Možná chyba v Office 2007

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ahorek 17. 9. 2006 13:34

Stala se mi jedna zajímavá věc, v Microsoft Office07 Beta2 jsem si nechal vytisknout dokument a vytisknul se správně, a potom jsem si nechal vytisknout ještě jednu samostatnou stránku a tam se mi vytiskl jenom text(místo obrázků bílo, ale mezery byly dobře), opakoval jsem to ještě jednou se stejným výsledkem. Že by bug?
ahorek
Junior

Odeslat příspěvekod JIV 17. 9. 2006 13:43

je to mozne, ty pracujes s beta verziou?
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod infmtk 17. 9. 2006 13:49

V Office 2007 Beta 2 jsem mel taky nejake problemy s tiskem, ted jsem nainstaloval Office 2007 Beta 2 Technical Refresh a tisk uz funguje normalne (ted si ale nejsem jisty jestli jsem zkousel uz i obrazky).
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek.
infmtk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ahorek 17. 9. 2006 14:06

JIV: vzhledem k tomu, že jiná verze než beta není, tak ano...
infmtk: Technical Refresh jsem bohužel nezkoušel, protože se mi na 384Kbit lince nechce tahat dalších 3,5GB.
ahorek
Junior

Odeslat příspěvekod infmtk 17. 9. 2006 14:10

No, ten update ma 518MB
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek.
infmtk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ahorek 17. 9. 2006 14:29

Aha, tady na živě psali že to nejde, tak jsem se po tom ani nesháněl..... Zkusím to! :mrgreen:
ahorek
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 17. 9. 2006 16:16

ahorek: Tak se potom nediv bugům, my co nechcem hazardovat pracujeme v Office 2003, ne že by tam nebyli taky nějaké chyby :lol:
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mira 17. 9. 2006 17:51

Souhlasím s: X, na co přecházet na takový nepovedený šit jako je Office07? Je nepřehledný jak prase a zbytečně složitý. Nevím, proč Microsoft přešel na tak podělaný a nepřehledný dizajn. Já teda zůstanu u Office 2003, protože bych si na tu hrůzu asi nikdy nezvykl.
Office 2007 je prostě šit. Obrázek
Mira
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ahorek 17. 9. 2006 20:21

Mira: No, Microsoft nakonec stejně všechny donutí používat svůj nepovedený šit, takže je to stejně jedno :lol: . Ze začátku se mi zdál taky úplně nepřehledný a některý nabídky jsem pěkně dlouho hledal. Ale když si zvykneš a není to tak těžký, dá se to snýst. Jenom se chci zeptat jestli je pro tebe přehledný IE7 a WMP11, tam bych to taky nazval novým designem by Microsoft.
X: Já jsem na O07 přešel asi před měsícem, předtím jsem měl O03 a bez problémů. Tohle je zatím jediná chyba co se mi stala, takže bych to moc neřešil. Zase tolik cenných a důležitých dat nemám a ještě nikdy se mi nestalo, že bych o něco přišel, navíc Office to při pádu umí obnovit.
Ale abych pravdu řek, tak se mi zdá, že tohle je v uvozovkách nejlepší beta co microsoft kdy vydal. :mrgreen:
ahorek
Junior

Odeslat příspěvekod Mira 18. 9. 2006 08:45

WMP 11 jsem testoval a jeho přehlednost je taky ubohá, ale na to si snad zvyknu. Trochu jsem si ho upravil k obrazu WMP 9 abych tam měl alespoň základní nabídku. IE7 nepoužívám, protože se jen Microsoft opičí po mozille s těmi záložkami, takže jednoznačně Firefox. :wink:
Mira
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ahorek 18. 9. 2006 18:32

To s tím opičením je sice pravda, ale kde bychom bez něj byli teď? MSDOS? :)
ahorek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků