Ako upravi? položky menu ktoré sa zobrazi po vložení CD ??

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod george.zv 4. 10. 2006 20:02

Vie niekto ako na to ?? Lebo sa mi tam zobrazuju aj dake somarinky nečitatelne . Ako by som to odstranil s tade?
george.zv
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 5. 10. 2006 20:25

Mne sa po vložení CD nezobrazuje nič. Čo myslíš tým "Položky menu" ??
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 5. 10. 2006 20:29

Myslis takove to okno ktere ti nabizi co s danym CD udelat? Jako priklad: pri vlozeni zvukoveho CD ti to nabidne prehrat - a vyberes si prehravac. Myslis tohle?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod george.zv 7. 10. 2006 10:16

Ano presne to myslím,, to okno čo sa zobrází a v nom je ponuka,, ci už prehrať ,, alebo otvorit,, alebo tak dalej
george.zv
Junior

Odeslat příspěvekod oldbrowser 7. 10. 2006 10:34

Po vložení disku do mechaniky stiskněte tlačítko Shift a držte ho tak dlouho, dokud nebude disk načten. Vámi zmiňované okno s nabídkami se nezobrazí. S diskem je potom možné pracovat běžným způsobem např. v Průzkumníkovi.
oldbrowser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4daPeace 7. 10. 2006 10:47

To by me taky zajimalo, jak na to - napriklad pri vlozeni DVD aby tam byla volba otevrit DVDFab, ale nebylo tam Prehrat DVD disk v programu WMP. Nejde o to, to zakazat, aby se to vubec nezobrazovalo, to je jednoduche...ale jak to priszpusobit? Vidim to na zmenu nekde v registrech.
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod george.zv 7. 10. 2006 14:09

Jojo, presne toto som myslel,, ja viem ako to uplne zakázať ale to nechcem, chcem to len upraviť.
tak vie niekto ako na to?
george.zv
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 7. 10. 2006 14:24

k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod george.zv 9. 10. 2006 05:56

Vyskúšal som ten program ale nezobrazili sa mi v nom vsetky položky ktoré vidím pri vložení cd.
niečo lepšie nieje?
george.zv
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 9. 10. 2006 06:20

pořádně si ten program prohlídni
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků