Jakou myš k notebooku?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod airmt 12. 10. 2006 08:53

markjag: presne tak, ta bezdratova mys neklekne jen tak znicehonic... ono se to projevi uz drive. Nemam zatim primou zkusenost, ale myslim ze zacne i trosku zadrhavat ne?
A i kdyby vam odesla... neni to zdaleka takovej problem jako u desktopu, dyt prece mate touchpad ne? :wink:
Nerikejte mi, ze v pripade takove "havarie" byste na nem nevydrzeli ten 1 den delat...
airmt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mpedro 20. 10. 2006 03:24

Ten Logitech urcite ber a som velmi spokojny.
pedro
mpedro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod samson010 21. 10. 2006 15:45

ja by som potreboval niejaky mysku ktora bude super na hanie hier, napr counter strike atd , doporucite niejaku ? moze byt aj klasicka velka
samson010
Junior

Odeslat příspěvekod skvedo 21. 10. 2006 15:57

2 airmt:
mas pravdu, hlavne je to znat na dosahu
napr. kdyz mam plne nabitou baterku tak mam dosah bez problemu aj pres notas, ale kdyz uz jsou baterky slabe tak pres cely notas to neprojde a je to odstinene,
Mb:SE K550i + Navibe GB735 GPS
PMP: Cowon iAudio D2 4GB+16GB SDHC+Boxwave ClearTouch™ Anti-Glare + SENNHEISER MX 65 VC Street II
NB: Lenovo Tp SL410+ 19" LCD LG W1952TQ-PF; Kubuntu 11.04
skvedo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 21. 10. 2006 16:30

Ja mam ke svemu booku Microsoft Laser Mouse 6000 a zatim spokojenost. Ma velmi slaby kablik a maly usb konektor, takze neni problem omotat kolem tela mysky a jit. Myslim, ze kdyz ji sezenes za dobry peniz (ja ji mel za 600,- s DPH), tak je to velmi vyhodna koupe... viz. treba zde: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34220

Jake BT mysi doporucujete? Ja jsem jich na nasem trhu moc nevidel. Hodte sem prosim linky
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CeCo 21. 10. 2006 16:36

Ja mam Logitech V270 a som spokojny...

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mh 21. 10. 2006 17:32

jak dlouho vydrzi baterie a nema problemy s jinymi bt adaptery?
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CeCo 21. 10. 2006 18:02

Prebehni poradnu, o tejto mysi sa tu uz pisalo (hladaj V270).
Ja ju mam cca 2 mesiace a zatial som ani raz nemenil baterky; pouzitie tak 3 hodiny denne.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mh 21. 10. 2006 18:21

mne stacila jen ta vydrz ;) stejne nic lepsiho za rozumny peniz nesezenu :(
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod airmt 22. 10. 2006 10:10

ja bych jen chtel upozornit ze microsofti notebook wireless mouse je docela blbe resena pro lidi s vetsi dlani/delsimi prsty, protoze vpredu jsou tlacitka zakrojene a tak prsty casto presahuji... (nevim jestli to je pochopitelne z toho jak jsem napsal). Proste tlacitka nepresahuji az dodpredu a tak pri mackani casto narazite na ten okraj mysi. Mrknete na obrazek a snad to bude pochopitelne.
Treba me pritelkyni se s ni ale delalo vyborne (ma mensi ruku), je lehoucka, citliva a ovlada se opravdu dobre.
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 22. 10. 2006 12:52

Ja mam tu Laser Mouse 6000, o ktere se rika, ze je take pomerne mala, ale celkem mi vyhovuje. A to jsem jeste nepoznal cloveka s vetsi rukou! Takze bych rekl, ze je to spise o zvyku.
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Revan 16. 11. 2006 17:51

Kterou z tehle tri byste mi doporucily:
http://www.zive.cz/h/Udelatka/AR.asp?ARI=118680
http://www.alza.cz/mys-microstar-mega-star-mouse-bm100-cerna-black-bezdratova-opticka-bluetooth-d61204.htm
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36944

Budu to pouzivat s notebookem, ale nechci moc malinkou, takze to MSI nejspis ne.
U toho Anycomu se mi nezda ta vydrz 20 hodin a taky docela mala velikost, jako plus vidim reseny zpusob dobijeni.
Ten Logitech vypada nejlip, jen sem o nem nesehnal zadny info. Jak dlouho vydrzi na jedny baterky? Dostanu k mysi i neco na nabijeni, nebo si budu muset sehnat adapter a dobijeci baterky?

Kdyztak prosim nejakou alternativu, podminka komunikace pres Bluetooth.
Diky moc za kazdej navrh
Revan
Junior

Odeslat příspěvekod janzat 8. 12. 2006 12:14

Chci se zeptat na Vaše zkušenosti s myší u Nb, uvažuji o koupi bezdrátového setu i s klávesnicí, ale protože občas hraju CS a pod., potřebuju aby myška byla přesná a citlivá. Nejsou ty bezdrátové myši třeba nějak zpomalené v reakcích nebo něco? abych vubec trefil cil v real time a ne o vteřinu později...Jak řešíte myš a klávesnici Vy? díky za každý názor
Compal HEL80 - Core™ 2Duo T7200 2x2.00GHz, 4MB L2 Merom, 15.4" WXGA, mechanika SuperMulti,Kingston 2GB DDR2, Seagate Momentus 100GB 7200 ot./min. VGA GeForce Go 7600 256MB, WiFi, Bluetooth,web kamera, ctecka karet, ctecka otisku prstu
janzat
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 8. 12. 2006 15:41

to vis, ze jsou zpomaleny.
Dneska uz je to sice dotahly k lepsimu, ale plati cim drazsi tim lepsi...
BTW jestli to hrajes jen tak rekreacne, tak to mas vcelku jedno,
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dodo_mt 9. 12. 2006 13:57

Ano ak to hras len tak tak je to jedno lebo napriklad moja myska (Logitech V400) ked s nou chvilu nerobim tak jej par desatin sekundy trva kym sa spamata :D take keby sa ti toto stalo v CS tak ... :mrgreen: Na hry si myslim ze jednoznacne kablovu mys osobne pouzivam na CS MX518
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků