NB za 25000, 3hod vydrz, kvalitny servis, odolny

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 10. 2006 19:23

muter: aaaaha, takze po lopate GMA900/950 neni graficka kata ale zobrazovadlo na desce, Na x1300 si zahrajes i nejakou tu hru:) neni to zazrak, ale staci to na needy mw, dooma3... Co se tyka reklamaci, ty to koupis v kamennem obchode, bude vada a dle reklamacniho radu s tim bud pobezis tam, nebo to zasles (acer)...tak jako tak to musis dostat do jejich srvisu. U dellu mas rok + rok(za 400 doporucuju priplatit) kdy se zavadyopravuji hned druhy den-prijedou a pokud mozno ihned opravi. V tomhle neni ZADNA vyhoda vuci kamennemu obchodu. Oni ti toneopravi na cybexu, ani v tescu ale poslou to do servisu! Zaruka je normalne 2 roky, rozsireni je vuci oprave hned druhy den...precti si to pls poradne :)

tady mas o DELLu hotoou esej :) http://forum.zive.cz/viewtopic.php?p=340717#340717
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASC 3. 10. 2006 20:07

***

//edit C.: Upraveny text. ***** to reklamou.
ASC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod muter 3. 10. 2006 20:20

gruppe: jasne integrovana neni zadny zazrak ale hry se hrat nebudou - neni cas a nejake graficke modelovani se taky konat nebude a navic by i stoupla spotreba. to bych radsi priplatil za 15.4'' WXGA TrueLife (1280x800)
muter
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 10. 2006 20:23

muter: no jak je libo...a vys ze x1300 je i o mnoho rychlejsi napr pri prevodu videa? ,) no proste desktopova vyjde na 2 000 a tady ji davaji skoro zadarmo, to bych musel byt blby abych si ji nevzal :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muter 3. 10. 2006 20:35

no jo ale 1300 je pro nekoho nic a pro druhyho nekolik hodin po brigadach!! kdybych neresil love tak koupim thinkpad. no grafiku si jeste necham ulezet ale i tak nez to vrazit to grafiky tak spis priplatit ty baterky 9clankovy. kazdej ma jiny priority hry si muzu zahrat na compu co mam doma. pro me je nejdulezitejsi spolehlivost a vydrz baterky.
muter
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 10. 2006 21:38

muter: jsem student, vim o cem mluvis, ale nez GMA950 tak ta x1300 je vazne zadara ,) wknd v Tescu bych ji klidne obetoval :) Vydrz bateryk...jak rikam, neznam moc lidi co tuhle cenocou kategorii pouziva opravu mobilne pro praci v terenu. Ale ani, bat je rozumna, pro me ale jelikoz vzdycky budu sedet nekde v civilizaci-necham nouta v 99% zasuvce :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty63 3. 10. 2006 21:49

Můžu Vám říct, klidně jděte do Asusu.
Mám známé,kteří ho mají více jak rok , každodenně ho přenášejí a nemají jediný problém. Nesmíte se k tomu chovat jako prase. Přenášet to můžete v jakékoliv kabele, pokud si pořídíte třeba takovéhle pouzdro:
http://www.alza.cz/crumpler-the-gimp-17 ... d57886.htm za nějakých 700,- Kč a máte vystaráno.
V servisu nevidím problém, zavoláte, domluvíte se kde si převezmou NB a kam ho po opravě mají dodat a vyřízeno. Pokud je to v záruce cestu platí ASUS.
Čili Asusu se nebojte do Vámi stanoveného limitu se dá vybrat velice slušná mašina. Já sám jsem majitelem A6M Q015 a spokojenost. Asus jsem si právě vybral na základě zkušeností svých známých.
marty63
Junior

Odeslat příspěvekod ASC 3. 10. 2006 22:06

***

//edit C.: Upraveny text. ***** to reklamou.
ASC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwertik 3. 10. 2006 22:07

Tak jsem na to koukala a nic moc jsem nevykoumala, zkousela jsem si nakonfigurovat ten dell a dal by se za 25 i s DPH, akorat maji zase dost drahou dopravu se mi zda, podle toho, co jsem si dala by to vyslo nejak takhle:
"PROMO KONFIGURACE:
Inspiron 6400 Duo Processor T2300E, (1.66GHz, 2MB L2 cache, 667MHz FSB)
Originální Windows XP Home Edition WITH MEDIA
Operační pamě? 512 MB 533Mhz DDR2 (1 x 512)
Sirokoúhlý displej UltraSharp? s úhlopříčkou 15,4 palce s rozlisením: WXGA (1280x800)
Sdílená IntelŽ Graphics Media Accelerator 950 - az 256 MB
Integrovaný modem V.92 56 kbit, sítová karta 10/100
8 x DVD+/-RW mechanika
Bluetooth card
80 GB Hard disk (5400rpm)
Dell Wireless 1390 - 802.11b/g Mini-PCI Card
6-ti článková 53 WHr Li-Ion baterie
Poskytovaný typ servisu 1 rok NBD (Next Business Day)
Upgrade operačního systému: Originální WindowsŽ XP Home (Service Pack 2) WITH Media
Jazyková verze operačního systému: Česky
Jazyková verze klávesnice: Česky
Systémové ovladače: CD s ovladači
Upgrade displeje: Níze si vyberte moznosti rozsíření
Upgrade paměti: 1GB 533MHz DDR2 RAM (2x512 MB) (+ CSK 3.400 Kč)
Upgrade grafické karty: ATI Mobility Radeon X1300 128MB RAM (+ CSK 800 Kč)
Celkové náklady na dopravu
700 Kč
19%
833 Kč"

A nebo by se mi jeste libil tenhle HP
qwertik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 10. 2006 22:17

qwertik: Draha doprava? Z ostrovu sem za 833??? A co bys nechtela? Podle me je to super cena! To chces pockat az poleti pres La Manche tazni ptaci???
Ty RAM bych si radeji koupil sam ahodil do noutu:)

Jestli chcex vice pameti tak uz ber rovnou Dell Advance za 29 000 :) Lepsi display, lepsi grafika, 1GB RAM v cene, lepsi CPU :) i kdyz jestli chces vylozene neco do 27 000,- (doufam ze nezapominas na periferie jako mys, taska na notas...)

HP- bohuzel se sdilenou grafikou :) pro me nevyuzitelne :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertik 3. 10. 2006 23:33

Nj tak to se omlouvam, jsem prehlidla, ze to dovazi primo z ostrovu.. Mno tezko rict, jeste si to musim poradne projit vsechno a pak se snad konecne rozhodnu,ale vypada to na dlouhy rozhodovani :)
qwertik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gruppe 4. 10. 2006 08:45

qwqrtik: jj to znam, pro nas chudaky studenty je kazda koruna dobra, ne tak 30 000 :) tak pak dej vedet u ceho jsi skocila:) ja taky jeste premyslim nad novym noutem Dell/Asus alemozna to necham jeste mesic u ledu jestli Dell nezacne zase davat 667MHz RAMky a kdyz ne tak ASUS :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pafka 4. 10. 2006 09:17

qwertik: dobře si rozmysli tu záruku. Jestli je to jen 1 rok NBD, tak to je dost málo. Pod 2 roky bych nešel, i kdybych měl oželet typ NBD!
pafka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Svobi 4. 10. 2006 09:28

pokud to koupí v ČR vždy je záruka 2 roky !!
Svobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gruppe 4. 10. 2006 09:32

Svobi: jo ale NBD je preci jen vyhodnejsi nez se s tim tahat do servisu :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků