Úprava upload aplikace do PHP

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod netking001 7. 8. 2006 16:46

Po dlouhe dobe vsechny zdravim,
podarilo se mi na netu najit aplikaci, ktera slouzi k hromadnemu uploadu souboru na server. Je temer dokonala. Nenasel jsem nic, co by se ji vyrovnalo. Pro predstavu se muzete mrknout na http://www.funnyservices.net/upload/ . Kdyz pri prochazeni oznacite cely adresar Ctrl+A a vyberete vsechny soubory, docilite uploadu vsech dat. Ma to ale samozrejme hacek :mrgreen: (jinak bych to sem nedaval). Soubor, ktery se o upload stara je v aspx. Bohuzel autori neudelali script pro PHP, ktery by se mi a nepochybne i dalsim uzivatelum velice hodil. At jsem googloval sebevic, na netu jsem to nenasel. Mel by nekdo cas a chut si s tim trochu zalaborovat a neco takoveho do teto jiste velmi uzitecne aplikace doplnit?? Stahnout to muzete zde: http://www.powupload.com/download/Eleme ... loader.zip
Neni dulezite veci znat, je dulezite vedet kde a hlavne JAK je najit..
netking001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zorg 7. 8. 2006 17:22

To vypadá hodně dobře :-) Osobně si myslím, že to rozhraní bude dost jednoduché a nahrané soubory budou v poli $_FILES. Pokud se mi to bude někdy hodit, tak to použiju a PHP k tomu napíšu, netuším ale kdy to bude.
Zorg
Junior

Odeslat příspěvekod netking001 7. 8. 2006 20:53

PHP problém nebude, spíš bych potřeboval pomoct s tím pojebaným Action Scriptem.
Neni dulezite veci znat, je dulezite vedet kde a hlavne JAK je najit..
netking001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homolik 7. 8. 2006 21:45

Zdravim
Je to skvela vec, neco takovyho sem hledal uz dlouho.
Zkusil sem nastavit cestu na php script a on vzdy nahraje jeden soubor a spusti ten php script. Takze ve $_FILES je vzdy jeden soubor. Takhle postupne nahraje vsechny vybrane soubory.
homolik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zorg 8. 8. 2006 09:54

Ještě jsem to nezkoušel, ale z toho co píšou jsem trochu změnil názor - neumí HTTPS, neumí autentifikaci. Ale někde se určitě bude hodit.
Zorg
Junior

Odeslat příspěvekod netking001 8. 8. 2006 10:45

Mohl bych poprosit o ten upraveny flash script, případně i o ten váš PHP kód? Ten PHP kod se otevira po nahrani kazdeho souboru znova, nebo se milim??
Neni dulezite veci znat, je dulezite vedet kde a hlavne JAK je najit..
netking001
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků