DC++ - Activ mód..

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod icikus 29. 8. 2006 11:43

Nazdar :) Mám DC 0.694 a chcu být activ.. Veřejnou IP adresu moc nechcu :) Na prolamy.com psali aji cosi o mapovaných portech.. Akorát nikde nepsali, co to je.. :D Ehm, nevíte to někdo? :D

Btw, možná už jsem stej, kdo se na tohle ptá, ale hledání mi toho nějak moc nenašlo..
icikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod christian 29. 8. 2006 13:32

To ses :D Verejna IP je jasna (mas ji jen ty),ale to mapovani se asi mysli,ze poskytovatel na tebe namapuje porty,ktere DC pouziva (mas nejakou IP,ale ta je interni na venek neviditelna). (aspon si to myslim)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x-father 29. 8. 2006 13:38

No tak zacni tak, ze nam napises jakou mas IP adresu (ipconfig z prikazove radky).

Pak nam rekni jakeho mas poskytovatele a jak jsi pripojen (jaky modem/router/klient).

Bohuzel jsi totiz nenapsal nic a my si to z prstu nevycucame...
x-father
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 29. 8. 2006 17:25

Ehm, dobře, jakou ip si z toho mám vybrat? :D

Obrázek

Jinak, mám Netbox (poskytovatel) a mám to přes.. kabel :D
icikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayBee 29. 8. 2006 17:51

No, vzhledem k tomu, že Tvůj provider asi nebude mít pochopení pro mapování portu pro DC, tak v případě že nechceš/nemůžeš mít veřejnou IP, tak na to, aby si byl na DC active můžeš zapomenout.
Toto není konec. Není to ani začátek konce. Ale je to snad konec začátku...
JayBee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 29. 8. 2006 18:45

Ale nevím proč, dřív (než jsem přeinstalovával Windowsy) tak jsem activ byl.. A měl stejnou IP jako teďka.. A žádný porty jsem si nemapoval :D
icikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x-father 29. 8. 2006 19:34

icikus píše:Ale nevím proč, dřív (než jsem přeinstalovával Windowsy) tak jsem activ byl.. A měl stejnou IP jako teďka.. A žádný porty jsem si nemapoval :D


Blobost.

Hele ja myslel ze netbox dava verejne IP. Zkus kouknout na web treba si staci rict.
x-father
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 29. 8. 2006 20:43

icikus: Svojí IP zjistíš tady: http://www.showmyip.com/
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 29. 8. 2006 21:28

x-father: Možná to bylo tím, že jsem byl jenom na netbox hubech, třeba to tam nevyžadovali.. Každopádně, teďka už to nejde jako dřív :D

X: Tuhle svou IP znám taky, to je ta pro celý Brněnský Vinohrady.. (samozřejmě Netboxácký Vinohrady..)
icikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 29. 8. 2006 21:39

Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků