notebook do 25 000Kc

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod qwertus 22. 11. 2006 15:36

shanim nejaky aspon trochu obstojny notebook na praci, normalni displej 15', dlouha vydrz baterky... tak do 25 tisic, ale kdyz me presvecite, ze stoji za to neco pridat, tak klidne pridam ..
jakeho prodejce byste doporucili-tj. levny, nejlip aby to slo osobne vyzvednout v praze? diky
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod boonno 22. 11. 2006 15:41

mrkni na dell inspiron 6400, je tu o tom o pár řádků níž celý velký téma. Dá se slušně nakonfigurivat, takže nejsi omezenej na to co ti nabídne výrobce. Jinak já za neclých 25k mám procák core duo 1,66, 512 ram, 120 GB disk a grafárnu ati x1400, dá se k tomu ještě dokoupit 9 článková baterka a stou je výdrž kolem 6 hodin;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gruppe 22. 11. 2006 15:50

Dell Inspiron 6400 :) ja slysel na 9ti clankovou baterku o 8mi hodinove vydrzi :) No vsak vyzkousim, maji me takove dojit 2 :)

booboo: to mas ale z nejake predchozi akce ne? Ja ted v te podrzimni za 1,66GHz, 512RAM,x1400,80GB HDD 7200, a/b/g WiFi, BT, 9ti cl bat platil 28 000,-
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertus 22. 11. 2006 16:04

a co treba tenhle http://www.alza.cz/notebook-hp-compaq-nx6310-d67304.htm ? no mozna jen od jineho prodejce :D
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 22. 11. 2006 16:09

qwertus: Za 24 000 jsem objednaval svuj prvni del a mel jsem k nemu jeste 7200ot disk, operavni system a bluetooth...a 2 roky NBD, takze v tomhle srovnani vede Dell

Delik mel ,,jen T2050 1,66 s 512MB 533MHz RAMkama, al jak zde v testech vyplinulo, rozdil ce vykonu mzi 533/667 je 1-2%)
Naposledy upravil Gruppe dne 22. 11. 2006 16:11, celkově upraveno 1
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertus 22. 11. 2006 16:10

fakt jo? ale beres v uvahu, ze to je Core 2 Duo ? a za jak dlkouho to ten dell doda, kdyz to montujou? ja na to docela specham
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 22. 11. 2006 16:12

qwertus: tak 20 dni, ja je objednaval ctvrtek a pondeli a do Vanoc je mam pod stromkem:) Zalezi na vice faktorech, u prvniho mne hned zaslali zaloh. fakturu, ale jeste nemaji platbu (placeno ve ctvrtek) na druhou fakturu stale cekam, ale pak to jde hopem, dalsi den od zaplaceni hned vyrobi,dalsi vyskladni a pak uz jsem cekas na dopravu :)

Hlavne v delliku uz mam OS (coz nevim jestli chces pouzit nelegalni nebo koupis zvlast) a HLAVNE NextBusinesDay zaruka, coz je pro me dulezita. Pouzivam nout k praci a nemam cas cekat mesic na opravu :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertus 22. 11. 2006 16:17

nahodou ja mam radost, ze microsoft by nedostal ani korunu :D navic myslim, ze ted uz je blba doba na objednani, za chvili vanoce, notebooky jsou oblibeny darky.. pak jsou svatky.. tj. bych se toho uz tento rok nemusel dockat :D
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod qwertus 22. 11. 2006 16:20

a treba pri servisu nejak kontrolujou legality op. systemu..? nebo jsou nejaky problemy, kdyz si to clovek instaluje sam? tim nerikam, ze neco takoveho delam, jen ciste informativne :lol: :lol:
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 22. 11. 2006 16:25

qwertus: kdyz muzu orig OS dostat k tomu ,,ZDARMA,, tak ho beru :) a prave ze stiham vanoce, takze jsem ho objednal uz ted :) a mam jistotu ze to BOHATE stihnou :) nekomu dosel uz za 10 dni :) a ty si myslis ze kdyz si jiny nout objednas v obchode deneni skladem ze ti ho dodaji do druheho dne ? :)


PS: mas radost ze nekdomu nezaplatisza jeho praci? Ano taky nesohlasim s vysokyma cenama softu, ale cim vic lidi si ho bude kupovat im cena pujde niz. Nechapu tuhle ceskou logiku ,,ukradnu vse co muzu,,. To mi pripomina prarodice jak vytezoslavne tahali v taskach barvy z fabriky aby si mohli natrit barak..pak nemela fabrika krachnou kdyz nikdo nedelal a kazdej kradl.
Naposledy upravil Gruppe dne 22. 11. 2006 16:29, celkově upraveno 1
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertus 22. 11. 2006 16:29

tak urcite nejakou chvili to potrva, ale tak max par dnu...a ten dell nema ani nejak nejcasteji prodavane modely uz pripravene, aby to dodal rychle?
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 22. 11. 2006 16:30

qvertus: Dell ti je posklada NA OBJEDNAVKU ! DOKONCE ! V tom je to kouzlo! Druhy den po zaplaceni ti ho posklada!

neni to o tom ze by nachystal seri ale o tom ze PRAVE TOBE na miru posklada notebook.

Ale ty asi vubecnemas tuseni o cem je tu rec....prave o tom jak je tim padem dell, skvely, flexibilni, ma skvelou zaruku atd...proc si myslis ze se tu Inspiron 6400 resi uz 3 mesice a tolik lidi si ho kupuje?!
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertus 22. 11. 2006 16:41

no mozna kdybych mel vic casu, tak bych do toho sel.. ikdyz jsem koukal, ze oni ten inspiration 6400 maj jen s sirokouhlym displejem ne(15,4')? jinak tady maji ten HP o dose levneji nez v alze http://www.notebooky.com/detaily/un/174 ... P%20nx6310

ma nekdo zkusenosti s touhle firmou?
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 22. 11. 2006 17:23

qwertus: a ja ze sirokouhly 15,4 je plus :) / holt pro me je dulezitejsi ta kvalita a dva roky servisu nez to abych si o tydn dyl nepockal :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertus 22. 11. 2006 17:33

no jo kdyz chce neco clovek na rychlo, musi neco obetovat :D ale moc na vyber nemam, taky bych mohl cekat tak dlouho, ze me to bude stat vic penez(na case, usly praci a z toho penize), nez kdybych si ted koupil HP a pak ten dell dohromady :lol:
qwertus
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků