Prestigio Nobile 1590W - zkušenosti?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Zemla 14. 10. 2006 19:38

Přemýšlím o koupi tohoto notebooku - Prestigio Nobile 1590W; 15.4"; Pentium-M 2,0GHz 120GB/1GB/DVDRW
http://www.ntb.cz/?page=notebooky&akce= ... 0115VYBZA1

http://www.pctuning.cz/index.php?option ... &Itemid=84

NTB chci hlavně na internet, do školy, na kancelářskou práci a na práci s fotkama.. hry skoro nehraji.

Měl bych ho mít o levněji než je zde, myslíte si, že je to dobrá volba?
Jaké máte zkušenosti se značkou Prestigio?

Máte někdo zkušenosti s tím přepínáním grafiky? Vystačil bych s vestavěnou grafikou (Intel 915 GM) nebo je lepší si připlatit za tu přídavnou (nVidia GeForce Go6600) ?

Děkuji za odpovědi
Zemla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sislik 14. 10. 2006 22:52

podle toho, co pises by ti stacila obycejna integrovana grafika - usetris penize a i nejakou tu minutu na baterie ... pokud teda ve skole nemodelujes neco ve 3D, kde by nasla uplatneni
Sislik
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HVLAD 15. 10. 2006 07:40

Hele jestli ti můžu doporučit tak na něj kašli ma megaobchod prodávaj Toshibu m70 193 - Pentium M 2,13, 512 ram, x700, 80gb hard a za 27 715 z DPH, na ribbonu je jen o litr dražší a máš to podobnou konfiguraci a lepší značku. Sám do ani půjdu hned zítra(pokud ještě bude v akci).
HVLAD
Junior

Odeslat příspěvekod Zemla 15. 10. 2006 11:45

Ale já mám zájem o tento, protože bych ho mohl mít od známého, ale nevím jestli je to dobrá volba.. nemám s Prestigiem žádné zkušenosti, najde se zde někdo kdo ho má?
Zemla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CeCo 15. 10. 2006 11:48

Od Prestigia by som dal ruky prec; bavil som sa s jednym servisakom, co robi autorizovany servis pre Prestigia (+ ine znacky) a ten na ne nadaval ako sa len dalo (nekvalitne materialy, odflaknuta montaz, vysoka kazivost atd.)

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zemla 15. 10. 2006 11:58

To CeCo: Tak to jsi mne moc nepotěšil :(
Zemla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CeCo 15. 10. 2006 12:32

Co si myslis, preco su take lacne? Urcite nie preto, ze vyrobcovia su solidarni...

(btw., mojou ulohou nie je potesit ci zarmutit, ale poradit; ci uz to znie pre dotycneho zle alebo dobre).

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod green 15. 10. 2006 12:45

Cus pritelkyne ho ma s celeronem (ta nejlevnejsi verze) a zatim si nemuze stezovat peknej design supr rozliseni. Zatim vse bez problemu.Nevyhoda dost meke viko - da se v poho promacknout S tvrdosti vika se neda srovna s HP6110-ten je fakt do tvrdsiho prostredi.
Naposledy upravil green dne 16. 10. 2006 16:41, celkově upraveno 1
green
Junior

Odeslat příspěvekod pafka 16. 10. 2006 09:55

green: a nač máš prosím tě notes? Kvůli designu? Rozlišení? chytáš na to bábovky, nebo to máš na práci?

Že jde u Premia prohnout víko a panty moc nesedí bych nepovažoval za kosmetickou vadu, ale za dost velký problém!

btw - pravopis ;)
pafka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod green 16. 10. 2006 16:40

No nevim jak ty ale ja vybiram mimojine i podle rozliseni i designu. Nikdy bych si nekoupil neco co se mi nelibi. Panty jsou uplne v pohode a tim prohnutim u vika myslim ze lze zezadu promacknout. Navic kdyby jsi dobre cetl tak ja ho nevlastnim. Jinak Rozhodne kdybych si mel vybrat napr z HP nebo Aceru tak bych sel do toho 1590W.
green
Junior

Odeslat příspěvekod WarCZ 16. 10. 2006 17:55

držel jsem ho v ruce a řikam nebrat... Těžky , špatně čitelny disp ( chyby tomu naboj a rozlišeni je fakt moc ) topí to jak svina a o vydrži nemluvim... za 20 000 novy bych tak bral :o) použity pod 15 000
WarCZ
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků