Mozilla Firefox 2.0 nebo IE 7?co budete používat??

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod metla23 29. 10. 2006 16:07

AndrewJ píše:Až bude nativní linuxová verze v repozitářích ubuntu, přejdu na IE :) slibujus/quote]


IE sa na Linuxe dá používať cez Crossover :D takže smelo do toho
Obrázek
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivan Uzin 29. 10. 2006 16:23

Na jednom compu pouzivam stale FF 1.0.6 a jsem spokojen s par addins, jen kdyz chci videt http://www.grafika.cz tak musim do IE 5 (pod win98) protoze stranka grafiky odstreluje FF. Nevite o tom nekdo neco? Nemam cas ani chut stale doladovat posledni verze, delam zajimavejsi praci :-).
Na druhem compu (win XP) pouzivam IE6.
Ivan Uzin
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 29. 10. 2006 16:23

Jako hlavní prohlížeč používám FF 2.0, a to hlavně díky jeho velké variabilitě. Minoritně i IE 6 a Operu 9.02. S IE 7.0 jsem se setkal jako betatester Visty v en verzi a oproti IE 6 je to v mnoha směrech rozhodně krok kupředu. Ovšem jak se mu povede v praxi ("kompatibitilita" se stránkami, napadnutelnost viry, apod.) je momentálně dosti předčasné hodnotit. To půjde až nějaký čas po uvolnění ostré verze.

To Atsepicnu:
Inspiruj se na http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=43 ... sc&start=0

To Ivan Uzin:
Odstřeluje? Teď jsem to zkusil zkušebně načíst v FF 2.0 a bez problémů. Takže to asi bude zůsobovat nějaké rozšíření. Zkus Nouzový režim FF.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 29. 10. 2006 16:40

Používal jsem firefox,vyhovoval mi.Po re-instalu windows jsem dal operu.myslíte,že bych měl přejít z5 na ff?
abuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivan Uzin 29. 10. 2006 16:46

To Ivan Uzin:
Odstřeluje? Teď jsem to zkusil zkušebně načíst v FF 2.0 a bez problémů. Takže to asi bude zůsobovat nějaké rozšíření. Zkus Nouzový režim FF.[/quote]

Dik. To se na inetu pokazde jen tak nevidi, aby nekdo uprimne poradil. To zas myslim ja uprimne. Jeste jednou dik.
Ivan Uzin
Junior

Odeslat příspěvekod Naryan 29. 10. 2006 16:51

abuk píše:Používal jsem firefox,vyhovoval mi.Po re-instalu windows jsem dal operu.myslíte,že bych měl přejít z5 na ff? /quote]


Zalezi jestli Opera splnuje tvoje pozadavky.
Naryan
Junior

Odeslat příspěvekod finchos 29. 10. 2006 16:57

ja frcim na ff 2.0 cz,jedinej ext je adblock plus a na nekterych webech mi ff proste pada,mam podezreni na adblock plus spolu s flashem.nemate nekdo podobny zkusenosti ???
Naposledy upravil finchos dne 29. 10. 2006 17:09, celkově upraveno 2
finchos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgorK 29. 10. 2006 17:00

xcmaniax píše:Moje banka jde v pohode i s IE7:-) Me se IE7 celkem libi, je rychly a narozdil od FF2.0 zobrazuje vsechny stranky jak jejich autori zamysleli. Coz samozrejme neni chyba FF, ale to me bohuzel kdyz chci jen prohlizet nemusi zajimat. Graficky se mi v zakladni verzi libi vice IE7, ale to je asi u kazdeho jinak. IE7 bych zkusil pouzivat jako hlavni prohlizec, kdybych nekde nalezl podobne rozsireni jako "mouse gestures" coz je pro me absolutni zaklad, nevite nekdo o necem?:-)Jinak zustavam u FF2.0.

- ak chces pouzivat mouse gestures pre IE, tak si nainstaluj StrokeIt
http://www.tcbmi.com/strokeit/downloads.shtml . jeho velka vyhoda okrem toho ze v pamati nezabera skoro nic je ze si mozes vytvorit gestures nielen pre IE ale pre vsetky mozne aplikacie.
- co sa tyka FF, tak keby prenho neexitovala developer extension, tak je pre mna uplne nezaujimavy. najvacsia vyhoda, ktoru tu vsetci spominaju je pre mna najvacsia nevyhoda. pretoze XUL nie je nic ine ako XML a funkcionalita je vytvorena pomocou JavaScriptu o ktore sa stara XULRunner runtime, tak toto neskutocne pri velkych extensions spomaluje ff, pretoze nebezia ako ciste binarky ako to je v pripade Opery alebo IE, ale musia sa interpretovat.
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SDX 29. 10. 2006 17:08

Ja zostanem verny originalnej anglickej verzii FF :)
SDX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 10. 2006 19:50

metla píše:IE sa na Linuxe dá používať cez Crossover :D takže smelo do toho
timg]http://covenant.co.funpic.de/iesucks.gif[/img]


tam je podstatné to slovíčko nativní
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 29. 10. 2006 20:50

finchos píše:ja frcim na ff 2.0 cz,jedinej ext je adblock plus a na nekterych webech mi ff proste pada,mam podezreni na adblock plus spolu s flashem.nemate nekdo podobny zkusenosti ???


A adresy těch webů by nebyly?
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod finchos 29. 10. 2006 20:58

finchos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 29. 10. 2006 21:50

to finchos:
Obě sity mi chodí na FF 2.0 s pár rozšířeními (ABP taky používám) zcela bez problémů. Jinak správný odkaz na tu druhou je http://www.rozzlobenimuzi.com/ :wink: Skus mrknout na to co jsem radil Ivanovi Uzinovi.

Jinak taková pěkná Knowledge Base pro FF je Firefox: 50 odpovedí na otázku “Ako …?” (sice ve slovenčině, ale snad tomu budou mladí rozumět :-B ).
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snoop001 29. 10. 2006 22:13

ja pouzivam a aj budem pouzivat Operu !!

Firefox pouzivam len na novy Yahoo mail,lebo Opera to este nepodporuje . :( :(
Sony Vaio fs415B ,Pentium M 1,7 GHz ;1024 MB RAM ;80 GB HDD
snoop001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 30. 10. 2006 15:30

me rozzlobenimuzi taky fungujou:D s FF2.0, takze tam asi budes mit problem jinde. Zkus to v nouzovym rezimu
Mobil-man
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků