V aktivu na P2P sitich bez verejne IP adresy ??

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod HelloMan 7. 7. 2006 11:54

Zdravim. Pouzivam nekolik tydnu DC++ a popravde v tom jeste nejsem moc zbehly. Nasel jsem na strankach http://anonymizer.2gm.cz ze kdyz budu vyuzivat ten jejich anonymizer, muzu byt v aktivnim rezimu na 2P2 sitich i kdyz nemam prevnou verejnou IP od providera. Mate s tim nekdo zkusenosti? Nevim, jestli do toho jit nebo ne. Poradite prosim ?? Diky
HelloMan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X__ 7. 7. 2006 12:33

Co jsem četl, tak nejspíš ano, ale pokud máš modem s routerem, stejně budeš muset ty porty NATovat, jinak ty porty budou končit na tvém routeru.
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HelloMan 7. 7. 2006 13:18

Diky za odpoved. Nevis jestli je to bezpecny? Slysel si o tom nekdy?
HelloMan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gadelat 7. 7. 2006 13:20

Ved tam maju technicku podporu...
E6850, GF8800GT, 3GB RAM (1x OCZ 1GB, 2x Kingston 1GB), Asus Maximus Formula, WD 250GB, Seasonic 400W, 19" Asus VW198
Gadelat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HelloMan 8. 7. 2006 12:05

Jasne, mne se ale jedno o to, ze bych chtel vedet, jestli s tim nekdo ma zkusenosti ... Kdyz uz jim budu ty penize posilat ... 8)
HelloMan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LenkaNova 8. 7. 2006 12:16

Ja jsem u nich zaregistrovana uz skoro 14 dni a vsechno je v naprostym poradku. Dokonce jim perfektne funguje podporad po mailu i po telefonu. Jediny co me trosicku stve je to, ze mi kvuli stahovani na DC minuly tyden skrouhnul muj WiFi provider rychlost :(
LenkaNova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X__ 8. 7. 2006 13:15

LenkaNova: Jestli to nemá ve smlouvě, tak si na něj došlápni! Je to taky důvod k okamžité výpovědi ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lachta 8. 7. 2006 13:38

jejich anonymizér ti může poskytnout možnost namapování portů (což ti už umožní být třeba v dc active), nebo rovnou veřejnou ip se kterou už jde cokoliv. musíš jim ale zaplatit - s tou službou zdarma to nelze nakonfigurovat.

otázkou je, jestli by se ti spíš nevyplatilo nechat si přesměrovat porty přímo od svého poskytovatele zdarma, nebo si koupit veřejnou ip rovnou u něj.

jinak přidělení veřejné ip se děje přes tzv. tcp tunel, dostaneš pak plnohodnotnou veřejnou adresu se všemi riziky, co k tomu patří, tzn. i možnost zavirování do tří minut, hackerské útoky botů atd. důležíté je, že na dc ti stačí podstatně bezpečnější služba přesměrování portů. modem s routerem této službě nevadí.
lachta
Junior

Odeslat příspěvekod 3xP053r 10. 7. 2006 11:31

X píše:LenkaNova: Jestli to nemá ve smlouvě, tak si na něj došlápni! Je to taky důvod k okamžité výpovědi ...o/quote]


A ak nema v zmluve garanciu rychlosti a ma tam viazanost, tak smola.
[the podpis]
3xP053r
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků