AOC 7K+ úzký obraz

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Machi 20. 8. 2006 14:53

Zdravím, už asi 2 roky používám k plné spokojenosti monitor AOC 7K+, ovšem před třemi dny se se z ničeho nic zůžil a značlě rozmazal oraz. Stačilo do toho trochu šťouchnout a už to bylo zase v pořádku, včera to udělalo to samé a idned se to vrátilo do původního stavu. Ovšem dneska to udělalo zase a ať dělám, co dělám nic... Nastavení absolutně neúčinné. Monitorům bohužel vůbec nerozumím a tak bych rád, kdyby mohl někdo poradit... Foto http://mirandakex.cz/temp/monitor.jpg
Díky moc...
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod infmtk 20. 8. 2006 14:57

Rekl bych ze to bude ten samy problem jako obraz na monitoru se mi neustalo rozsiruje a zuzuje..
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek.
infmtk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Machi 20. 8. 2006 15:03

Tak to potěší :( Plánoval jsem LCD a tento krásně ostrý nechat na druhý komp, kde je rozmazaný *****, ach jo...
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LUC.key 20. 8. 2006 15:36

nj... AOC s tema je problem porad :( Reklamace pokud mozno...
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wojta 20. 8. 2006 15:43

Já to mám taky u AOCčka, ale pokud je vysoká obnovovací frekvence (100Hz a víc), tak to nedělá. Ale rád bych věděl v jaké součástce je problém a rád bych jí vyměnil, případně kolik by stála oprava. Nový monitor se nevyplatí, protože tenhle má jinak obraz úplně perfektní.
wojta
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka44 20. 8. 2006 15:55

Jak to tak sleduju, tak radioamatéři a opraváři TV už asi vyhynuli. Tohle vám opraví na počkání kdokoli, kdo má doma pájku a trochu praxe s opravami TV. Podle popisu závady je to prostě někde nespolehlivý kontakt. Ostatně v tomto oboru existují jenom dvě závady - buď je kontakt tam kde nemá být anebo chybí tam kde má být.
jirka44
Junior

Odeslat příspěvekod Hans.Wolfenstein 20. 8. 2006 16:23

hm, myslim, že oprava takového monitoru je dosti nerentabilní....jeho cena není dneska více jak 1000kč a oprava dnes taky není zrovna zadarmo, i když jde jen o pouhý kontakt.
PC: Intel Xeon E3-1230, 16GB DDR3, Asus P8B WS, GF 460 GTX OC, Seasonic S12 II 520W, Chieftec LBX-02B-B-B, EIZO EV2455
Hans.Wolfenstein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LUC.key 20. 8. 2006 16:42

opravari a radioamateri nevyhynuli, jen se pohybuji na jinych forech :-P ale je fakt ze to muze byt nejaky studenak ...
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Machi 20. 8. 2006 17:00

Ted jsem se do toho dlouhou dobu díval a žádný studeňák nic, když to bylo chvilku bez proudu, tak to pak naskočilo ok, ale při změně na vyšší rozlišení opět to samé :evil:
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 20. 8. 2006 17:20

Ked sa zužuje obraz odchádza nejaký kondík.Toto vám opravia v hociktorej opravovni televízorov.Tieto isté AOC mám aj ja, kámoš vymenil kondík a je to.

to jirka44: Radioamatér som aj ja ale zásadne NF.
VF mi k srdcu nejako neprirástlo. :-/
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LUC.key 20. 8. 2006 19:13

metla píše:Radioamatér som aj ja ale zásadne NF.
VF mi k srdcu nejako neprirástlo. o/quote]


mas recht :-B
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků