internetové rádio do mp3?

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod zilien1 18. 8. 2006 20:26

Nevíte někdo o prográmku, který by z internetového rádia nahrával rovnou do mp3? Chtěl bych přítelkyni nahrát koncert R.Williamse z Evropy 2. Díky moc za radu
zilien1
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 18. 8. 2006 20:31

NetTransport
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 8. 2006 21:04

Ještě je i ScreamerRadio
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 18. 8. 2006 21:14

BOOMBox Internet Radio Player 1.0 Win XP - Freeware-Net rádio přehrávač s možností nahrání.exe

DreamSoft Media Streamer 1.1.1-pro poslech internetových rádií. Navržen pro pomalejší připojení k internetu.(GPRS). Integrovaný StreamRecorder dokáže vysílání ukládat na pevný disk.exe

Internet Radio Recorder 1.0-Profesionální nástroj pro nahrávání vysílání internetových rádií do audio souborů MP3 nebo OGG.exe

Mini-stream Ripper 1.22 SW 2,7MB CD ripper, podpora formátů- MP3, WMA, WAV, RM .exe

Radio Wizard Demo - nahrávání stream kanálů.exe

Replay Music Demo - nahrávání streamingových rádií.exe

Replay Radio 5.1 Demo - nahrávání stream rádií.exe

Rip Cast 1.9 - Ripování streamovaných net rádií.exe

StreamRipper32 2.3-Ripper pro ukládání streamovaných MP3 souborů na hard disk.exe

Total Recorder Standard Edition 5.1-zaznamenává streaming audio z Real Player, Windows Media Player, mikrofonu, DVD, CD nebo libovolného externího zařízení.exe
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zilien1 18. 8. 2006 21:18

díky. vyzkouším zrovna zkouším perfect sound recorder
zilien1
Junior

Odeslat příspěvekod zilien1 19. 8. 2006 12:04

poradí mi někdo adresu online vysílání evropy 2 v kvalitě 128, kterou mám vložit do toho nettransportu? díky
zilien1
Junior

Odeslat příspěvekod Ondy.Boom 19. 8. 2006 12:29

Tvuj program neznam, ale adresa je http://www.play.cz/radio/evropa2-128.asx
Ondy.Boom
Junior

Odeslat příspěvekod zilien1 19. 8. 2006 12:31

díky už to mám taky. V tom netransportu se dá nastavit čas nahrávání. To je to, co jsem potřeboval. přesně to je
Kód: Vybrat vše
mms://netshow4.play.cz/evropa2-128?WMContentBitrate=130000
zilien1
Junior

Odeslat příspěvekod jech 19. 8. 2006 15:42

Dobrý je taky StreamRipper plugin pro Winamp. Umí vytvářet CUE sheety pro rozdělení nahraných souborů nebo soubory rovnou dělit.
jech
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 19. 8. 2006 19:02

Prosím vás jak se nasatvuje ten Net Transport? Vubec nevim..:-(
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 19. 8. 2006 19:58

Nejde mi ani jeden ten bprogram za boha
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jech 19. 8. 2006 21:13

Koby píše:Nejde mi ani jeden ten bprogram za boha


Se StreamRipperem bych možná mohl pomoct. Co konkrétně nejde? Napiš nějaký detaily....
jech
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zilien1 20. 8. 2006 12:36

stáhnul jsem si pomocí toho net transportu 4 hodinový záznam z rádia, přejmenoval na mp3 a záznam mi nejde v žádnem přehrávači přehrát od jinéhu úseku, než od začátku. To samé mi dělá u nějakých video souboru po záznamu z čt24. Nevíte pls někdo co s tím?
zilien1
Junior

Odeslat příspěvekod Pette 20. 8. 2006 13:50

nemozes len tak premenovat subor(koncovku). aku mal koncovku(typ suboru) po nahrati?
Pette
Junior

Odeslat příspěvekod zilien1 20. 8. 2006 14:09

právě že neměl žádnou koncovku. jmenoval se evropa2-128. To stejný, když jsem nahrával video
zilien1
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků