LCD Hyundai - chystám se koupit - který si vybrat?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pavel tichy 18. 8. 2006 00:22

Ahoj,
uvazuji o koupi LCDecka a nevim jake mam vybrat.
Ma nekdo zkusenosti s Hyundaiem ? Lze znacku Hyundai vseobecne doporucit ???
Dik za radu.

//Mývalice: Upraven název. Tipy, jak napsat správný titulek
pavel tichy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LUC.key 18. 8. 2006 07:59

Osobne uz nejakou dobu mam stariho Hyundaie L72D+ , vseobecne se da rict ze delaji slusne panely hlavne za dobrou cenu ale neni to spicka v oboru.
Ze zkusenosti s mym modelem mi trochu vadi mirna nerovnomernost podsviceni (dole sviti trochu vyrazneji nez nahore) coz je ale videt jen za specifickych podminek a taky jeden vadny subpixel
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod heget 18. 8. 2006 08:29

Ahoj já mám sice taky starší panel od Hyundai Q17+ ,a říkám Ti že má plnou podporu barev tj 65mil. a né jen 48mil. nebo jak to je jako u ostatních ,i Samsung to tak má :)) Takže oni Ty fotky jsou opravdu o něco poznat když je vidiíš v plných barvách ... Jinak Teď Ty jejich nové modely to budou mít určitě dost v pohodě .. jdi do nějaké 19tky s (4-6ms) s DVI a mas vystarano, jen jeste pripomenu ze jsem nemel ani jeden vadne bodik ..))a mam ho do ted a spokojenost jako .. :))
heget
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HáRoš 18. 8. 2006 08:59

Otázkou je, jestli tazatel nemyslel LCD TV Hyundai. 8)

Pak můžu vřele doporučit IQ320, firmware má sice svoje mouchy, ale i tak se to vyplatí...
navždy mladý. navždy junior
HáRoš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 18. 8. 2006 19:02

Mam Hyundai B71A nemam mu prakticky co vytknout obraz je kvalitní,pozorovací úhel je dost velkej nestává se mi ze by se mi monitor ztmavoval kvůli tomu ze bych se dostal z úhlu,tlačítka jsou z druhy strany kdyš sem to zjistil bylo mi to divný ale hnet sem si zvyk.Jenom při rozbalení doma nešla roztáhnout noha ke stojánku(asi moc silný péro) v krámu na reklamačním mi říkali zě nejsem vůbec první kdo stím za nima přišel, (kdyby nebyl muj eshop ve stejnym měste bylo by to pěkně v haji) mi to dali do správný polohy od ty doby asi 5měsíců je všechno f pohodě.
kwak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xoj 21. 8. 2006 12:39

asi 3 roky v kanclu Hyundai L17T TV, plna spokojenost, bez vadnych pixlu, da se pouzit i jako TV, ale tuner nelze moc nastavovat a repraky jsou slabsi
hp nx6125, ~~~ ~~ ~~ ><(((°> ~~ ~~~ ~~ ~~~ ~~~ ~~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~~
xoj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rony01 21. 8. 2006 15:40

A nechtěl by jsi tento? kámoš ho prodává, protože dostal lepší, je 3 měsíce starej - http://www.datart.cz/katalog/1207959805$22.html
a chce za něj 3500,- asi by i slevil.
Rony01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavel tichy 21. 8. 2006 18:08

dik HEGET za nazor i za radu. ja uvazuju spis o 17tce ani ne tak z duvodu financi, ale spis z duvodu prostoru. myslis, ze i 17ctky ma Hyundai kvalitni ??? dik za odpoved (mam vyhlidnuty Hyundai IQ Q70U 17" LCD panel, 3 ms, DVI, USB ).
pavel tichy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Patrix 21. 8. 2006 18:48

pavel tichy píše:dik HEGET za nazor i za radu. ja uvazuju spis o 17tce ani ne tak z duvodu financi, ale spis z duvodu prostoru. myslis, ze i 17ctky ma Hyundai kvalitni ??? dik za odpoved (mam vyhlidnuty Hyundai IQ Q70U 17" LCD panel, 3 ms, DVI, USB ).

Tak neni to Eizo, ale ja mam B71A a taktez nemam duvod monitoru neco vytykat :-)
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LUC.key 21. 8. 2006 19:18

myslim ze budes spokojeny ...neni duvod proc by mely byt 17" horsi nez 19" :)
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel tichy 21. 8. 2006 19:45

dik za typ, ale z Tveho odkazu jsem nepochopil o ktery jde :(

Rony01 píše:A nechtěl by jsi tento? kámoš ho prodává, protože dostal lepší, je 3 měsíce starej - http://www.datart.cz/katalog/1207959805$22.html
a chce za něj 3500,- asi by i slevil.y/quote]
pavel tichy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod butchch 21. 8. 2006 20:23

Mám jednu radu,když LCD ,tak jedině Philips,jako tuším jedinej nabízí řadu,která garantuje 0 vadných pixelů. I když je vadnej pixel na straně,stejnak ti tam bude vadit.Já mám Philipse a naprostá spokojenost.
butchch
Junior

Odeslat příspěvekod Jont 22. 8. 2006 12:12

butchch: A kterej philps máš? Já uvažujo o koupi modelu 190B7CS http://www.monitory-lcd.cz/detail.php?prod=1587. Vzpadá dobře a navíc je docela levnej. Máte s ním někdo zkušenosti? A mzslíte, že philips je obecně dobrá značka lcd monitorů?
PS4ever
Jont
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod butchch 22. 8. 2006 12:44

Jo,tenhle Philips má 0 vadných pixelů. Většinou je i v názvu označují jako PerfectP. Já je nakupuju do firmy a maximální spokojenost.Dneska bych asi už žádnej jinej nekupoval. Velice mi kdysi vadilo na monitoru, že má právě vadnej pixel a nemohl sem si na to zvyknout. Nehledě na to,když vybalíš monitor a jsou tam třeba 4 a reklamaci ti neuznají. P.s. pokud budeš kupovat Philips,tak si dávej pozor aby v označení (190B7CS) nebylo to první písmeno S - SOHO,je to ta nejzákladnější řada,u které tyhle garance určitě nejsou.
butchch
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron