NB DELL inspiron 6400 skusenosti 2

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod martin.krata 11. 8. 2006 18:37

no beru to takhle - ramky tam jdou dodat dodatecne, ale displej menit nebudu a u toho advanced to je uz dany, ten essentiel se nevyplati!
martin.krata
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukin 11. 8. 2006 18:47

no a záruka? u Dellu bych bral aspoň 3 roky NBD, nějaká CARE navíc se taky hodí;)
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko 11. 8. 2006 22:12

Tak těm co tu žádali recenzi, tenhle notebook má mamka z práce už pár měsíců, tak já jak se dostanu dom, tak si ho na chvíli půjčím, a trochu ho proklepnu, pak vám sem něco napíšu, cca tak úterý nebo středa ;-)
Vočko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nildon 13. 8. 2006 13:15

Mobil-man píše:tak jestli nehrajes, coz by na x1400 stejnak moc neslo, tak staci integrovana (vetsi vydrz) ale displej bych vzal WSXGA+, ja ho mam v 17" a je to parada...;)

netrep aspon kraviny ked uz tam hore mas napisane ze "mierne pokrocily". :shock: vies ty vobec co to je za kartu? jedna z najlepsich zo strednej triedy, takze neni o com. Sry za neaktualny post ale nedalo mi. tento thread by ti mal pomoct utvorit si lepsiu predstavu o graf. kartach do NB http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=39568
Nildon
Junior

Odeslat příspěvekod Seraphim 14. 8. 2006 13:49

Mam jednu nejasnost - ten NBD servis u DELLu = zaruka? Jinymi slovy kdyz si vezmu 1 rok NBD tak se na to nevztahuje klasicka zaruka dana zakonem, nebo mam 2 roky zaruku ale jen jeden rok NBD? Fakt v tom jasno nemam a na ofisko strankach jsem uspokojivou odpoved nenasel.
Dik predem
Seraphim
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 14. 8. 2006 13:52

Ak si fyzicka osoba - nepodnikatel, tak mas prvy rok NBD a druhy klasicky v servise.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod el-codeas 14. 8. 2006 14:08

Seraphim píše:Dik za odpoved, cekal jsem to tak nejak...jeste jednou dik.


Budes teda kupovat Dell Inspiron 6400 ??
Začinám o něm "pomalu" tak uvažovat..

Budeš něco dokupovat?
dokoupil bych 9-člán baterku, dvd vypalku asi

jeste mě láka Dell Inspiron 1300 (k tomu disk, vypalku)
el-codeas
Junior

Odeslat příspěvekod Seraphim 14. 8. 2006 14:30

No jeto ted muj favorit...
K te 6400 bych asi ted nic nedokupoval - nejsou penize, ale vyhledem RAM a baterku, DVD palirnu na cesty nepotrebuju...

Ta 1300 je fajn a taky ji zvazuju. Advanced + 60GB disk + baterka
a vyjde na 19500,- coz neni vubec spatny...

Fakt nevim kterej

edit: Ale asi si priplatim za 6400 8)
Seraphim
Junior

Odeslat příspěvekod yogi.lukas 15. 8. 2006 08:10

Inspirion 6400......seženu ho bez os..? dík za přip. radu..
yogi.lukas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mh 15. 8. 2006 09:09

Nesezenes. Pokud se nepletu, tak Dell prodava jen s OS - konkretne tento model
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod speedersky 16. 8. 2006 10:26

JanHavlicek píše:Nemohl by pls někdo napsat osobní zkušenosti s tímto notebookem ? Mám na mysli třeba wwwolfa nebo speederskyho, hlavně co říkají na display v porovnání s konkurencí, co zpracování, plasty, hluk atd.

Pořád se totiž nemůžu rozhodnout, jestli vzít Inspirona 6400 (v plný náloži - 1GB RAM, 100GB disk, X1400, možná lepší baterie, DVD-RW), nebo Toshibu Satellite P100-217 s 1GB RAM

+ pro DELLA - větší rozlišení displaye, kompaktnější rozměry, dobrá cena, větší výdrž baterky, větší disk

+ pro Toshibu - větší úhlopříčka displaye, plnohodnotná klávesnice, lepší grafická karta

jasně, je to o preferencích, moje použití - programování, net, převádění videa, občas hry (hlavně world of warcraft) -> takže u della využiju větší rozlišení, větší disk, u toshiby zase plnohodnotnou klávesnici, možná na novější hry podstatně lepší GKu/quote]


Tak mam ho uz tyzden. Bol som na dovolenke tak som nepisal. Som s nim uplne spokojny. To core duo slape paradne a som spokojny aj s displeyom. Bol som dost prekvapeny s veka je strieborne a po okrajoch ma biele lemovanie. Trochu som si na to zvykal ale teraz je to v pohode. Odporucam s tymi sluzbami co k nemu davaju a za tu cenu som uplne spokojny. Vcera som si na nom pustil CoD2 a slapalo to v plnom rozliseni uplne paradne, mozem to porovnat s desktopom co mam a rozdiel nie je badatelny. Skusal som aj zlozitejsie skripty v SQL a bezi to rychlejsie. Vrelo odporucam. Dufam ze mi to vydrzi a nebudem musiet svoj nazor zmenit...
speedersky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Seraphim 16. 8. 2006 12:55

Nevite co z games se da rozjet na te variante Essential a co se da jen na Advanced? Samozrejme odhady staci...
Seraphim
Junior

Odeslat příspěvekod el-codeas 16. 8. 2006 14:33

Seraphim píše:Nevite co z games se da rozjet na te variante Essential a co se da jen na Advanced? Samozrejme odhady staci...


Na tom budeš hrát hry?? hmmm
el-codeas
Junior

Odeslat příspěvekod el-codeas 16. 8. 2006 14:59

Doporučuji shlédnout toto: http://webtv.idnes.cz/?relation=060816102142409 (web cz TV)

nebo text zde http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/4793143.stm (AJ text)

ve zkratce: baterie od Dellu od 1.12004 - 18.7.2006
mohou vzplanout, nahlásíte na webu číslo baterie, v případě vady, dostaneme zadarmo novou

-nedávno firma veřejně přiznala že má potíže s kvalitou výrobků a zákaznickým servisem..
el-codeas
Junior

Odeslat příspěvekod Seraphim 16. 8. 2006 15:27

NEEEEE nechci na tom hrat hry jen me zajimal rozdil mezi tim GMA a ATInou a pro me je nejjednodusi rict co se na tom da/neda rozjet...

Takze nakonec nebudes kupovat Dell?

Ja ho budu pristi tyden objednavat...
Seraphim
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků