WWW.CENTRUM.CZ v novém kabátě co mu říkáte ?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Nethazard 17. 10. 2006 09:36

Jak se Vám líbí nové http://www.centrum.cz v novém kabátku ? Dle mého názoru je velmi povedenééé :o :)
Nethazard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cestrs 17. 10. 2006 09:44

musim rict ze na prvni pohled se mi nelibily vubec, ale ted uz si tak nejak zvykam. je tam moc marketingu vsude na muj vkus. puvodni mi vyhovovaly vice, to nepochybne. sve fanousky si ale asi najdou.
cestrs
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .ParadoX. 17. 10. 2006 09:53

aktuální vzhled se mi líbí, ale jelikož jsem centrum.cz nikdy nepoužíval (jen seznam.cz), tak ani nevím, jak to vypadalo dříve... a ani kvůli hezkému kabátku jej používat nezačnu :P
<? echo "hello world"; ?>
.ParadoX.
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nethazard 17. 10. 2006 09:59

:) Když si smažete cookies ve svém prohlížeči uvidíte původní stránku s flash animací rozbíjecího kladiva, které můžete dokonce použít k rozbití původní page a objeví se novááá :lol: Jedna z věcí která mě vyrazila dech :D
Nethazard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 17. 10. 2006 10:08

Nethazard píše:Jedna z věcí která mě vyrazila dech :D /quote]
No, hlavně že už ti zas naskočil :P
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nethazard 17. 10. 2006 10:16

Oops! píše:
Nethazard píše:Jedna z věcí která mě vyrazila dech :D /quote]No, hlavně že už ti zas naskočil :P /quote]


:mrgreen: Kupodivu ještě dýcham :lol:
Nethazard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapupsa 17. 10. 2006 14:45

Líbí se mi to kladivo. Dneska chtěla naše učitelka informatiky něco najít na Centrumu a musela se promlátit na novou stránku (a strašně se u toho rozčilovala) :D .

Jinak je to docela dobrý, ty záložky jsou šikovný. Změna vzhledu je taky dobrý nápad - jako fanda Lost jsem si hned vybral styl Oceanic :wink:
mapupsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cartman77 17. 10. 2006 15:00

mno...nevím... :? Když se chcu mrknout na mejly a mám v prohlížeči "vypnutý" java aplety, tak si můžu leda tak huknout. Můžu mačkat čudlítko přihlásit do alelůja...a nic.

//edit: naštěstí existuje lék : http://hpadmin.centrum.cz/setnew.php?param=0
Naposledy upravil cartman77 dne 17. 10. 2006 16:01, celkově upraveno 1
cartman77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 17. 10. 2006 15:13

Vypadá to hodně jako atlas....
abuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 17. 10. 2006 15:16

mně se to nelíbí vůbec.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nethazard 17. 10. 2006 16:13

mapupsa píše:Líbí se mi to kladivo. Dneska chtěla naše učitelka informatiky něco najít na Centrumu a musela se promlátit na novou stránku (a strašně se u toho rozčilovala) :D .

Jinak je to docela dobrý, ty záložky jsou šikovný. Změna vzhledu je taky dobrý nápad - jako fanda Lost jsem si hned vybral styl Oceanic :wink:"/quote]


Tak učitelce vzkaž že to chce klid a pevné nervy a že všechno není černé jak se zdááá.... :mrgreen: :lol:
Nethazard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 10. 2006 17:48

Moc se mi to nelibi, je to takove preplacane, spousta kravinek ale celkove se mi to moc nelibi
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 18. 10. 2006 18:54

Yes bez těch kravinek by to prokouklo a lépe by se s tím pracovalo-jinak se dá pořád nastavit starý skin
abuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 18. 10. 2006 20:05

Mně se to docela dost líbí :) Když se přihlásím trvale na mejl (kterej moc nepoužívám, aspoň je k něčemu ;) ) tak to nezapomíná, co jsem si nastavil.. Ten vzhled se mi taky docela líbí a ty záložky mezi sportem, zprávama atd. se mi líbí :D Hned na první použití se mi docela líbil a stará verze, když se na ni kouknu teď mi přijde.. zastaralá :D

Ale je pravda, že to vypadá dost jako novej Atlas, ale ten novej Atlas je tady docela krátkou dobu a než tohle udělali, tak to trvalo dýl než týden, řekl bych ;)
icikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elit 19. 10. 2006 08:26

jde to, ale uz druhy den nefunguje
elit
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků