NB za 25000, 3hod vydrz, kvalitny servis, odolny

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pafka 3. 10. 2006 14:32

CeCo: no o IBM na Slovači sa hovorí 7^*&^*%^$&$^% ;))) zkus zajít do Bitservisu v Praze ;)
pafka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertik 3. 10. 2006 15:29

Hmm tak vam panove vazne nevim, ale muzu se rozhodnout do 14-ti dnu, jestli radeji nezainvestovat ty penize do normalniho PC, ale zase u notebooku by mi prislo vhod to prenaseni atd. Jedine se zajit jeste poradit do nejakeho centra, pokud vubec nejake je, takhle se mi tezko rozhoduje.. :cry: :?
qwertik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 10. 2006 15:35

co se ti na tom tezko rozhoduje? Na profi grafiku zapomen, na stredni do Photoshop tutorialu ti to stacit bude, ale u firmy bys vyhorela:) za 25K si jinak poridis celkem slusny psaci stroj s WiFi na kterem si i zahrajest starsi hry :)

Otevri si stranky dellu a napr http://www.alza.cz udelej si tabulku a modely co pripadaji v potaz si hezky vedle sebe vypis i se specifikacema, hned se ti bude lip vybirat, do uzsiho vyberu stejne postoupi tak 3.
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertik 3. 10. 2006 15:44

Gruppe: diky ja na to juknu
qwertik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 10. 2006 16:40

qwertik: na ripadne fofrdotazy existuje ICQ-dik vsem co ho tady maj :) :-B
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muter 3. 10. 2006 17:27

4 Pafka: diky diky za tvoje vyjadreni presne tyto zkusenosti jsem potreboval vedel. Mas 100% pravdu ze asi bude lepsi snizit naroky na vykon na ukor "kvality" :)
muter
Junior

Odeslat příspěvekod muter 3. 10. 2006 17:49

A jaky je tedy rozdil mezi lenovem C100-V100-N100 a thinkpady????????????
muter
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 3. 10. 2006 17:53

Thinkpady su business rada (t.j. veci typu aktivna ochrana HDD, spevnena konstrukcia, velke testovanie pred uvedenim, rozlozenie klaves, ergonomia, odolnost materialu, pouzity software, zabezpecenie atd.)

Lenovo branded (t.j. C100, V100, N100) su zasa SOHO (Small Office, Home Office) a consumer (spotrebitelia) rada (hruby vykon, lacnejsie materialy, nizsia cena).

V skratke - Thinkpad su robene na stabilitu a odolnost, Lenovo zasa na cenu.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod muter 3. 10. 2006 18:09

A jaky mas ty zkusenosti s HP. thinkpady jsou vcelku uz drazsi a do levnejsiho s C-M se me moc nechce. HP se zdaj byt slusny??
muter
Junior

Odeslat příspěvekod muter 3. 10. 2006 18:19

KOnecne jsem se k necemu dopatral a jako pomer vykon cena z trojce vyrobcu IBM-DELL-HP vypadl tento HP nx7400 co vy na to?? Byl by souhlas ke koupi pro studenta kterej nema 30t na poradnej notas a potrebuje kvalitu??
muter
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 10. 2006 18:31

muter: co takhle ODKAZ?

ne ze by neexistovaly veruze 7400 jak s celerem tak coresolo...
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 10. 2006 18:42

neni za tech 22 500 uz lepsi Dell Inspiron 6400? CoreDuo1,66GHz, taky 512RAM,80GB disk, navic s OS v cene, jinak prakticky to same za par stovek navic dokonce s grafikou... :) ?

http://commerce.euro.dell.com/dellstore/config/frameset.asp?s=czbsd&l=cs&m=csk&c=2982&n=6820&cu=czbsd&v=d&cc=&ogn=&kcd=&ad=9053&mc=npibe4&rs=&cuid=&cg=&pch=1&demo=&gc=&sbc=czbsdinspn&co=&b=71562
Naposledy upravil Gruppe dne 3. 10. 2006 18:48, celkově upraveno 1
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 3. 10. 2006 18:48

Tak tenhle jsem chtel, ale nakonec mam jen s Celeronem :(
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muter 3. 10. 2006 19:10

4 GRUPPE: vypada taky dost dobre :) Grafiku maj stejnou nebo za tech 800 dostanu dedikovanou a bude tech 800 takovej rozdil ve kvalite grafiky vyhodnej?? chtel jsem prave notas abych ho moh koupit v "kamenym obchode" kvuli nakupu a vyrizeni popr reklamace. jak by to bylo s dellem jasne dopravu si zaplatim ta je v cene ale co s reklamaci to bych musel posilat postou nebo to tam odvezt a nebo prijedou gratis na strankach dellu jsem nic nenasel jenom ze zaruka je 1 rok??
muter
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron