MOD: prosím do sekce notebooky děkuji!!!!

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 8. 8. 2006 14:12

Nastavení výkonu a spotřeby v programu do notebooku.existuje na tohle nějaký dobrý, né moc složitý a freeware program?? Děkuji za odpovědi docela by mě to pomohlo.
Nejlépe kdyby se dalo nastavit na jakou % část má valit, a aby to třeba i zjistilo jak moc to ušetří baterie, a potom by se to dalo zase hned nastavit jinak.Existuje něco takovýho?Díky
Naposledy upravil ..H.A.Z.I.. dne 9. 8. 2006 22:49, celkově upraveno 1
HelloMoto
..H.A.Z.I..
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 9. 8. 2006 11:48

nikdo o tom nic nevíte?, nebo něco na chvilkové podtaktování processoru!!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paia 9. 8. 2006 12:17

taky bych něco takovýho uvítal na noc nebo na denní dobu když jsem v práci a počítač jen přijímá a odesílá bittorrent data
Paia
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 9. 8. 2006 14:25

mě jde hlavně o to aby vydržel notebook o chvilku dýl. I když mám nastavena spotřebu na minimum tak i tak by se dal určitě processor podtaktovat třeba na 900MHz to na film nebo písničky s texťákem stačí až až. A neříkejte že nic takovýho není, s tímhle už dělají lidi v klidu zázraky na Palmech tak proč ne na centrinu
HelloMoto
..H.A.Z.I..
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WarCZ 9. 8. 2006 16:25

hod si to do sekce notebook a poradi ti. ted z hlavy nevim ale psal jsem tam sekci programy pro NB a sešlo se jich tam par...
WarCZ
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 10. 8. 2006 17:58

1celej den tady mám přiblblej nadpis ať to přetáhnou do sekce notebooky a nic. ==Máte smůlu založímto znova!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod decried 10. 8. 2006 18:11

Tlacidlo SZ tu je na paradu? No nic... duplicitna tema, pokracujte prosim tu: http://forum.zive.sk/viewtopic.php?t=35581

amen
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků