Google Desktop - lze ho bezpecne pouzivat?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Jan 33 30. 7. 2006 18:03

Ahoj, má někdo zkušenosti s programem Google Desktop beta?
mohu si to v klidu stáhnout?nenabourá se mi do počítače někdo cizí z venku?Láká mi mít na ploše počasí a kalendář.
Co vy na to? Podělte se o zkušenosti-mám prohlížeč Firefox.Děkuji
Jan 33

// Howard - upraven titulek
Jan 33
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 31. 7. 2006 09:02

ja ho mel a nebyl zadny problem. tedka je navic v CZ:
akorat index ti zabere trosku mista ...a taky si veme nezanedbatelne RAM.
Nakonec jsem ho vymazal, protoze to samovolne indexovalo (na NB to neni moc dobry, aby furt jel disk, mensi vydrz) a zas tak casto jsem to vyhledavani nepouzil.
Ovsem pokud vypnes index, tak neni problem....ale na pocasi a kalendar se necha pouzit yahoo widget. Vyhoda toho je mensi narocnost a lepsi prace s jednotlivymi widgets
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Matiasf 31. 7. 2006 09:47

alebo si nainstaluj vistu... ta to ma ako standard :)
Matiasf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 31. 7. 2006 09:52

tak na to neni potreba vista.
a navic, pokud by nekdo chtel jen hledani tak existuje Windows desktop search...ovsem narocnost jeste vetsi jak cely google desktop
btw myslel jsi nejaky takovyto kalendar? jinak widgets.yahoo.com tam toho je kupa
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod malcolmX 31. 7. 2006 09:57

Vsechny zminovane aplikace jsou jen chabymi nahrazkami za Spotlight ci Dashboard. Hlavne ten Spotlight pod widlema hodne chybi.

Jinak pokud jde jen o kalendar a pocasi atp, zkuste treba rainlendar nebo jenake widgety (treba zminiovane Yahoo).)
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod Jan 33 31. 7. 2006 21:58

děkuji všem za informace a pomoc,zkusím to přes doporučené yahoo.
Jan 33
Jan 33
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 8. 2006 08:53

ale nelekni se, ze po nainstalovani jich tam budes mit hodne...musis je povypinat a oni se uz potom nespusti.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jan 33 1. 8. 2006 10:45

ahoj,vidím že je to dost složité,hledal jsem něco snadného,abych jen mohl mrknout na předpověď.našel jsem aplikaci WTI v češtině,ale neřeší mi to jak bude,jen jak je nyní a jak bylo./aplikace pro Firefox mi zpomaluje počítač - načítání stránek/
I tak díky Jan 33
Jan 33
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 8. 2006 11:23

no jestli mas FF, tak rozsireni ForecastFox je suprovy!>muzes si zvolit, co ti ma ukazovat a jsou tam udaje ne jen z mest, ale i vesnice atd...proste perfect
nacitani stranek to zpomalovat nemuze, jedine start FF
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ewing 1. 8. 2006 13:17

google desktop teda nic moc....akoze pekne vyhladaval, rychlo, dalo sa to vyfiltrovat a podobne hluposti ale ked som nieco vymazal tak kym si uvedomil, ze to tam nie je (niekedy aj dva dni)....toto mi dost vadilo
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod Jan 33 1. 8. 2006 13:20

píšeš,že nemůže zpomalovat stránky,ale bez něj mi to dobře načítá a sním ne!,zřejmě se to tříská s doplňky které mám nainstalované,jsou to: IE TAB 1.0.9.5 Hledání na seznamu 0.1 Print Preview 0.5.1.4
seznam lištička 1.0.0 Reminder Fox 0.9.8 Image Zoom 0.2.6
a když přidám Forecastfox 0.8.2.5 tak se mi některé stránky stránky vůbec nenačtou,-živě,atd.
Jan 33
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 8. 2006 13:47

nejnovejsi forecastfox je 0.9.3! zkus ten
anebo doporucuji stahnout tuhle upravenou verzi (neboj je to primo z fora czilla) a potom se ti stahne aktualizace na 0.9.3 v CZ
http://www.jasnapaka.com/mozilla/repack ... repack.xpi
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jan 33 1. 8. 2006 21:16

díky za informace,ale toto rozlišení mi píše"vyskytla se chyba při spuštění okna nastavení,navštivte stránky forecastfox a nahlaste problémy tohoto rozlišení",a nejde to nainstalovat.stránky nejsou v češtině-pro nahlášení.
Nebudu to lámat přes koleno,časem se nějaký program objeví.Děkuji všem s pozdravem Jan 33
Jan 33
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 1. 8. 2006 21:31

proc nepouzijete indexing service z win?

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dta 1. 8. 2006 21:54

Miroslav Pragl: Pokud vím, tak indexování ve Windows je jenom pro soubory. Pokročilé vyhledávací nástroje jako Google Desktop, případně Beagle v GNOME nebo Spotlight v Mac OS X indexují i metadata a obsahy souborů (e-maily, IM konverzace, dokumenty, atd.).
dta
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron