Jakou myš k notebooku?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2006 15:50

Potřebuju nějakou krysu k NB.

Mezi má parametry patři:

- musí mít kabel, nechci řešit problém s bateriemi či nabíjením myši
- měla by být velka tak jako notebook myš. Taková ta menší krysa, aby byla skladná.
- ne moc dlouhý kabel, možnost ten kabel pohodlně omotat okolo myši nebo nějak jinak efektivně uskladnit.
- cena do 800 Kč
- kvalita, ergonomie, přesnost
- USB

Mezi mé favority patří http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39086 akorát nikde jsem nenašel nějaké ohlasy nebo hlavně jak je vůbec velika plus jak je dlouhý kabel? Má ji někdo?


Jinak k NB Asus M6A B014 jsem dostal myš Logitech, ale začala zlobit proto se chci zeptat jestli můžu reklamovat příslušenství a pokud ano tak stejně jako u SIL? a pokud ano tak stačí donést pouze myš nebo budu muset donést i NB?
SneakerXZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 3. 10. 2006 16:03

- musí mít kabel, nechci řešit problém s bateriemi či nabíjením myši
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2006 16:09

MS myš nechci měl jsem ji jednou a ta kvalita. Doopravdy už nikdy. Zpracování pěkné, ale přišla mi o proti Logitechu taková forová...

Ergonomie s velikostí se dá spojit velice dobře. Mám teď Logitech® Notebook Optical Mouse Plus - http://www.logitech.com/index.cfm/produ ... ENTID=8142 tu bych chtěl práve reklamovat a tá má i to omotávání a je dost malá a jeji velikost mi vyhovuje. Zápěstí mě rozhodně nebolí po pár hodinách (i desítkách hodinách).

V každé myši vydrží baterky jinak někde je to 14dní někde trochu delé, ale ano je to problém jsou chvíle kdy to nejmíň potřebuju tak se to zrovna stane a to eště zapomínám, že bude tezší než s drátem.
SneakerXZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 3. 10. 2006 16:13

Uz jsem ji tam doplnil.

Podle MS ma vydrz 3mesice ja bych tomu veril, me jiny 2-baterkovy typ od MS vydrzi 6 mesicu a ma velice dobre vyresene hlidani stavu baterie.
Ta jedna baterka neni zas tak tezka.

Stim zapestim je to ma osobni zkusenost ,jsem proste zvyklej met velkou mys.

Jak jsem psal s LOGIECHEM chybu neudelas jen musis pocitat stim ze pokud budes omotavat kablik tak ze ti casem odejde.
Naposledy upravil kromec dne 3. 10. 2006 16:18, celkově upraveno 1
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2006 16:17

Soudím váhu bezdrátové myši kde jsem měl jeden Logitech na AAA tak ten byl celkem težký, pak MS myš na AAA, kterou jsem někde vyhrál taky celkem težká a teď Logitech MX1000 se kterou jsem spokojen a to, že je těžká mi nevadí jelikož jí mám u desktopu, ale k NB prostě chci malou šikovnou myš. Asi pudu do té co jsem tu napsal. Zkusim počkat jestli ji někdo nemá, aby mi napsal reference.

Jinak co ohledně té myši co jsem měl k Asus M6A B014? Mohu ji reklamovat když to bylo k NB? Jak dával Asus brašny a myši tak to je právě ta myš. Mám právo na reklamaci?
SneakerXZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 3. 10. 2006 16:18

Urcite ji muzes reklamovat.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2006 16:21

Jinak ty máš zkušenost, že si omotával kablík a myška odešla? Jinak pokud myš odejde tim omotáváním do 3let tak mám u Logitechu záruku takže bych ji mohl reklamovat, že?
SneakerXZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 3. 10. 2006 16:25

SneakerXZ píše:Jinak ty máš zkušenost, že si omotával kablík a myška odešla? Jinak pokud myš odejde tim omotáváním do 3let tak mám u Logitechu záruku takže bych ji mohl reklamovat, že?r/quote]


Konkretne ja ne ,ale znamej jo, hlavne pokudji budes hodne !utahovat". Pokdu kabel nebude vylozene vytrzeny nebo jinak povrchove mech. poskozeny tak reklamace by mela bejt bezproblemu.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AIfreezer 3. 10. 2006 16:41

doporucuji malou mysku Genius... model GM-03020U/A si vyhledej...Usbckova, umerna velikost, lehka vyborne padne do ruky az si nani zvyknes budes ji chtit i u kompu ;DDDDD jinak ja mam mysku wirless u kompu a baterky tam rozhodne pul roku nevydrzi.... a navic je to s baterkama tezky jak krava
AIfreezer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2006 22:20

Sorry, ale typ co uvádíš se neprodává v ČR jelikož jsem o tomto typu nenašel žádný záznam v češtině pouze v cizině. Ptal jsem se googla...
SneakerXZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 3. 10. 2006 23:28

Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 4. 10. 2006 00:16

Tu mám teď... :)
SneakerXZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AIfreezer 4. 10. 2006 05:56

Ptal ses asi spatne protoze se prodava skoro v kazdem obchode jde o ty malicke mysky klidne ti najdu odkaz


EDIT:

http://www.awor.cz/product.php?producti ... catalog=1&

ja mam stribrnou presne se hodi k me stribrne barvicce NB
AIfreezer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janyH 4. 10. 2006 07:08

a co tato, je nutnost mat pri NB malu mys,alebo by bola vhodna aj tato http://www.alza.sk/mys-a4tech-x710-opti ... d62121.htm
janyH
Junior

Odeslat příspěvekod Spokie 4. 10. 2006 13:19

No ja mam Logitech V200 a spokojnost. Baterka ma vydrzat cely rok tak som zvedavy. Mometalne ju mam 5 mesiacov a stale ide.

http://www.logitech.com/index.cfm/produ ... NTID=10521
Spokie
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků