste prkno mezi zdi a mejma nohama. Kabely vedou tam, bordel mezi nima je urcite, ale kdz to neni videt, tak to nevadi :)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod X__ 6. 7. 2006 21:53

Mám kabelů jak v elektrárně :lol: Papírové police kus od zdi (unesou na jedné polici myslím až 55 kg, stavebnice, šikovné, když mě něco rafne, mohu to celé lehce překopat) a kabely za ní, tedy skoro schované. Zbytek po pokoji svazuji dohromady, případně svazovačka s hřebíkem, nevím jak se tomu nadává :lol:
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodo677 9. 7. 2006 12:54

To máte dobrý..... ale já mám doma potkana a tudíž všechny káble třikrát zpájený :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dodo677
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodo677 9. 7. 2006 12:54

To máte dobrý..... ale já mám doma potkana a tudíž všechny káble třikrát zpájený :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dodo677
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod psychocowboy 9. 7. 2006 13:06

Ja mam tez bordel v kablech...ale kdyz mate kancl a tam 4 kompy...tak to ani jinak nejde...
psychocowboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 9. 7. 2006 13:13

Mám v nich taky bordel a neznám nikoho do by neměl.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků