Poradí někdo s registračními a přihlašovacími formuláři ?

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Computer Lama 18. 8. 2006 08:33

Zajímám se o tvorbu web. stránek a potřebuji poradit ... Chtěl bych na svých stránkách vytvořit na svích stránkách formuláře pro přidávání komentářů, registraci a přihlašování uživatelů, odesílání e-mailů atd. Poradil by mi někdo?
Naposledy upravil Computer Lama dne 19. 8. 2006 13:51, celkově upraveno 1
Computer Lama
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 18. 8. 2006 08:41

Jo tak to je hodně široká paleta... Být Tebou, tak bych zkusil použít nějaké hotové řešení, třeba phpbb, ikdyž to je trošku něco jinýho než chceš...
Johny[CZ]
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saenik 18. 8. 2006 08:53

Neblázni. Udělat přihlašování, registaci a další věci není až tak složité. Samozřejmě to chce jednak skritpovací jazyk a pak trochu pomoc. Já tohle dělal v PHP a šlo to dost jednoduše. Jako podporu jsem používal třeba články na http://www.interval.cz
Saenik
Junior

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 18. 8. 2006 10:14

Není, ale je to na dost dlouho, když s PHP začínáš...

Doporučuji články na linuxsoft.cz/php
Johny[CZ]
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Computer Lama 18. 8. 2006 10:52

Ale zajímalo by mě jesli musím mít externí soubor, nebo to lze do html stránek zabudovat interně ... (A po případě jek se s tím pracuje a co to obnáší ...) Nebo jesti se nechají stránky vytvořit přímo v PHP kódu a takový ty podrobnosti ... (V tomhle směru jsem opravdu Lama)
Computer Lama
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 18. 8. 2006 11:10

měl by ses naučit PHP a SQL, až do toho trošku pronikneš, nebo aspoň budeš vědět o čem se mluví, tak se začni ptát, takhle je toho moc... nějaké odkazy se tu už objevily, na jiné použij google.
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Computer Lama 18. 8. 2006 12:38

Co to je PHP tak nějak vím, ale co je to to "SQL"? Nevíte někdo kde by se nechal LEGÁLNĚ stáhnout nějalý PHP editor s manuálem v češtině? :?:
Computer Lama
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z@chi 18. 8. 2006 12:46

Computer Lama píše:Ale zajímalo by mě jesli musím mít externí soubor, nebo to lze do html stránek zabudovat interně ... (A po případě jek se s tím pracuje a co to obnáší ...) Nebo jesti se nechají stránky vytvořit přímo v PHP kódu a takový ty podrobnosti ... (V tomhle směru jsem opravdu Lama)r/quote]


- ja myslim ze nevis co je to PHP. :-)
Z@chi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 18. 8. 2006 12:56

Computer Lama: php manual dokonce v cestine najdes na php.net (http://www.php.net/docs.php) editory treba PSPad.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Computer Lama 18. 8. 2006 13:37

Tyhle stránky už jsem navštívil ... Ale jinak dík za typ ... :idea:
Computer Lama
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 18. 8. 2006 13:39

AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 18. 8. 2006 20:14

CGI-Star Professional 5.19-Umožňuje snadnou tvorbu různých interaktivních www formulářů (objednávky, ověření hesel, registrační formuláře).exe

CoffeeCup Password Wizard 4.0-pro tvorbu webových stránek chráněných uživatelskými jmény a hesly.exe
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Computer Lama 20. 8. 2006 15:55

Jo a ještě jedna věc neví někdo jak se nechá zjistit jakou verzi PHP server používá ? Dík ...
Počítač na rozdíl od člověka udělá vždy a do puntíku přesně to, co jste mu řekli. Ne vždy to je ale to, co jste mu chtěli říct...
Computer Lama
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod galee 20. 8. 2006 15:59

phptest()
Můj blog o bezpečnosti, hackingu, webdesignu, Windows Mobile aj.: viz ikona webu
galee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Computer Lama 20. 8. 2006 16:36

Ale kde mám ten "PHPtes" ukrást ? :?:
Počítač na rozdíl od člověka udělá vždy a do puntíku přesně to, co jste mu řekli. Ne vždy to je ale to, co jste mu chtěli říct...
Computer Lama
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků